ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Pershendetje   21/1/2008, 7:51 pm

ke doni te pershendesni nga antaret e forumit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   26/1/2008, 12:51 am

Do te doja te beja nje pershendetje sinqerisht shume te madhe per ata qe e krijuan, e administrojne dhe kujdesen per kete website, sepse eshte nje ide shume e mire per te na bashkuar me shume si shkolle, per te njohur njeri tjetrin dhe per te diskutuar probleme te ndryshme. Edhe nje here shume faleminderit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   26/1/2008, 2:51 am

Do te pershendesja shume dhe falenderoja ideatoret e ketij website, dhe shkollen tone....@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   27/1/2008, 4:22 pm

shuuuum flm , shpresoj qe te eci sa me sjume ky web-site.

Un pershendes te gjith antaret e forumit, flm per mbeshtetjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   27/1/2008, 4:43 pm

e kemi per detyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   29/1/2008, 4:24 pm

hallall ta bafte zoti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   29/1/2008, 4:48 pm

edhe une bashkohem me urimin e gocave dhe persh jurin eraldin dhe azraelin qe kane peshen me kryesore ne kete website po gjithashtu edhe gjithe antare e forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   30/1/2008, 4:15 pm

nese e ke shume me merak ti ermagedon kur ta takoj ndonjeher do ta prezantoj ok?si te duket?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   30/1/2008, 8:29 pm

hahhaa e forte kjo elda :qesh me lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   31/1/2008, 12:30 am

Ma prezanto nje here se ku i dihet. Mbase behemi miq te mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   31/1/2008, 12:37 am

ok jam i sigurte se do te pelqeje.juri e njef prandaj thote ashtu apo jo jurgen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   31/1/2008, 5:21 pm

o elda une nuk kam punuar shume me faqen thjesht kam mbeshtetur jurgenin.gjithsesi flm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   1/2/2008, 8:48 pm

edhe ti krist na ke ndihmuar ne hapjen e temave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   1/2/2008, 11:11 pm

Une pershendes

Bojanen
Elden
Redin
Greten
Tajlen
Fefen

Sepse keta jane antaret me repkiat me te shumta. Pa ta nuk do te kishte kuptim. Faleminderit!!!

p.s. Me falni nese kam harruar ndonjerin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   1/2/2008, 11:50 pm

Shume flm Eri. Eshte kenaqesi. Shpresoj qe edhe te tjeret te shkruajne, jo vetem te shtojne numrin e anetareve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 12:26 am

eh
un shkruaj me shum ktu sesa te forumi i dhaskalit se atje i njof te gjithe dhe acarohesh cik se i kam gjith dites ne shkoll , ci du dhe ne forum mbasdite lol
mgjth jam cik si out mq nuk jam pjes e shkolles....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 12:39 am

ca out re. Ti je i madh. Je njesh per zotin. ke ca ide qe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 12:46 am

fefe ndjehu si ne shpin tate Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 1:56 am

haha
rrofsh te 2 !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 2:01 am

mu po me vjen me pershendet ato qe jane online tani ne kete forum dmth veten dhe fefen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 2:04 am

te prsh dhe un !
mgjth po flasim nderkohe lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 2:16 am

un ju pershendes te dyve qe sme paskeni pa qe jam edhe un online Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 2:30 am

o jur kot ti tashi.pse sdo te persh ty une.po me verte nuk ke qene ne ato momente.nje pershendetje tani e jap dhe une per ty ne vecanti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 9:04 pm

PERSHENDES TE GJITHE ANTARETE E FORUMIT KUDO QE NDODHEN DHE PSE ME SHUME E MIRITOJN ATA QE NDODHEN ME SHUME KETU!(eri rrofsh per pershendetjej ju meritoni me shum)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 11:32 pm

elda shkruajti:
o jur kot ti tashi.pse sdo te persh ty une.po me verte nuk ke qene ne ato momente.nje pershendetje tani e jap dhe une per ty ne vecanti.

flm elda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 25Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: