ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 11:37 pm

Ai qe me jep nje pershendetje mua brendes ores 22 behet moderator. Kushtet: Duhet te jete i shkolles tone (pra fefe nuk behet dmth). He tani kush me pershendet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 11:40 pm

prit ti them eldes ne msn te futet te kjo tema haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 11:42 pm

haha.flm fefe je njesh qe me lajmerove.te pershendes eri po shume.haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 11:43 pm

nuk quhet keshtu re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 11:44 pm

Anallim loje, anallim loje, anallim loje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 11:47 pm

o er llafe kot ke ti lal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 11:48 pm

Ermagedon shkruajti:
Ai qe me jep nje pershendetje mua brendes ores 22 behet moderator. Kushtet: Duhet te jete i shkolles tone (pra fefe nuk behet dmth). He tani kush me pershendet?


qysh re nuk quhet !
kishe then gje ktu ti qe nuk lejohet te lajmerohesh nga te tjere???

vetem 2 rregulla kishte:

1. jo fefe
2. para ores 10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 11:50 pm

nejse ti fefe dhe jur sh flm.edhe ti eri flm gjithsesi jo per gje po nuk e kisha me sh domosdoshmeri te qenurit redaktore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/2/2008, 11:52 pm

Po e shtoj tani pra "because i am the game and i make the rules".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/2/2008, 12:10 am

ja mua nuk me lajmeroi njeri po nga e di ti qe jo???
gjithsesi nuk po te pershendes se e bera pak me par dhe nuk kan kuptim gjerat me kushte...njerzit duhet te bejn ate qe ndjejn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/2/2008, 12:11 am

o eri !
pse i ke fshi ato mesazhet qe thoje
e gezofsh detyren e re elda???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/2/2008, 12:12 am

nuk ka me rendesi o fefe.varja.pastaj e thashe edhe njehere qe nuk e kisha me sh qejf.me shume e bera prej teje e per shaka mqs me lajmerove.sinqerisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/2/2008, 12:14 am

kesaj i them shoqeri un :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/2/2008, 12:33 am

fefe_metallica shkruajti:
o eri !
pse i ke fshi ato mesazhet qe thoje
e gezofsh detyren e re elda???

Nuk ke deshmitare. Fjala jote kunder times. Une them nuk i kam shkruar. Vertettoje qe po. Haha.
Nje perqafim te madh per te gjithe ju. :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/2/2008, 12:39 am

pata me respekt per ty ....

eee????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/2/2008, 12:42 am

ne fakt me te drejte se sikur e bere nje cik veten o er.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/2/2008, 12:56 am

Nuk te kuptova elda.

Fefe, po po bejme shaka re lol. Sa seriozisht i merr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/2/2008, 1:02 am

nuk me kuptove apo bere sikur nuk me kuptove.nejse pak rendesi ka tani.per mua nuk ia vlen ta zgjasim me kot mhb ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   5/2/2008, 3:46 pm

Ermagedon shkruajti:
Po e shtoj tani pra "because i am the game and i make the rules".

o ero ule hunen se the game jam vete un Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   5/2/2008, 4:15 pm

Ketu The Game jemi te gjithe. Te gjithe se bashku e ndertojme kete forum. Por ajo pjesa eshte tekst kenge, prandaj e shkruajta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   9/2/2008, 11:31 pm

thash se po u mburrje , i kthehemi temes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 1:18 am

Pershendes Henrin dhe Bojanen.

Hnrin sepse e takova sot ne oren e katert. Cun i mire mu duk:D

Bojanes kur shkoi ne greqi i kerkova nje cokollate.Very Happy Ajo me pruri dy sot. Nje kafe dhe nje te bardhe. Kafen e hengra me Megin dhe Aden. Te bardhen e ndava me Albin, Kristjanen, Enkelin, Henrin dhe nje shokun e Henrit. Pra me qene se ka embelsuar tere keta njerez sot e meriton nje super peshendetje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 1:42 am

pershendes te gjithe ata qe jane online tani dmth:veten time,rexhin(ladies first) erin dhe fefen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 1:43 am

ej se harrova!qenka dhe nje vizitor online.e persh dhe ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 1:44 am

ej
po na prsh me ndonje kenge
haha

thnx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 25Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: