ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   28/1/2008, 3:44 pm

Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   28/1/2008, 3:45 pm

per mua mp3 pc dhe love
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   28/1/2008, 3:51 pm

shoqeria, mp4, pc, leke, makine, cel, love Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 28/1/2008, 7:14 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   28/1/2008, 4:18 pm

dashuria dhe mbeshtetja e shoqerise mendoj une ,se pa to adoleshenca do te ishte me e veshtire ,mgjs edhe keto gjerat lart qe keni permendur ju qendrojne, po ana materiale nuk eshte asnjehere si ajo shpirterore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   28/1/2008, 4:20 pm

shoqeria , dashuria , leket (se kjo perfeshin mp3 , pc , motorr , kafet , xhirot etj) !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   28/1/2008, 4:50 pm

Eshte shoqeria e mire dhe e zgjedhur, trute ne koke dhe durimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   28/1/2008, 4:57 pm

pc, nje e dashur seksi, iPod 30 GB, leke plot ne tel, potofolonin mire me shendet mundesisht. Per cunat keto, se vajzat kane komplet te tjera shije. U se harrova, edhe rrok pa pushim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   28/1/2008, 5:27 pm

mendoj se jane shoqeria, dashuria, leket. edhe me kryesorja muzika. Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   31/1/2008, 5:39 pm

muzika e bukur , sigurisht .(viva metallica)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   31/1/2008, 5:42 pm

viva metallica sikur nuk shkon re
ca eshte james , che guevara qe ti thuash viva lol

MetallicA 4 ever
hell yeahhh (shprehje e james kjo)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   31/1/2008, 6:51 pm

NA KNAQET FARE JU!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   31/1/2008, 6:59 pm

pse tajla nuk te pelqen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   1/2/2008, 1:06 am

tajla shkruajti:
NA KNAQET FARE JU!!!

I kan ba megjithmen gjerat lemsh fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   1/2/2008, 4:30 pm

e paskeni mush temen plot foto lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   1/2/2008, 10:25 pm

gjerat me te rendesishme jan shoqeria e mire, rezultatet ne shkoll dhe marredheniet e mira me familjen(po i pate kto te plotesohen te tjerat se shum nga gjerat materiale na i ploteson familja dhe ato shpirterore shoqeria)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   2/2/2008, 3:33 pm

Wink O REDIA SHUME FLM QE IU PERGJ TEMES,SEPSE KETO NA MERZITEN ME ATO FOTO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   2/2/2008, 3:38 pm

po si pelqeve mos i shiko mua nqs me vjen te them dicka e them .aty me erdhi per te vene foton e tij dhe vuna.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   3/2/2008, 12:05 am

ok edhe un i fshi kur jane jasht teme fare, mos dilni shume nga tema se shume forume pranaj jan mbyll


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 6/2/2008, 12:44 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   5/2/2008, 8:29 pm

dasshuria shoqeria teknologjia me e fundit
per mua shoqeria comp iphone lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   8/2/2008, 6:06 pm

jurgeni shkruajti:
ok edhe un i fshi kur jane jasht teme fare, mos dilni shume nga tema se shume forume pranaj jan mbyll
mbylle pra po pate zemer?????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   13/2/2008, 1:03 pm

per mua shoqeria,kom.,ndonjehere cel.,shkolla,familja,nena me gjyshin qe i du shume.dhe motra se harrova ta permend ne vecanti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   14/2/2008, 12:59 am

mami im pa te cilen nuk bej dot asgje,motra dhe shoqeria e vertete.besoj se pa keto nuk mund ta jetoj tamam jeten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   14/2/2008, 8:43 pm

bloom shkruajti:
mami im pa te cilen nuk bej dot asgje,motra dhe shoqeria e vertete.besoj se pa keto nuk mund ta jetoj tamam jeten.
sikur nuk kishe shoqe te verteta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   21/2/2008, 7:30 pm

ma shpifet fare me ato metalika hiqini o ca jeni ju sdi ca tju them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   21/2/2008, 10:32 pm

po e krist me verte.ca jane keto fytyra.te trembkan. affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: