ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next
AutoriMesazh
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   7/4/2008, 12:16 pm

pershendes mikonen , el-ninjon, ooooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   7/4/2008, 3:21 pm

Pershendes motlen time, bojanen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   7/4/2008, 7:59 pm

pershendes Anin,
veten
,
Fefen, Elden
, veten,
Kittyn,
veten

dhe te gjith ato qe kam xhan.
:kiss: per tgjith kto.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   7/4/2008, 9:28 pm

Bojana shkruajti:
Pershendes shume Elden dhe Greten qe u kenaqen dje. Me behet qefi.
do ishe kenaqur edhe ti bashke me ne po ca ti bash ishe ne kurs ateher kur dolem ne.... te pershendes dhe un ty mi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   7/4/2008, 9:53 pm

:perqafim: :kiss: per Greten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   7/4/2008, 9:55 pm

:te puc pak: :te puc pak: :kiss: per nje prej shoqeve te mia me te mira Bojana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 28
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   7/4/2008, 10:08 pm

pershende fefen i cili tani eshte i zene me pune po mson e sdo qe asnjeri ta shqetesoje hahaha :perqafim: per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   7/4/2008, 10:12 pm

haha
epo nxorra librat nga canta , bera dhe orarin gati per neser

e meritoj 1 pushim tani apo jo ?? haha
:perqafim: :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 28
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   7/4/2008, 10:16 pm

po po sigurisht po shtrihu pak se kushedi se sa i lodhur do jesh hahhaa :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   10/4/2008, 11:25 am

pershendes fefen , devil princess,juxhenin edhe te gjith antaret e forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   10/4/2008, 11:31 am

persh kataklizmen,el ninhon,baba carlosin,don corleonen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLADIATORI_VERDHEBLU_ULTR

avatar

Numri i postimeve : 27
Age : 28
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   10/4/2008, 8:07 pm

nje pershendetje per te gjithe ju te ahmet daklit por edhe te inkusit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   10/4/2008, 8:19 pm

NJE PERSHENDETJE PER TE GJITHE JUVE.....
NJE SPECIALE PER KITTY SE E DUA SHUME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/4/2008, 9:55 pm

pershendes ata cunat qe ishin ne nje tvoline me mua sot te dtl e gretes: el_ninjo, ai_cuni_atje dhe legend_boy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/4/2008, 10:02 pm

HIIIIIIIIIIIIIIIIIII PO MUA ME HARROVE??
NEJSE PERSHENDES TE GJITHE ATO ONLINE TANI
JU KAM SHUME XHAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 28
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   14/4/2008, 5:35 pm

pershendes fefen,greten,bojanen (kto ne vecanti)por edhe te gjithe pjestaret e forumit :perqafim: :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   24/4/2008, 11:41 pm

Pershendes ata anetare qe kane hy keto kohe(te cilet jane pak fatkeqesisht.)po kshu si po behet forumi jone...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   25/4/2008, 1:24 pm

efi shkruajti:
pershendes fefen,greten,bojanen (kto ne vecanti)por edhe te gjithe pjestaret e forumit :perqafim: :te puc pak:
flm edhe un te pershendes ty Very Happy Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   26/4/2008, 8:58 pm

ue sa kohe paskam pa ber nje pershendetje un Razz ..........pershendes devil princess , kitty, fefe. ia kalofshi mire kete jave hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   26/4/2008, 11:28 pm

pershendes vetem veten,se jam e merzitur dhe me nerva me gjith te tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   27/4/2008, 2:05 pm

pershendes vetem fefen dhe kitty dhe azrael dhe jurgenin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noĒjaNumri i postimeve : 15
Age : 28
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   30/4/2008, 5:09 pm

pershendes Bojanen megjithese nuk e njih personalisht. Me pelqejne ato qe shkruan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   10/5/2008, 5:01 pm

po ca beni kshu o njerez,s'kujtohet njeri te hyje ne forum....vetem un dhe Santuco kemi hyre kto ditet e fundit....apo e keni axhenden te zene ju,s'keni kohe per forumin?? nejse,ju pershendes te gjitheve,sidomos SANTUCON :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/5/2008, 11:01 pm

ej un i pershendes te gjth se kisha koh pa u fut ketu por vecanerisht vecanerisht pershendes fefen si gjithmone; anin me lart dhe juxhenin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   12/5/2008, 11:15 pm

rrofsh
dhe un prsh kte lart se kam kohe pa fol
:perqafim: :te puc pak: :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 23 e 25Shko tek faqja : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: