ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
AutoriMesazh
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   13/5/2008, 12:38 am

Kitty shkruajti:
ej un i pershendes te gjth se kisha koh pa u fut ketu por vecanerisht vecanerisht pershendes fefen si gjithmone; anin me lart dhe juxhenin!


lol! :kiss: :kiss: . EDHE UNE TYYYY.
KUR DO DALIM NE MI.
THUJ KENES, MIRE???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   13/5/2008, 12:44 am

ELDEN ME NJE KENGE TE TOKIO HOTEL SE KISHTE VESH DHE BLUZEN ME ATO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   13/5/2008, 9:16 pm

Kitty shkruajti:
ej un i pershendes te gjth se kisha koh pa u fut ketu por vecanerisht vecanerisht pershendes fefen si gjithmone; anin me lart dhe juxhenin!
thnx Kitty,dhe un te pershendes..pershendes dhe Jennyn,Erin,Jurgenin,Santucon,dhe gjith te tjeret qe njoh..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 28
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   13/5/2008, 9:22 pm

edhe un te pershendes shum A.N.I puc fooooooolt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   13/5/2008, 9:28 pm

dhe un te puc fooolt fare Santuco
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   14/5/2008, 4:23 pm

Pershendes te gjithe ato qe me kane pershendetur mua edhe kete me lart se se kam pershendet asiher. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   14/5/2008, 10:26 pm

dhe un e pershendes kte lart se nuk e kam pershendetur asnjehere Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   15/5/2008, 1:51 am

pershendes Jennyn dhe i them : ik fli oj goc se do shkosh ne shkoll neser,mos rri ne msn.....hahah,te puc folt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   19/5/2008, 12:33 am

un po i pershendes te gjith meqe kjo eshte replika e 15000 ne forum

:gezuar :gezuar :gezuar


kjo replike u mundesua nga Ai_Cuni_Atje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/5/2008, 7:55 pm

pershendes xhenin se e kshxh :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/5/2008, 10:03 pm

pershendes shume Mr.Deebold,qe tha se do behet pjes e ktij forumi., te pakten kshu me premtoi...Love you Mr.Deebold!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....mire qe nuk kupton shqip,se do cuditej nga kto replikat ktu ne forum,hehe,megjithse per adoleshentet shqiptare ka konsiderate shume te mire Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/5/2008, 10:04 pm

se harrova,pershendes dhe ish klasen time,I c, dhe i them qe me ka marre shume malli....sidomos per Eljon dhe Paolon qe jan pjes e forumit,po qe nuk e hapin ndonjehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   25/5/2008, 5:46 pm

A.N.I. shkruajti:
pershendes Jennyn dhe i them : ik fli oj goc se do shkosh ne shkoll neser,mos rri ne msn.....hahah,te puc folt

shif shif kush flet. haha edhe une te puc folt folt
edhe jurgenin. tkshxh o budala Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   25/5/2008, 10:09 pm

uuaaaaaa,xheni moderatore!!!!!!!!!!!!!!!! urime urime urime :bukur: :bravo: :bravo: :ckemi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   26/5/2008, 12:59 am

sh flm sh flm
po mos bej gabime se ste fal une, ngjove megjithse tkemi amerikone.
mos dil nga tema se ti fshiva postimet (gjoja une)
hahaha puc per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   26/5/2008, 1:09 am

JennY_Valo shkruajti:
A.N.I. shkruajti:
pershendes Jennyn dhe i them : ik fli oj goc se do shkosh ne shkoll neser,mos rri ne msn.....hahah,te puc folt

shif shif kush flet. haha edhe une te puc folt folt
edhe jurgenin. tkshxh o budala Razz lol!

edhe un te kshshshxh :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   26/5/2008, 1:23 am

:kiss: per kto antaret siper
pse? sepse esht po Ani dhe Jurgeni
haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   26/5/2008, 2:56 am

ej po eri nga behet?? ka humbur fare...s'kam par me replika te tij,dhe se kam par asnjehere te shfletoje forumin !!!! e pershendes shume ,pershendes dhe kte gocen lart,qe na eshte ngritur ne pergjegjesi geek pershendes dhe Santucon,tkshshshshxh,tdsh,,pershendes dhe kittyn,dhe veten dhe gjith ato qe njoh ktu ne forum po qe kam harruar ti pershendes :inocent:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   26/5/2008, 4:19 pm

eri me coi sot mesazh ne ore te msimit
iiii sa bukur ka shkrujt.
ehh edhe une pyes veten nga ka perfunduar ai djale?
ehh ishte i mbare dhe per moshen qe ka i pjekur.
mbaj mend ne femijeri te tij.....hahahahaahah ku je o eriiiiiiiiiiiiiiiiiiii????????????
puc per tyyyyyyyy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   26/5/2008, 5:39 pm

erit ia kam ndalu un hyrjen ne forum se eshte gay. Nuk lejohen cikibeksat ne forum hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   26/5/2008, 9:26 pm

jurgeni shkruajti:
erit ia kam ndalu un hyrjen ne forum se eshte gay. Nuk lejohen cikibeksat ne forum hahaha


Question Question Question
mos fol kshu z.administrator se erin e kemi cun te mire.

qe te jem brenda temes pershendes tgjith ato qe njof.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   26/5/2008, 10:31 pm

goce e mire edhe mund te jet hahaha nejse

pershendes xhenin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   28/5/2008, 5:09 pm

do trraf,sa te takoj se ta tregoj une ty.
nejse mos kthe pergjigje se behet chat.

pershendes Anin, Jurgenin, Erin qe e kishte qar me lot sms-n(e more timin) Kristin. Megin Elden Fefen etj etj
i kam shum xhan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   28/5/2008, 11:58 pm

ia paske dhen nr tend erit edhe nuk ma ke dhen mua?????????????????? SadSadSadSad


Edituar pėr herė tė fundit nga jurgeni nė 5/6/2008, 12:16 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   31/5/2008, 12:16 am

pershendes vetem veten dhe ato qe jan online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 24 e 25Shko tek faqja : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: