ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next
AutoriMesazh
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 1:45 am

keto persh e mia jane te vecanta.se kshu me kenge persh te gjithe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 1:46 am

haha

e mir te pershendes dhe un ty me ate pershendetjen e vecante lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 1:46 am

Une pershendes fefen si i pari antar qe ka drita 24 ore ne forum dhe i punon i gjithe abazhuri. Nuk ka asnje llambe pa ndricim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 1:48 am

pershendes pershendes ... mamin...babin(hahaha)i pershendes te gjithe anetaret:HEY NJE FORUM NA BASHKOI!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 1:48 am

ca ambazhuri re???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 1:54 am

yjet mer qe te shtate te ndezur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 1:55 am

aaaaa
kot per kuriozitet
e shef dot sa postime kam be sot?
aty te statisktikat !

se sot ne darke kam be ja 30 % te postimeve lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 2:05 am

Ditore nuk ka. Statistikat e kesaj jave jane si me poshte duke filluar qe nga e hena

1 fefe_metallica 90 25%
2 elda 74 21%
3 AI_CUNI_ATJE 59 16%
4 Ermagedon 56 16%
5 jurgeni 27 8%
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 2:07 am

Lista vazhdon por po pertoj me shkrujt lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 2:08 am

po po
e kam parasysh se jam shef vet
te forumi i shkolles dhe te ai i rockut !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 11:09 am

pershendetje anetare. mbreme kam qene ne gjume se isha i lodh edhe mungova...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arla90

avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 4:22 pm

Po behem dhe un antare e ketij forumi,mgjths nuk jam ne shkollen tuaj... Very Happy

Pershendes Genin dhe Erin!!!keni bere me te vertet pune te bukur..ju uroj sa me shume sukses!! :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/2/2008, 4:24 pm

rrofsh arla. je mese e mirepritur ne forum. kur te duash na sajdis. :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   13/2/2008, 4:49 pm

un te pershendes kosten dhe redin meqe asnji se ksihe permend deri tashi si emra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   13/2/2008, 5:31 pm

i pershendes te gjithe njehere para festes edhe i them mos e vrisni mendjen se beqar do te jeni po per ca kohe ama...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   15/2/2008, 10:15 pm

rrofsh e lale.e vleresoj shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   16/2/2008, 4:51 pm

dhe une i pershendes te gjithe anetarete forumit. ne vecanti ata qe me kane pershendetur mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   18/2/2008, 11:23 pm

ju pershendes te gjithveeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   19/2/2008, 10:57 am

Ermagedon shkruajti:
rrofsh arla. je mese e mirepritur ne forum. kur te duash na sajdis. :kiss:

plasen cokollatat me duket hahahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   19/2/2008, 8:00 pm

mire jane me dhembet mire?? i hane o i hane!!! edhe ai i imi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   19/2/2008, 11:55 pm

Pershendetje te gjitheve.Vecanerisht pershendes ata qe me duan dhe i dua(hahaha).te 2-a sidomos.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/2/2008, 12:12 am

edhe un te pershendes xhes Very Happy meqe jam te IIa


Edituar pėr herė tė fundit nga jurgeni nė 20/2/2008, 12:12 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/2/2008, 5:08 pm

pershendetje super speciale per cunat qe krijuan forumin......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/2/2008, 5:11 pm

Pershmdetje speciale per A.N.I.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
aisley

avatar

Numri i postimeve : 18
Age : 27
Registration date : 09/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/2/2008, 5:19 pm

PERSHENDETJE.DOJA TE THOJA SE MORA VESH QE TEK E II A AHMET DAKLI ISHIN ZENE CA CUNA.VETEM DUA TE THEM SE CUNAT ATY JANE NJE TUFE BUDALLENJSH E TE PAVLERE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 25Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: