ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   20/2/2008, 11:42 pm

pershendetje cobain mireserdhe ne forumin e ahmet daklit..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cobain

avatar

Numri i postimeve : 42
Age : 51
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   20/2/2008, 11:59 pm

shume faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 12:02 am

mire se erdhe cobain, megjithse edhe une sot erdha.
iiii kte ikonen tende e kam ne tel. une. lol! :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 12:08 am

Ej !
po ti jenny je aktive ktu , dhe nuk je te forumi i shkolles tende eeee ?? Suspect Suspect Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 12:23 am

ja u morrem ne kthese me duket.

tani si admin qde jam po i Uroj miresseardhjen Trebles, tip karizmatik ky.

Cobain, qe besoj se eshte ai i faqet.com qe ka pas i faqe atje.

Ka tjeter? Jo me suket. Hajde bujrum cuna.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 12:26 am

fefe_metallica shkruajti:
Ej !
po ti jenny je aktive ktu , dhe nuk je te forumi i shkolles tende eeee ?? Suspect Suspect Suspect
uuuu qyqa te forumi im jam mire une
ore per ke forum e ke ti se u trasha une ktu. dhaskali apo rock??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 12:33 am

dhaskali mi!
pse shkollen rock ta qujne ty !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 12:40 am

hahaha mir mir se e bem chat fare.
edhe te forumi jon mire jam une megjithse nuk me terheq shume. po ktu sa per fillim sa te marr edhe nje yll tjeter sepse se si me duket me nje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cobain

avatar

Numri i postimeve : 42
Age : 51
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 12:42 am

o jeny o dreqqqqqq po ik mu ikkkkk hahahahah o chatiste po ti pi bira me krikllla me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 12:45 am

pse re ca ka tpish birra me kriklla. ja te kemi ty qe i pi pa kriklla. ik re dreq. po pate naj gje thuj ktej te msn-ja se e qelbe fare forumin e ktyre
do hash dajak kot me duket se me premtove i gje ti mua, harrove???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pasion

avatar

Numri i postimeve : 4
Age : 27
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 1:18 am

Pershendetje. Une jam dikush (pak rendesi ka se kush).
Doja tju pershendesja te gjitheve per kete forum, por ne vecanti Erin qe per moshen qe ka eshte Fenomen. Nuk po flas per forumin, por ne cdo aspekt. Rralle te gjesh djem si ai qe e din gjithmone se cfare bejne, qe ke qejf te bisedosh dhe nuk t zhgenjejne kurre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 1:20 am

ai nicku jot shkruhet me 2 s
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 1:24 am

e ka van ne shqip mbase.

Pupu na mbyten anonimet ktu. Kush je mi pasion qe paske kaq debulese per mua? Te njoh. Me gjithe ato qe ke shkruar si mos te te njoh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
pasion

avatar

Numri i postimeve : 4
Age : 27
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 1:26 am

Me njeh? Mbase! Por une te njoh mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 1:28 am

e njef ore??? po ti qeke administrator i papare fare. e shef fefe ca stafi jan kto???
mire se erdhe o anonime..me fal dmth pasion.
klm dhe ishalla na del e njohur mi.
eri lum si ty sa te duan njerzit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 1:28 am

Po na eben si film horror tani. mire si te dush. Mos e thuj po deshe. Po po qendrove ketu heret a vone do te te shpetoje goja (apo dora) dhe do e nxjerresh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 1:29 am

ue ca mirseardhje i ke ber mo fefe vajzes, mireserdhe "pasion"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pasion

avatar

Numri i postimeve : 4
Age : 27
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 1:35 am

Ermagedon shkruajti:
Po na eben si film horror tani. mire si te dush. Mos e thuj po deshe. Po po qendrove ketu heret a vone do te te shpetoje goja (apo dora) dhe do e nxjerresh.

E pse ta them. Do te ndryshonte gje kjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 1:35 am

U se me trashe tani. Te njoh apo nuk te njoh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 1:40 am

Greta shkruajti:
ue ca mirseardhje i ke ber mo fefe vajzes, mireserdhe "pasion"

haha
ia thash pa te keq lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 1:42 am

ky cuni lart gjithmon gjerat pa te keq i thot. hahaha :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 1:55 am

do e kem parasysh tek replikat e tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 2:16 am

haha
:kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 2:49 pm

fefe_metallica shkruajti:
A.N.I. shkruajti:
trebla shkruajti:
ckemi .jam trebla. nuk jam i shkolles ,jam ke dhaskali ne vit te katert. urime per forumin mjaf i lezetshem.
o fefe ca thote ai per jason newsted e?? thuji qe e tha ketu mos e thote ne vend tjeter ,ok?
ej.jo ai,ajo,jam femer un,pastaj ajo qe thash per jason newsted eshte shume e vertete,,,,ai ishte thjesht me fat qe u fut tek Metallica,se ishte ne fillim ishte vetem nje fans,,,,,,,

ca ti bej un e Trebla
haha
jason ka qen 1 nga basistet me te mir , jo vetem si antar te metallicat , por nga te gjithe grupet metal!
edhe basisti i ri ,Roberti ( qe e kam vdekje) eshte kot ne krahasim me Jason , si per bass ashtu dhe si ze i dyte !
Robert Trujillo eshte shume here me i mire se Jason...sa per kete te fundit,nuk e vleresoj per bass,se nuk para mar vesh shume nga muzika,per bass ai mund te ket qene perfekt,po si ze i dyte ishte kot fare....po nejse,kjo eshte ceshtje preferencash,,,,,, klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   21/2/2008, 4:47 pm

mire se erdhet trebla cobain dhe jenny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: