ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 uroni antaret per ditelindjen

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: uroni antaret per ditelindjen   21/1/2008, 7:52 pm

Ketu mund te uroni antaret qe kane ditelindjen sot Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   31/1/2008, 5:25 pm

u bafshi 100.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   1/2/2008, 3:33 pm

kishte ndonje ditlindjen ne 31 janar krist???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   1/2/2008, 6:23 pm

e shkrujta per te shtuar mesazhet o flori>hahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   1/2/2008, 8:46 pm

Very Happy Very Happy Very Happy e kuptova qe ja fute kot lol, po nuk ia vlen ti rritesh kshu replikat geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   5/2/2008, 3:44 pm

Sot ka dintelindjen fefe .

u befsh 100 :dj: :gezuar :gezuar :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   5/2/2008, 4:26 pm

thnx jurgen ! tani erdha ne shtepi ....
nuk hyra ne asnje ore mesimi (pervec anglishtes qe se bejme ne klase por ne kat te 2)
wow me vertet sh mir ja kalova
mgjth me shume pasoja ... haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   5/2/2008, 4:30 pm

Xhepat bosh besoj?

Une nuk po te uroj se e bera nja tre here dje. Ore po cfare me gjen te te uroj prap. Tani nuk di si te te uroj se gezuar dhe u befsh 100 jane bere mese te zakonshme. E gjeta. Gezuar dhe u befsh rrokstar boteror. Haha lol. Si thua?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   5/2/2008, 4:36 pm

haha
jo me ca rrokstar lol
sme duhen ato gjera
me mjaftojne kto njerzit qe kalova diten sot

urimi me i bukur:
i kalofsh gjith ditet si kjo e sotmja lol
mgjth e pamunder ateher:
i kalofsh te gjitha dtl si kjo e sotmja lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   5/2/2008, 4:40 pm

pse mor vlla, me ke i paske kalur keshtu qe na qenkan kaq speciale?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   5/2/2008, 5:08 pm

mm
oren e pare me shoket e klases
oren e 2 mesim por me 1 supriz ktu (nga 1 shoqja ime)
oren e 3 me gocat e klases qe shkoj
oren e 4 me gjith ato qe shkoj te 4b
oren e 5 me 2 goca nga e 4b dhe 1 shokun tim (ktu pim cik lol)
oren e 6 me ate Smile Smile
mbas ores se 6 me gocat qe njof te 3F dhe Treblen ( meqe e njofin ktu ne forum) dhe 1 shokun ton (metallican neper forume)

tani do lahem qe te me dali pija dhe mielli ( se me ben me miell ato mbas ores se 6 lol)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   5/2/2008, 8:05 pm

hah bravo qe te pakten mban mend si ja pasjke kaluar :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   6/2/2008, 6:17 pm

Une s'te urova dot dje, po te uroj sot: Gezuar ditelindjen dhe uroj t'i marresh jetes me te mirat qe ka!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   6/2/2008, 7:03 pm

:torte: O fefe me fal per vonesen poun sot e mora vesht qe ti ke ditlindjen...GEZUAR DITLINDJEN, GJITHE TE MIRAT TE NDJEKSHIN PAS....:p :torte:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   6/2/2008, 9:01 pm

hihi
ska gje per vonesen
flm greta dhe bojana
kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   8/2/2008, 4:51 pm

e po luciferr paska ditlindjen sot tashi sa e pashe tek forumi. GZUAR DITLINDJEN FUCIFERR, EDHE 100 VJEC... :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   8/2/2008, 6:51 pm

Gezuar, gezuar! U befsh 100!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   8/2/2008, 7:33 pm

URIMET ME TE MIRA PER TY! U BEFSH 100 VJEC!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   8/2/2008, 7:50 pm

gezuar ditjilndjen u befsh sa vjec te duash Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   9/2/2008, 11:29 pm

u befsh 100 luciferr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   9/2/2008, 11:31 pm

mbase urimi im po vjen pak me vones.sory per kete po tani e pashe.U BEFSH DHE 100!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   12/2/2008, 9:23 pm

edhe urimi im po te vjen pak si shume vone po nejse e gezofsh ditelindjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   12/2/2008, 9:55 pm

jam pak vone por urimi im ka prap vlere.DHE 100!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   15/2/2008, 10:16 pm

une mesa shof jam teper vone, gjithsesi u befsh 100 vjec.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   27/2/2008, 5:58 pm

GEZUAR DITLINDJEN AZRAEL U BEFSH 100 VJEC. :gezuar :torte:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
uroni antaret per ditelindjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: