ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kenga qe po degjoni

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
AutoriMesazh
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   14/2/2008, 1:27 am

no one---alicia keys
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   14/2/2008, 1:55 am

Nirvana - About A Girl

kam vellain ne gjume ndaj po degjoj kto !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   14/2/2008, 1:57 am

ika edhe une per gjume tani kshu qe fike muziken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   14/2/2008, 1:59 am

tani po degjoj smells like teen spirit

disa prej jush ishin trem te festa kur u vendos kjo kenga
hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   14/2/2008, 2:04 am

kush u trem mer

une e kerceva per shtate pal qejfe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   15/2/2008, 8:40 pm

pse di ti kercesh ato kenge se mo me thane qe e pate felliq grupin shoqeror.hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   16/2/2008, 2:14 am

Jo moj jo.
Jurgeni kshu?
hahahhahahahaha, se mos ka thene ndonje fjale te mire per mua ndonjehere ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   16/2/2008, 2:14 am

green day - king for a day
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   16/2/2008, 2:17 am

arjan canin zone e lire hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   16/2/2008, 2:21 am

espionege - green day
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   16/2/2008, 6:57 pm

Ermagedon shkruajti:
Jo moj jo.
Jurgeni kshu?
hahahhahahahaha, se mos ka thene ndonje fjale te mire per mua ndonjehere ai
ate moj baji edit direkt tani nga vendi dhe beje mor. moj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   16/2/2008, 6:58 pm

po degjoj sepultura--propaganda!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   17/2/2008, 12:31 am

azrael shkruajti:
Ermagedon shkruajti:
Jo moj jo.
Jurgeni kshu?
hahahhahahahaha, se mos ka thene ndonje fjale te mire per mua ndonjehere ai
ate moj baji edit direkt tani nga vendi dhe beje mor. moj

Beja vete. Per cfare je modertaor?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   17/2/2008, 12:45 am

Deep_Purple-Child_in_Time

prsh Ermagedon se e pelqen shume Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   17/2/2008, 1:35 am

ej se ate po degjoj edhe une. ka nje pjese nja dy tre minuta me kitare fiksim fare ajo. Po pastaj kur fillon aaaaa waaaaa eeeee se duroj dot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   17/2/2008, 1:37 am

e vura dhe un prap se sme merzitet kjo kenga ndonjeher ! ne mp4 e kam fut ne 3 foldera te ndryshem !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA

avatar

Numri i postimeve : 37
Age : 31
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   17/2/2008, 1:52 am

Black Sabbath - Iron Man
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   19/2/2008, 11:11 am

black sabath---paranooid e vuna tani qe pashe kete postimin tat. kam dhe albumin origjinal te black sabbath
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   20/2/2008, 12:18 am

Metallica - New Album - Chains Of Pain
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA

avatar

Numri i postimeve : 37
Age : 31
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   20/2/2008, 1:57 am

azrael shkruajti:
black sabath---paranooid e vuna tani qe pashe kete postimin tat. kam dhe albumin origjinal te black sabbath

Mua ne fakt me dal ai qejfi i koleksioneve te cd-ve origjinale.I fus nje download tere diskografise gjith naten dhe pastaj send to local disc D.Razz

The Wicker Man - Iron Maiden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   20/2/2008, 2:25 am

Deep Purple - Child In Time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   20/2/2008, 4:53 pm

moooooooooos prap ky

une po degjoj ate kengen ku MeTallicA rri ulur ne nje karrige me dy shkopa n duar duke i rene baterise

po flas per kengen Paralajmerim - Germs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   20/2/2008, 5:19 pm

si prap me

tani e shkarkova dhe me video ate kengen
ue sa njish
po deshe ta jap me flesh ! lol

sa per temen :
Metallica - New Album - Chains Of Pain
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   20/2/2008, 5:25 pm

ok ku do takohemi?
Do te te jap flashin 1 gb bosh dhe e dua plot pastaj. OK? LOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   20/2/2008, 5:27 pm

mir!
100 mb vetem me Child in time
do te fus gjith ato versione live dhe ja 2 videoklipe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kenga qe po degjoni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kenga qe po degjoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 14Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: