ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   15/2/2008, 9:40 pm

na shkrive o xhes. tani mahen tre veta per te tall 1/3 ato jane: S.K.E.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   16/2/2008, 5:07 pm

une kam pasur shume kujime nga shkolla ime po kujtimet me te bukure i kam pasur ne eskursionet qe kemi bere jashte shqiperise. kujtim i bukur eshte dhe festa qe kalova te road house me shkollen tuaj. :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   16/2/2008, 7:40 pm

U NJOHE ME NDONJE GOCE QE QENKE KENAQUR KAQ SHUME???
KA PAS FESTA SH HERE ME TE BUKURA SE AJO.

NUK ARRIJ TA IMAGJINOJ KLASEN PA EDRON DHE SEFIN. LARG QOFTE!

(O XHEN NA MUNGON)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StudentiNumri i postimeve : 18
Age : 34
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   16/2/2008, 8:12 pm

Kur merrja leje gjate ores se matematikes, dhe shkoja e tymosja ne banjo Very Happy E pastaj hyja ne klase gjithe ere nikotine... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   18/2/2008, 2:15 am

tajla shkruajti:
U NJOHE ME NDONJE GOCE QE QENKE KENAQUR KAQ SHUME???
KA PAS FESTA SH HERE ME TE BUKURA SE AJO.


ndoshta, asgje nuk eshte e sigurt Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   18/2/2008, 5:00 pm

ej!
rregullonti emrin e temes se e keni gabim
duhet ruani dhe jo runani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   19/2/2008, 11:00 am

ok u rregullua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   19/2/2008, 8:24 pm

sot kishim dicka qe do te mbetet nje kujtim i keq per klasen tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   20/2/2008, 12:04 am

mos na e kujto te lutem sh.ketu flitet per kujtime te bukura s'ishte nevoja ta permendje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   20/2/2008, 12:44 am

i mire i keq nuk ka per tu harruar ndonje her ai kujtim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   20/2/2008, 4:15 pm

ai mbetet prap se prap kujtim. Ec aty Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   20/2/2008, 5:34 pm

ne shkollen time vetem sherret nuk kujtohen ndonjeher!
se ndodhin shpesh dhe kalojne!
ato qe zihen perjashtohen perher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   20/2/2008, 6:18 pm

po edhe ketej ndodhin shpesh sherre po jo ne mes te klases nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don_corleone

avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   7/3/2008, 2:58 pm

kujtimi me i bukur qe ruaj nga kjo shkoll eshte kur u perjashtova dhe u regjistrova perseri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   8/3/2008, 2:17 pm

mir e ke ba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
d-devil

avatar

Numri i postimeve : 41
Age : 26
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   8/3/2008, 3:58 pm

kujtimi me i bukur eshte kur pime mall ke banjae shkolles dhe ikem tap fare ne mesim pastaj nuk pushuam se qeshuri u habit mesuesja nuk na pati pare ndonjehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   8/3/2008, 9:16 pm

nuk e kuptoi fare zoja fare???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   9/3/2008, 3:25 am

vetem po te ket qene zoja me keq se ato!!!!! :perqesh: lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   9/3/2008, 11:40 am

KJTIMI ME I BUKUR........... SE BESOJ SE KA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   9/3/2008, 4:56 pm

kujtimi me i bukur ikem eskursion ne klas te 8 te pishinat e krives,vetem 3 cuna dhe 20 goca + zysha kujdestare.ishte fantastike fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   10/3/2008, 1:18 am

devil princess shkruajti:
KJTIMI ME I BUKUR........... SE BESOJ SE KA

mos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   18/3/2008, 2:30 am

them se kam shume kujtime, kemi qene nje klase e cila ka pasur gjithmone gjera te bukura, me te vertet qe ja kemi kaluar aq bukur sa te kemi shume kujtime te bukura....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   22/3/2008, 2:17 am

VJET OREN E PARAFUNDIT TE SOCIOLOGJISE PER JETEN TIME SHKOLLORE.ISHIM ULUR NE NJE BANKE UNE ,BABA CARLOSI DHE DON CORLEONJA.DUKE PLOTESUAR FJALEKRYQ NA KAPI E QESHURA KEQ FARE DHE SA FJALE FLISTE PRESORI(ME TE FOLUREN E TIJ KARAKTERISTIKE)NE QESHNIM ME SHUME.MOREM TE TRE MUNGESA DHE DOLEM JASHTE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   13/5/2008, 9:24 pm

gjithcka qe kam kaluar aty,,,kur i kujtoj tani me vjen per te qare,sepse ktu eshte shume me ndryshe,ktu secili eshte per hesap te vet,,..jeta e gjimnazit aty nuk krahasohet kurre me jeten e gjimnazit ktu...do jepja gjithcka te vija aty prap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: