ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vazhdoni historin

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Vazhdoni historin   24/1/2008, 2:07 am

vazhdoni kete histori


ishte njeher nje cun qe pelqente nje goc...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   25/1/2008, 8:58 pm

...mir po kjo goca nuk e dinte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   25/1/2008, 10:51 pm

qe ky cuni e pelqente, keshtu qe ky cuni...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   25/1/2008, 11:09 pm

e ndaloi dhe i hapi zemren vajzes...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   25/1/2008, 11:55 pm

vajza nuk e priste dhe nuk po dinte cfare ti thoshte djalit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   25/1/2008, 11:58 pm

ai i premton se do ti trealizoje asaj cdo enderr. se do te jete princi i kalter qe ajo e ka pritur prej vitesh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   26/1/2008, 1:26 am

ajo i tha : ti spaske as lek per kafe , mi thu kto gjerat rruges , me lin rehat ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   26/1/2008, 3:56 am

pastaj djali i thote:- rendesi ka ndjenja, jo ana materiale.... dashuria jone do kaperceje cdo veshtirsi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   26/1/2008, 4:28 am

vajza : mir se te qeras un ,hajde pim 1 kafe ! ku do ti ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   26/1/2008, 1:05 pm

Kaq poshte po me ul moj. Ik se nuk beke per mua....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   26/1/2008, 1:35 pm

goca : do apo sdo ???
mos be llafe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   26/1/2008, 2:50 pm

du moj si sdua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   26/1/2008, 5:03 pm

Ik re llum! :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   26/1/2008, 5:25 pm

na moj "kthese", mos me fol mua ashtu se e di cte bej...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   27/1/2008, 12:02 pm

ps taj ky cuni i ra fort.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   27/1/2008, 8:29 pm

edhe vajza ra ne toke Very Happy Very Happy . erdhi policia dhe djali ra mrena


Very Happy ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   27/1/2008, 11:49 pm

...ra mrena ne burg. po policat e njifniin babin e ktit dhe ky doli ndersa ajo goca...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   27/1/2008, 11:56 pm

iku ne shtepi dhe i bertiti mami .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 12:05 am

ai nga inati iku nga shpia, edhe iku te shpia asaj goces per ti kerku falje,po atje doli...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 12:17 am

vellai i asaj goces dhe e rrafi ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 12:32 am

ai ndryshe nga heret e tjera u be cun i mire dhe u perpoq tja mbushte mendjen jo me grushta po me fjale dhe i tha....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 12:34 am

me xhetilese dhe kulture "degjo ketu ti bir bu** po ju afrove me time motre do te te....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 12:45 am

te bej ate qe nuk ta ka ber njeri kshu qe shko me mire me bli nje paket se motren nuk do ta nxjerr me perjashta se...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 1:19 am

ai merr leket e paketit por nuk blen paket , por i mban vet leket dhe iken ne lagjie ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 1:33 am

atje takon shoket e tij te lagjes, qe i ka perhere gati per sherre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vazhdoni historin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 18Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: