ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tė ēmendurit e "Lost"

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
The hackerNumri i postimeve : 19
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Tė ēmendurit e "Lost"   29/1/2008, 5:08 pm

[wow][/wow]
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://elbasan1991.tk
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   30/1/2008, 12:29 am

Sikur ta dija qe do e hapje kete teme. Ja ku e ke te cmendurin e pare. Une dmth. Lost eshte seriali me cool qe kane bere ndonjehere. Nese ka ndonje te cmendur tjeter vec ne te dyve ketu te na pyese per cdo gje sepse dime edhe cfare ndosh ne sezonin e katert. une per vete i kam pare te gjitha serite e sezonit te trete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   1/2/2008, 1:14 pm

mos i hiq mesazhet e mija ti re. pastaj ca te duhet ty ca i them the hackerit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   1/2/2008, 1:39 pm

Ti e quajte kete teme kot. Une nuk mendoj keshtu sepse jam nje i apasionuar pas serialit Lost, dhe nuk eshte serial kot, keshtu qe as tema nuk eshte kot. Mbase ne forum nuk ka te tjere vec nesh qe e shohin kete serial, e cproblem ka. Atehere kjo teme eshte vetem per mua dhe The Hacker.

mos i hiq mesazhet e mija ti re. pastaj ca te duhet ty ca i them the hackerit

Kjo eshte puna ime ne forum. Mbarvajtja e gjerave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   1/2/2008, 1:42 pm

mban mire ti, bravo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   1/2/2008, 4:50 pm

boll dolet nga tema se me cat koken e kam shkrujt 100 her kte gja sot per ju dy. Do hap nje teme vetem per ato qe kan ndonje gje per ti than njeri tjetrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   1/2/2008, 4:53 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   1/2/2008, 5:35 pm

Une kam dhene deklarate qe edhe sikur te kem 5 provime per te mesuar, apo cfaredolloj pune tjeter te rendesishme, e le pergjys per te pare "Lost". Eshte seriali i vetem qe shoh dhe nuk ke cfare t'i shash. Une s'kam mundesi ta shoh ne avanc, po kur e jep ne tv, ngulem aty dhe s'duhet te me flasi njeri se nuk degjoj gje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   1/2/2008, 7:14 pm

ju e dini.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The hackerNumri i postimeve : 19
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   1/2/2008, 8:57 pm

http://www.tmz.com/2008/02/01/lost-diary-the-beginning-of-the-end/#continuedcontents
Klikoni ketu dhe keni vazhdimin e "Lost" sezoni 4 episodi 1!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://elbasan1991.tk
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   1/2/2008, 10:35 pm

Un se kam ndjekur shume me then te drejten po me sa kam par eshte shume i bukur!(dal deshmitare per bojanes se me ka then dhe mua se dhe 5 provime te ket do e shofi LOST)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   1/2/2008, 11:18 pm

Jam dakort me Bojanen dhe Redin eshte film shume shume i bukur.Me i arriri qe un kam pare deri tashi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   2/2/2008, 12:06 am

per me shume rreth serialit lost hyni ne kete web log

www.darkufo.blogspot.com

Eshte faqe vetem per Lost. Sinqerisht eshte e papare. Atje gjeni gjithcka rreth Lost.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
The hackerNumri i postimeve : 19
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   2/2/2008, 2:27 pm

http://abc.go.com/primetime/lost/index?pn=index
Jo vetem darkufo,por dhe faqja zyrtare e meriton nje vizite.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://elbasan1991.tk
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   2/2/2008, 3:18 pm

Greta shkruajti:
Jam dakort me Bojanen dhe Redin eshte film shume shume i bukur.Me i arriri qe un kam pare deri tashi...
lost eshte serial jo film se pastaj ka filma qe jane 100 here me te bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   14/2/2008, 12:50 am

eshte me te vcerte serial njesh po sa keq qe topi e jepte shum pak e me vones prisni sa te japi serit me te reja se do te cuditeni
eshte nder te preferuarit e mi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   14/2/2008, 1:35 am

i kam pare serite e reja se po te presesh topin je thinjur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   15/2/2008, 8:24 pm

kaq e pati dhe tema.lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   15/2/2008, 10:45 pm

o eri po pse akoma te topi i mban shpresat per te pare the lost, po shifi re te rai 2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   16/2/2008, 12:04 am

po ne internet nuk ka ndonje faqe ku munt te shofesh serite e reja???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 28
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   16/2/2008, 1:28 pm

qe ta kuptoni lostin ju duhet te dini shum nga filozofia,psikologjia,sociologjia.nuk eshte nje serial si gjith te tjeret.ka shum nenkuptime dhe eshte i veshtire per tu kuptuar. por mbetet seriali ME I MIRE i prodhuar gjer me sot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 28
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   16/2/2008, 1:29 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 28
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   16/2/2008, 1:30 pm

do doja te diaj mendimin tuaj
cili eshte personazhi qe ju pelqen me shum?
po aktori apo aktorja nga ana fizike?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 28
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   16/2/2008, 1:32 pm

mua si personazh me pelqen saidi se tregohet ne cdo rast me i besueshmi dhe me inteligjenti
ndersa fizikisht sojer dhe bun (mgjths nuk eshte me ne serial)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 28
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   16/2/2008, 1:33 pm

josh holloway (sojer)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tė ēmendurit e "Lost"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: