ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/2/2008, 5:21 pm

Nga kush klasde je ti moj ashli. se une jam vete tek e dyta A. Nejse, mendimi yt ai dhe nuk kemi cti bejme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
aisley

avatar

Numri i postimeve : 18
Age : 27
Registration date : 09/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/2/2008, 5:37 pm

NUK KA RENDESI SE KU KLASE JAM UNE DHE EMRIN NUK E KAM ASHLI.PO SHIKOJE MIRE SI ESHTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/2/2008, 5:40 pm

pse aisley nuk lexohet ashli. t pakten keshtu e di une. Ka te ngjare te jem edhe gabim.

___________________________-

Pwershendes rexhin se ben replikat me te papame. nuk ka replike t saj qe te mos jete ne te njejten vije me mendimet e mia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
aisley

avatar

Numri i postimeve : 18
Age : 27
Registration date : 09/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/2/2008, 5:41 pm

JO LEXOHET AJSLEI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/2/2008, 5:46 pm

Njerez jemi, bejm edhe gabime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/2/2008, 9:23 pm

kush je ti me goc pa identitet?ku e gjen te drejten qe shake cunat e klases tone?i kemi si pika uja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/2/2008, 9:24 pm

uji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aisley

avatar

Numri i postimeve : 18
Age : 27
Registration date : 09/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/2/2008, 9:39 pm

THJESHT THASHE TE VERTETEN DHE NUK SHTOVA ASGJE ME SHUME.KA CA ATY QE BEJNE SI TE FORTE PO QE SE DINE QE VETEM FRIKACAKE JANE DHE BEJNE SKANDALE TE KOTA NE MES TE SHKOLLES GJE E CILA ME DUKET E PAHIJSHME.SA PER IDENTITETIN TIM PAK RENDESI KA E RENDESISHME ESHTE QE UNE DHASHE MENDIMIN TIM. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aisley

avatar

Numri i postimeve : 18
Age : 27
Registration date : 09/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20/2/2008, 9:41 pm

ERMAGEDON NUK KA PROBLEM FARE.SHPESH NDODHIN KETO GJERA.EDHE UNE BEJ GABIME S'ESHTE E THENE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   21/2/2008, 5:51 pm

Moj s'me intereson fare kush je,thjesht mos shpreh opinione te pa menduara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   21/2/2008, 9:12 pm

oj asley deshiron qe te behet ban nga forumi??? kujdes me keto mendime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   21/2/2008, 10:10 pm

Ca jurgen?se s'po e marr vesh une ate fjalen qe ke shkrujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aisley

avatar

Numri i postimeve : 18
Age : 27
Registration date : 09/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   21/2/2008, 10:24 pm

OK PRA JURGEN.UNE THJESHT DHASHE NJE MENDIM TIMIN DHE KETE NUK E BERA ME QELLIM QE TJU MERZISJA.POR PO E SHIKOJ QE JU VERTET U NDJETE KESHTU DHE E BETE SHUME TE MADHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   21/2/2008, 11:47 pm

po normal qe do e bejme te madhe sepse na the qe jemi nje tufe budallejsh te pavlere, pastaj pse flet kot kur nuk na njeh?????

p.s ban do te thote perjashtim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 12:37 am

avash me banet ti. po sikur te perdore dial up ajo. ikem edhe une me ty pastaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 3:35 pm

PERSHENDES KTE CUNIN LART.
KAM NJE ANKES PER FEFEN- NUK TVJEN ICIK ZOR QE NUK ME KE XSHENDET MER CUN?? Sad Smile Smile Smile HAJT SE TPERSHENDES UNE TY. :te puc pak:
EDHE ELDEN MEQE E KAM PASUR NE STERVITJE DHE TGJITH QE JAN ONLINE ME NJE KENG QE MA DO ZEMRA MUA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 4:23 pm

pershendes shum shum shum kete gocen lart,jennyn qe eshte goc fantastike fare,me kengen "heart ache ",,,kengen po e mar un,ty po te le VIlle Valo,qe e ke fiksim,,,,hahaah,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 4:25 pm

hahah rrofsh por nuk e kam me fixim se me ka tradhetuar ( dhe me ke thua ti? me burra mi!! me kitaristete e vet.) pupupu
ty te pershendes me HELPLESS- METALLICA se po e degjoj tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 4:30 pm

JennY_Valo shkruajti:
hahah rrofsh por nuk e kam me fixim se me ka tradhetuar ( dhe me ke thua ti? me burra mi!! me kitaristete e vet.) pupupu
ty te pershendes me HELPLESS- METALLICA se po e degjoj tani.
ajjjj, me vjen shume keq....kush e di se sa po vuan,,,,, e dija dhe per burre te mire....hahahah,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 4:51 pm

ehh po ce pyet . nejse me verte kte emer ja futa kot se i kam len Him. tani kam shum xhan sistemat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 4:55 pm

JA KE DHE SHOQEN TE FIKSUAR MBAS SYSTEMIT
O XHEN CA BANE JE FIKSU KEQ MBAS HIMMM
TE FALA LOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 5:01 pm

po jo pra. i kam len himat, mos shikoni emrin ju se e zgjodha ne 2 te nates por jam ndare nga ville valo (megjithse mbiemrin e burrit mbaj akoma) hahahaha
:te puc pak: per kto gocat lart.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 5:10 pm

O XHEN TE KAM DHE ME KE SH.SHOQE GJEJE KUSH JAM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 5:13 pm

devil princess shkruajti:
O XHEN TE KAM DHE ME KE SH.SHOQE GJEJE KUSH JAM
kam pershtypjen se je ada te 2a,shoqja e megit,apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   22/2/2008, 5:16 pm

devil princess shkruajti:
O XHEN TE KAM DHE ME KE SH.SHOQE GJEJE KUSH JAM
po megi mi je apo jo??????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 25Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: