ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next
AutoriMesazh
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 5:22 pm

JennY_Valo shkruajti:
devil princess shkruajti:
O XHEN TE KAM DHE ME KE SH.SHOQE GJEJE KUSH JAM
po megi mi je apo jo??????????
me duket se eshte ada,jo megi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 5:24 pm

aden nuk e njof. ajo tha qe me ka/e kam shoqe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 5:25 pm

MEGI JAM PO KAM DHE SHOQEN KETU OK PO TI KUSH JE SE QENKE NGA C PO ADEN NGA E NJEH MUND TA HAPESH TE CHATI TANI
XHENI TE KAM XHAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 5:28 pm

hihihihihi thash une qe eshte Megi. ueeeee po pse shoqen mos gjej une?? lol! :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 7:10 pm

u kenaqet tani qe u njohet Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 7:14 pm

aisley shkruajti:
OK PRA JURGEN.UNE THJESHT DHASHE NJE MENDIM TIMIN DHE KETE NUK E BERA ME QELLIM QE TJU MERZISJA.POR PO E SHIKOJ QE JU VERTET U NDJETE KESHTU DHE E BETE SHUME TE MADHE
ca prisje ti moj ajslei te hangsha emrin. mo fol ma ashu se e kemi i fije respekti per gocat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aisley

avatar

Numri i postimeve : 18
Age : 27
Registration date : 09/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   23/2/2008, 7:43 pm

AZRAEL UNE THEM CFARE TE DUA DHE SME DETYRON DOT TI.E QARTE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aisley

avatar

Numri i postimeve : 18
Age : 27
Registration date : 09/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   23/2/2008, 7:45 pm

DHE SA PER ATE QE I THASHE JURGENIT ESHTE SHUME E VERTETE.KUJDES ME ATO QE THUA "SE NA KNAQE"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   23/2/2008, 10:00 pm

Une pershendes te gjithe anetaret e rinj te forumit. I kerkoj falje webmasterave dhe te tjereve qe kam munguar ca kohe, shpresoj mos te ndodhi me.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   23/2/2008, 10:06 pm

I kjo kot. Po ca kerkon falje. Mungo sa te duash vetem na kujto kshu ndonjehere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   23/2/2008, 10:30 pm

pershendes xhenin se vetem tani e lexova pershendetjen e saj dhe e mora vesh kush xhen eshte.we miss u there.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   23/2/2008, 11:52 pm

elda shkruajti:
pershendes xhenin se vetem tani e lexova pershendetjen e saj dhe e mora vesh kush xhen eshte.we miss u there.
HI HI HI i MISS U TOO!! ALL OF U. AHH SA INAT ME VJEN QE NUK PO VI ME. MKA MARR MALLI PER ATE TOP.
TE PERSHENDES SHUM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   24/2/2008, 12:56 am

HI PRSH XHENIN ANIN SHEFIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   24/2/2008, 12:56 am

PASTAJ KRISTIN JURIN TI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   24/2/2008, 1:21 pm

sh mire paskeni bere qe i paskeni fshire ato replikat e bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   24/2/2008, 1:33 pm

BRAVO E GJETE SH.SHPEJT GOCE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   24/2/2008, 2:50 pm

oj ti aisley avash me ato llafe qe thu se mos shahesh kot ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   24/2/2008, 3:52 pm

ou kush ka shajt ktej se spo e marr vesh????? ca replikash jan fshi??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   25/2/2008, 4:03 pm

ta tregoj une neser.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   25/2/2008, 4:05 pm

per replikat e fshira e kam fjalen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   25/2/2008, 4:06 pm

pervec aisley
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   25/2/2008, 4:08 pm

vazhdoje ne privat biseden. jane prishur disa replika ku aisley ofendohej rende per ato qe kishte shkruar. replikat ishin teresisht jashte etike dhe u fshine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   27/2/2008, 11:10 am

jo me jo. pse flet si 60 vjecar ti apo aq ta pret??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   28/2/2008, 5:27 pm

Pershendes anetaret qe kane ditlindjen sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   28/2/2008, 6:57 pm

Pershendes antaret me sexy, te mencur, inteligjente edhe te tjeret too.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 25Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: