ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   5/2/2008, 1:15 am

Thnx per mikpritjen. Sa per rregulla mos e kini problem fare...Jam sh e perpikte gjithnje..
Nuk jam fane e asaj shprehjes..."per cfare jan bere rregullat?? Per tu shkelur."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   5/2/2008, 1:53 am

hi jam rexhi ish ametese po tani jam larg shqiperis ej e drejte bravo amerti fitoi pik ja kaloi dhasit se mora vesh ato e kishin prioblem e madje ne rregullore qe nese nuk je i dhasit nuk mund te regjistrohesh.
ok ju te dhasit merrni shembull jemi shoqeror ne haha :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   5/2/2008, 1:56 am

Rexhi, shpresoj te te kemi sa me shpesh ne forum. Nuk e di se kush te tha per kete forum ne USA, por je e mirepritur gjithmone. Mbase ne vazhdim antarsohen edhe nga klasa jote. Ku i dihet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   5/2/2008, 1:57 am

po shoke te klases me thane dhe ju falenderoj per forumin eshte me te vertet cool dhe mesa shoh me i miri bravoooooooooooooooo
dhe ketu ne foruim do me keni cdo dit sa do em thooni na merzite hah geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   5/2/2008, 1:58 am

Eshte kenaqesi e madhe per ne kur na thone fjale te mira. THNX!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   5/2/2008, 2:00 am

e meritoni me te vertet bravo dhe i them dhasit merrni shembull dhe pranoni dhe te tjere se ndonjehere duhet dhe mendimi i te huajve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   5/2/2008, 3:50 pm

shuuum flm rexhi. Edhe mirse erdhe :ckemi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Andi

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 30
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   10/2/2008, 1:37 am

pershendetje te gjithve

se pari ju uroj per forumin
se dyti un jam andi nga tirana
se treti e di qe skam lidhje me kete shkolle po menqense njof keta cunat (erin dhe jurin) thashe te behem edhe pjese e ketij projekti te lezetshem.

shpresoj tja kalojme mire :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   10/2/2008, 1:47 am

O flori, po ku je mer? Shyqyr qe na sajdise nje here. Je mese i mirepritur ketu.

Qe
thoni ju o njerez, Andi eshte nje nder njerezit qe na ka ndihmuar ne
ndertimin e forumit te shkolles. Eshte edhe ai web-master, por nga ata
qe na le targen mua dhe jurgenit. Eshte shume i zoti ne kete pune. Pa
ate shkolla jone nuk do te kishte nje forum kaq te lezetshem sot. Ma
trajtoni mire djalin se... Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 10/2/2008, 1:48 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   10/2/2008, 1:51 am

Po ti qenke per te te puthur ballin mor cun. Very Happy . Nqs eshte keshtu puna, une te them shume falemnderit qe i ke ndihmuar keta cunat per kete webin se na keni realizuar nje deshire. Qe te gjithe jeni cuna flori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Andi

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 30
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   10/2/2008, 2:05 am

[b:caf8][color:caf8=red]Bojana shkruajti:
Po ti qenke per te te puthur ballin mor cun. Very Happy . Nqs eshte keshtu puna, une te them shume falemnderit qe i ke ndihmuar keta cunat per kete webin se na keni realizuar nje deshire. Qe te gjithe jeni cuna flori.

Flm Bojana,sidomos per puthjen Very Happy Wink
gjithsesi se eri, e ekzagjeron pak,un i kam ndihmuar pak shum pak ne krahasim me punen qe kan ber keta.Me vjen mire qe te eshte realizuar nje deshire ty.

Flm per mikpritjen klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   10/2/2008, 2:31 pm

rri si ne shtepin tende Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arla90

avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   12/2/2008, 4:44 pm

:ckemi:
pershendetje te gjithve
Jam Arla,pothuajse 18vjece
Very Happy ,nuk jam ne shkollen tuaj po ngaqe njoh Genin dhe Erin thashe te hy ketu....banoj ne ItALI dhe jam ne vit te katert!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   12/2/2008, 9:19 pm

o arla ne te dy kemi nje te perbashket qe nuk jemi nga kjo shkolle dhe ndihemi si te huaj edhe pse na kane pritur mire. :ckemi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   12/2/2008, 10:15 pm

vetem ju te 2 Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   13/2/2008, 1:10 am

arla90 shkruajti:
:ckemi:
pershendetje te gjithve
Jam Arla,pothuajse 18vjece
Very Happy ,nuk jam ne shkollen tuaj po ngaqe njoh Genin dhe Erin thashe te hy ketu....banoj ne ItALI dhe jam ne vit te katert!!

:kiss: :te puc pak: mire se erdhe arla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arla90

avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   13/2/2008, 1:13 am

Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   13/2/2008, 1:25 am

Very Happy:D :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   13/2/2008, 1:29 pm

mire se te rrini kush ka ardhur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   13/2/2008, 1:31 pm

qenka shtuar pak nr anetareve keto 2 dite lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   13/2/2008, 2:26 pm

jemi ber mbi 82 , jo keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   13/2/2008, 6:48 pm

rendesi ka qe ato qe jan rregjistru te pergjigjen!
se te forumi i dhaskalit ka me shume se 150 antare dhe ka dit qe e shumta 10 postime ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   13/2/2008, 6:55 pm

ne mo fefe pergjigjemi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   13/2/2008, 8:05 pm

pershendetje.kam harruar te prezantohem qe ne fillim,por megjithate me mire vone se sa kurre apo jo?une quhem xhesi.jam ne klasen II-a,Ahmet Dakli.I them cunave te klasese sime ju lumte per kete qe keni bere.Eshte dicka me te vertete i bukur dhe i lezetshem ky forum,ku kemi mundesi te kalojme kohen e lire dhe te shkembejme eksperienca me nj-tj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   13/2/2008, 10:48 pm

Hajde xhesi hajde, mire se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: