ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   24/3/2008, 1:46 pm

shoqeria dhe familja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   19/5/2008, 3:34 am

fefe_metallica shkruajti:
viva metallica sikur nuk shkon re
ca eshte james , che guevara qe ti thuash viva lol

MetallicA 4 ever
hell yeahhh (shprehje e james kjo)
Hell yeahhhhhh James Hetfield Rocks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   19/5/2008, 3:35 am

mendoj se gjeja me e rendesishme per nje adoleshent eshte nje familje qe e mbeshtet,nje shoqeri qe i gjendet prane ne cdo rast,dhe dikush tek i cili mund te mbeshtetet per gjithcka,,dikush qe ta doje shume,dhe ta beje te ndihet i vleresuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilat jane gjerat me te rendesishme per nje adoleshent?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: