ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Prezantohuni   21/1/2008, 7:50 pm

ketu cdo antar i sapo ardhur mund te prezantohet psh

Un jam jurgeni ne te dyten A. jam administratori i ketij forumit. Shpresoj tia kalojm mire se bashku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   22/1/2008, 12:14 am

Prezantimi im eshte i njejete me ate te jurgenit. une dhe jurgeni jemi krijuesit e ketij forumi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   22/1/2008, 9:51 pm

une jam kosta . :ne qef:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   22/1/2008, 11:59 pm

Cdo ketu ti koste?
Gjithsesi mire se na erdhe. Po mos harro se ky forum eshte per shkollen Ahmet Dakli e jo per liceun tend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   23/1/2008, 1:21 am

edhe un sjam i shkolles!
jam nga dhaskali!
do me fusni ban ?? lol
kur te vije ndonje antar i ri do prezantohem se me kto qe jan tani njifem lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   23/1/2008, 1:25 am

Normal qe nuk ka ban per ty se te ka elbasani vip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   23/1/2008, 4:47 pm

ju dy jeni te mirpritur ketu edhe pse nuk jeni te dakli :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   24/1/2008, 2:42 pm

Une jam kristi tek e dyta a gjithashtu senator i klases. :gezuar :perqesh:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   25/1/2008, 3:33 pm

Une jam Bojana dhe me behet qejfi qe jam e para qe regjistrohet nga e dyta B. Uroj qe ky website te eci sa me mire dhe te bashkohen shume te tjere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   25/1/2008, 3:39 pm

Faleminderit bojana per mbeshtetjen tende.
Shpresoj tju kemi pjese sa me aktive te forumit dhe do tiu kerkoja ti thoni edhe miqve tuaj per kete web. Sa me shume, aq me mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   25/1/2008, 4:04 pm

shuuuuuume faleminderit bojana. Llafi yt ne vesh te zotit geek Very Happy Very Happy Very Happy

shpresoj qe tia kalosh mire ne kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   26/1/2008, 2:31 pm

o jurgen e po ecen mire puna apo jo???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   26/1/2008, 4:41 pm

Jeni kot fare!!!

5 veta gjithsej??????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   26/1/2008, 5:19 pm

Sapo eshte hapur! Dite me te bukura do vijne. Vetem dy dite kemi dhe ne vend qe te na mbeshtesni na thoni kot. Nejse. Mire se erdhe dhe shpresoj te ndryshosh mendim pe sa i perket asaj pjese "kot"!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   26/1/2008, 5:30 pm

ja ku jam dhe une anetare dje jam e sigurte qe do shtohen dita-dites.jam elda te 2a ahmet dakli.ju pergezoj per punen qe keni bere.keshtu te vazhdojme se tani jemi dhe ne me ju apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   26/1/2008, 5:33 pm

Sigurisht qe po! E ve ne diskutim?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   26/1/2008, 6:00 pm

doje te thoje 2b apo e kam gabim? :ckemi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   26/1/2008, 6:30 pm

hahah.tani e pash qe e kisha shkujt gabim.kushedi si e kam pat ne ato momente.flm per korigjimin.po 2b
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   27/1/2008, 11:31 am

bravo. rrofsh per mbeshtetjen qe po i jep faqes. e cila besoj na perket te gjitheve. :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   27/1/2008, 4:20 pm

mire se erdhe elda, u kujtova pak me vonese , sorry. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   28/1/2008, 5:13 pm

o eri po meqe u cudite se pse kisha hy une thuaje qe ne fillim qe ky forum nuk eshte per ata qe nuk jane ne shkolle.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   28/1/2008, 5:17 pm

aha OK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   3/2/2008, 1:47 am

Pershendetje Ahmeti... Une jam kosova nga Dhaskali... E mora vesh qe se keni problem kete fakt keshtu qe nuk po kerkoj leje apo nuk po kerkoj ndjes....
Shpresoj ti kaloni sa me mire...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   3/2/2008, 1:58 am

mire se na erdhe. Nuk e kemi problem nese je apo jo i shkolles. Mjafton te zbatosh rregulloren dhe je e mirepritur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   4/2/2008, 10:18 am

mirese erdhe kosova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 9Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: