ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kolona zanore e dites se sotme ???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   1/3/2008, 11:24 pm

nuk e them se pastaj e merrni e shkarkoni kete kengen ju
e du vetem per vete lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   13/3/2008, 11:55 pm

blinding love-liona luis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   14/3/2008, 12:22 am

tere dites kam degjuar

iced earth - watching over me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   14/3/2008, 12:25 am

tere dites kam degjuar kenge nga me te ndryshmet....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   14/3/2008, 12:29 am

barlowgirl never alone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   19/4/2008, 12:45 pm

marilyn manson kenga ne firmen time(zakonisht hap vetem albumin e ktij edhe tgjitha kenget mbehen kolone zanore)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   24/5/2008, 9:19 pm

My December- Linkin Park edhe pse eshte kohe shume e mire,dhe shkova dhe ne plazh,prap kolona zanore e dites se sotme per mua eshte My december
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   25/5/2008, 5:42 pm

fershellima ime.
sa mpelqen dhe kam vendosur ta kem si kolone zanore per sot. Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   26/5/2008, 6:24 pm

hhahahaha

e imja ehst morcheeba - enjoy the ride
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   26/5/2008, 10:21 pm

No air - Chris Brown & Judy Sparks....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   31/5/2008, 12:18 am

kolona zanore e dites se sotme per mua eshte Zemrat i lam peng....e kam fiksim kte kenge
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   10/6/2008, 3:20 pm

te gjiiith kenget e My Dying Bride.
nuk lodhem duke i degjuar gjithditeen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 28
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   30/6/2008, 12:26 am

MORANDI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   30/6/2008, 9:14 pm

himni gjerman,sepse me kujton Ballack.... :kiss: :bukur: I love you I love you I love you I love you Very Happy Very Happy bounce bounce :te puc pak: :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   12/7/2008, 3:36 pm

ik mi ti gjermane.....yyyyyyy

iced earth--melancholy--ehhh kjo ka mbetur kolone zanore per mua, ka me shum se 2 jav.
esht fantastikeeeeeee, e mrekullueshme dhe texti.eehhhhhh ca kenge.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e dites se sotme ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kolona zanore e dites se sotme ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: