ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   1/4/2008, 11:55 pm

e shikon e fefe qe nuk genjej une. ja ku i kam deshmitaret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   1/4/2008, 11:56 pm

pershendes A.N.I dhe e pys kur ka nderment me ardhe ne el???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/4/2008, 12:02 am

dhe un te pershendes el_ninjo, ne elbasan them te vij pas 1 viti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/4/2008, 5:44 pm

elda shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
une tani pershebdes: AMERIKANEN E RE A.N.I.in
DEVIL P. QE ( HE MI SI I KE ATO QE QEMALIT??)
KRISTIANEN QE ESHT SHUM E MIRE DHE DI QE ME KISHTE MBROJT NJE HER.
VICTORY QE ESHT SHHUM E MIRE.
FEFEN QE SE CA KA KTO KOHET E FUNDIT BEN SI MENDJEMADH( Razz )
JURGENIN QE GJITHMON ME FLET NE MSN
ERIN QE I KISHTE MBYLLUR SOT TE 2 NR.
DHE TE GJITH ATO QE NUK PO ME KUJTOHEN TANI. Rolling Eyes

:kiss: PER KTO LART. JAN SHUM TE MIRE. JO SE TJERET JAN TE KQINJ POR VETEM KTO NJOH. Smile
mua me ke harruar gjithmone ti,mire Sad Crying or Very sad

po he mi elda se nga une e pershendetur je gjithmon. po une zakonisht i kthej pershendetjen atyre qe me kan kujtu mi. kshtu qe ti....haha ok cke ti se nuk te harroj me. iiii mezi po pres te vi ne stervitje ne maj. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   2/4/2008, 8:49 pm

pershendes el_ninjon qe me ka vene block ne msn Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/4/2008, 4:33 pm

pershendes vetem adin!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/4/2008, 4:35 pm

sa fansa ke mor ad! hahaha

pershendes ket lart dhe vetem ket lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/4/2008, 4:40 pm

po pse nuk i meriton???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/4/2008, 4:45 pm

Pse kete thashe une?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/4/2008, 4:51 pm

po pse te ngeli hatri ty qe nuk te pershendeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/4/2008, 4:52 pm

Kitty shkruajti:
pershendes vetem adin!!!


rrofsh

te prsh dhe un
:perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/4/2008, 4:54 pm

fare fare. as qe behet fjale. une po thoja q adi ka shume fansa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/4/2008, 4:55 pm

me shum shk se fansa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/4/2008, 4:56 pm

ca eshte kjo fansa ??
si e papershtatshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/4/2008, 5:00 pm

po si i bie: njerez qe e kane xhan! Me mire kshu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/4/2008, 5:06 pm

shoqje !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/4/2008, 5:08 pm

e se edhe mua mu duk shume feminore ajo xhan po nuk me erdhi gje tjeter ne mendie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/4/2008, 5:44 pm

prsh shume fefen se e kam xhan dhe ato qe jane online tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   5/4/2008, 12:44 am

pershendes Greten se u kenaqem sot. :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   5/4/2008, 12:58 am

persh elden meqe qenka knaq me greten sot...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   5/4/2008, 1:53 am

El_ninjo shkruajti:
persh elden meqe qenka knaq me greten sot...
hahaha flm,shpresoj qe dhe ti u kenaqe.tpershendes dhe une ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   5/4/2008, 2:09 pm

elda shkruajti:
pershendes Greten se u kenaqem sot. :perqafim:
Edhe un shume ty :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   5/4/2008, 4:28 pm

Pershendes shume Elden dhe Greten qe u kenaqen dje. Me behet qefi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   5/4/2008, 4:34 pm

prsh Redin qe ka humb fare dhe ju e keni harru Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   5/4/2008, 4:37 pm

Po ne e dime qe Redi ka humb dhe do vazhdoje te humbi per ca kohe dhe qe mos e lodhim kot te lexoje gjithe mesazhet nuk po e pershendesim.

Po meqe na kujtove ti, une e pershendes Redin shume shume shume. E du fort fare :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 22 e 25Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: