ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vazhdoni historin

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 1:35 am

edhe ikin gjith cunat e lagjes te shpia atij cunit. po edhe ky merr shoket ne cel edhe plas sherri...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 1:36 am

i merr ato dhe ikik per te rraf vellain e asaj goces
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 1:39 am

po ja qe edhe ky vllai na kishte shoqerine e tij qe ja kalonte ne numer ketryre te tjereve...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 1:42 am

keshtu qe keto tjeret nxihem pak me shume, aty vjen prap policia dhe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 1:46 am

te gjith vrapit , se kishin hall , futeshin brenda per sherrin , por e hanin ushtar...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 1:51 am

po ky cuni ra prap mrena, perfundoi edhe ushtar. Atje e qethen qeros, po kihte nje problem se nuk ishte mesuar te lahej me sapun Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 1:54 am

po si gjith te tjeret dhe ky u mesua dhe u la e u shpla dhe ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 1:55 am

genti , ky cuni qe donte me pi kafe me ate gocen , shpeton , nuk e kap fugoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 1:57 am

dhe iken ne shtepi sikur nuk kishte ndodh gje ! te nesermen e shef prap ate gocen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:05 am

po ne keto momente zgjohet dhe i prishet endrra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:07 am

ate dite genti nuk doli nga shtepia se kishte frik se endrra do behesh realitet dhe ai do perfundonte ushtar...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:10 am

por nga dreka bie dera dhe ai shkon ta hape
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:11 am

por i kishin rene kot kaculat e lagjies dhe kishin ik me vrap .. ai futet prap brenda dhe ndez pc ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:12 am

hap msn dhe shef ate gocen online dhe i thot qe ishte vetem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:17 am

pret pergjigje nga vajza ska
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:19 am

ajo e kishte statusin away , genti merzitet dhe .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:20 am

nuk duron po del
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:21 am

dhe e shef ate gocen te 1 dyqan duke ble buke....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:22 am

shkon edhe jy me ble dy panine...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:23 am

edhe i thot assaj goces...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:24 am

po me ze te ulet qe mos ta degjoje shitesja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:25 am

do te shoqeroj un ne shtepi .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:30 am

i thot : ti me ndjek mua ??? do te fus block ne msn ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:31 am

aaaa jo te lutem te lutem te lutem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   28/1/2008, 2:35 am

i tha genti , suades : nese sdo qe te te fus block i tha suada , ma paguaj ti buken ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vazhdoni historin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vazhdoni historin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 18Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: