ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   5/6/2008, 12:20 am

kush ma kishte modifikuar repliken?????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   5/6/2008, 7:48 pm

edhe mua me duket me kan fshire nje postime..... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   5/6/2008, 10:08 pm

shum mir ja u kan bere!!! :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   5/6/2008, 10:16 pm

Evil or Very Mad Evil or Very Mad tongue tongue .
pusho se ti fshivaaa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   6/6/2008, 3:00 pm

pershendes kristin qe do na iikiiiii. Sad
hajt se do knaqemi te festa. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   7/6/2008, 3:10 pm

JennY_Valo shkruajti:
pershendes kristin qe do na iikiiiii. Sad
hajt se do knaqemi te festa. Razz
po kam pyt 2 here dhe sme jeni pergjigjur,ku do iki kristi??se mora vesh qe kishte fituar te ai si tip konkursi qe fitojn vetem 5 nga shqipria.cfar vendi zgjodhi kristi te iki?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   7/6/2008, 8:16 pm

itali ,triesta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   10/6/2008, 10:23 pm

o xhen e di ckemi ne? flasim me mire ne msn,mos e hapim forumin kot,se dhe ktu vetem me njera-tjetren flasim,s'kujtohet me njeri te futet,duke nisur nga administratori,eri,(se jurgeni te pakten futet rralle)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 28
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   28/6/2008, 2:35 pm

NJE PERSHENDETJE SPECJALE PER TIGRUSHEN TIME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   29/6/2008, 5:24 pm

dhe nga une nje pershendetje specjale per nje person shume te rendesishem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   13/7/2008, 9:37 pm

UUUUUUUUUUUUUUUUUUFFFFFFAAAAAAAAAAAAA SA PERSHENDETJE KAM UNA AQ SA NUK I MBAJ MEND FARE
OK FILLOJME:::::::::::: FEFEN XHENIN ERIN ANIN JURIN GOCAT E KLASES DHE ATO TE B-SE CUNAT E VITIT TE 3 DHE TE GJITHE ATO QE KAM HARRUAR SE I KAM XHAN
AH ADEN SHOQEN TIME TE NGUSHT DHE KRISTIANEN PO PRAP SHOQEN E NGUSHT DHE NJE PERSON SHUME TE VECANT PER MUA QE E KAM SI SHPIRT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/8/2008, 6:22 pm

dhe un pershendes kto lart,pervec atij personit te vecante,qe se kam idene kush eshte...kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 25 e 25Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: