ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sygjerime per permiresimin e forumit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
TitiNumri i postimeve : 6
Age : 30
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   7/3/2008, 5:48 pm

Per hostin seshte problem sepse kam bler per faqet e mia http://www.albanianfast.com . thjesht prap ka nje problem.. Nese kto cunat vendosin te marrin nje host te tyre nuk mund ta exportojne database. E ky po qe eshte problem. Per mendimin tim eshte me mire kur arrin qe faqen tende ta kesh te plote ne dor dmth te besh cte duash e mos kesh asnjelloj limiti. Meqe permende adsense edhe kte gje do ta ken problem nese vendosin te aplikojne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   8/3/2008, 2:29 pm

me kaq shume probleme eshte me mire ta mbajme faqen keshtu si e kemi mendoj une. nuk esht se kemi shume limite ne punen tone. Vetem se nuk kemi nje server tonin. Ne prap se prape jemi vete drejtuesit. faleminderit te gjitheve per interesimin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   14/3/2008, 8:08 pm

na e nderroni kte foton e shkolles se na u shpif.dhe ne koh festash kte do shofim ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   14/3/2008, 8:09 pm

mendoj se duhet te behet nje faqe ku te lejohet te shash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   14/3/2008, 8:12 pm

po cfare fitojme ne te tjeret nga e shara?pastaj nuk e kuptoj qellimin e tyre.ju nuk ia beni dot pa to?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   14/3/2008, 8:14 pm

po nuk pati ofendime nuk ka nxitje qe te hyjne shum njerez. dhe na shpeton goja jo qe nuk rrijme dot pa to
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   14/3/2008, 8:15 pm

SKAM NA NJI IDE PER KETE PUNE JAN MODERATORET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   14/3/2008, 8:16 pm

na e nderroni kte foton e shkolles se na u shpif.dhe ne koh festash kte do shofim ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   14/3/2008, 8:18 pm

ky eshte forumi i ahmet daklit el ninjo dhe feste apo jo ska pse te ndrohet ajo fotoja per te ven nje tj mund te ven nje foto tj po te shkolles po foto jo e shkolles per mendimin time sduhet ven.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   14/3/2008, 8:19 pm

po na beni nje me te bukur edhe ju pastaj e nderrojme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   14/3/2008, 8:19 pm

ja tja bej el ninjo meqe iu paska shpifur ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   14/3/2008, 8:21 pm

ok kur te filloj shkolla do bej ndonje un po rregullojeni me fotoshof se prap e shpifur do jet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   14/3/2008, 8:22 pm

me photoshop merrem une pa problem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   16/3/2008, 1:07 am

nje pamje pak me ndryshe per forumin se esht ber si monotone kjo e momentit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   16/3/2008, 1:10 am

Po per dy muaj u merzitet ju me ket design? Jemi mire me ket qe kemi se do i duhej nje vit webmasterave te binin ne nje mendie per nje design tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   16/3/2008, 1:46 am

mir e keni kshu me degjoni mu !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   16/3/2008, 1:08 pm

nqs doni ta ndryshoni atehere thoni cfar ngjyre ta bejm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/3/2008, 1:26 am

per menimin tim kshu qysh e keni ba forumin me kte pamjen e re mir esht,po kjo ngjyra e prish punen.ndonje ngjyr tjeter jo kjo ngjyr qumshi do ishte ma mir.
megjithate ju bani ca te doni...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/3/2008, 1:34 am

edhe mua ngjyra nuk me pelqen shum. nuk e di por me duket shum me drit dhe verbuese. pfff me mire ashtu sic ishte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/3/2008, 4:10 pm

JO MUA ME PELQEN SHUME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/3/2008, 4:44 pm

Duke qene se dizajni i ri nuk po pelqehet shume. Kishte edhe ca antare te tjere qe nuk e kishin pelqyer. madritit nuk i pelqente ndersa ferrari tha cka, keshtu qe po e ndryshoj serisht dizenjon e forumit, duke sjelle kesaj rradhe dicka me te bukur se ajo qe patem. baza mbetet po ajo, por jo teresisht ahtu si ishte. Kete dizenjo te re e kam krijuar duke marre me te mirat e dizenjove qe ofrohen dhe i nderthura bashke. Mendoj se ka dale lezetshem. Gjithahstu kerkoj edhe mirekuptim nga administratori tjeter qe te mos e ndryshoje kete dizenjim se mu deshen ore per te gjetur te gjithe komponentet e duhur per ta sjelle ne kete forme qe mendoj se do marre edhe pelqimin e te tjereve. Faleminderit te gjitheve. Jeni me te miret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/3/2008, 4:48 pm

DUKE FILLUAR QE NGA UNA QE JAM ME E MIRA
OK ME MRE E ZEZE SE E BARDHE SE ASHU MA SHPIFI BYYYYYYYY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/3/2008, 8:44 pm

Ca gjera jane te lezetshme ketu si psh keto kufjet, ne njefare menyre edhe stema e conversave, po te tjerat sikur spo i kuptoj shume. Gjithsesi Eri te lumshin duart qe more mundimin ta beje kete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/3/2008, 8:55 pm

Une kam nje veshtiresi me ato shenjat nqs ka postime te reja apo jo neper tema. Nuk mund te behen pak me te dallueshme, sepse duhet te qerroj syte per te pare nqs eshte ngjyre roze apo gri ajo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   29/3/2008, 12:19 pm

MIRE KSHU SI ESHTE PO NDONJEHER KA NEVOJE DHE PER NDRYSHIME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerime per permiresimin e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: