ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tė ēmendurit e "Lost"

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 28
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   16/2/2008, 1:37 pm

ian sommerhalder ( bun)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   16/2/2008, 1:55 pm

ca jane keto???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   16/2/2008, 4:00 pm

foto te LOST
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   16/2/2008, 6:48 pm

e kuptova . ty . lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   17/2/2008, 1:37 am

personazhi im i pregeruar eshte "lok" nga karajteri dhe "sojer" e "Keit" nga fiziku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   17/2/2008, 1:38 am

Kam nje ekskluzive per ju.

Lost e shihte edhe mesuesja ime e historise.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
goca_vogelNumri i postimeve : 3
Age : 27
Registration date : 17/02/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   17/2/2008, 11:43 am

LOST E SHEH DHE MACJA IME, SE BASHKE RRIME....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   19/2/2008, 11:01 am

e paske macen inteligjente.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   19/2/2008, 11:30 am

Ermagedon shkruajti:
Kam nje ekskluzive per ju.

Lost e shihte edhe mesuesja ime e historise.

yyyy cna the re. sa e more vesh le oren edhe erdhe me vrap ta shkruaje haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 28
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   19/2/2008, 12:10 pm

kush eshte kjo zysha marjeta apo elda? qenka per tu pergezuar :-)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   20/2/2008, 4:48 pm

Elda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
aisley

avatar

Numri i postimeve : 18
Age : 27
Registration date : 09/02/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   20/2/2008, 5:24 pm

LOST ESHTE SERIALI IM I PREFERUAR.MEZI E PRES DITEN E MARTE DHE TE MERKURE KUR FILLON :ne qef:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   22/2/2008, 5:50 pm

po keshtu sa vjet ka plan te vazhdoje filmi . si kane gjet akoma ato. film fallco
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   29/2/2008, 8:30 pm

Ti azrael sikur me korigjove mua qe squhet film po serial po vet pse i thua ashtu pastaj vetem fillm fallco seshte ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   29/2/2008, 10:08 pm

Ai nuk eshte thjesht nje serial, por eshte nje nderthurje e psikozes, misterit, ankthit, shpreses dhe mbijeteses. eshte seriali me i arrire qe eshte shkruar deri me sot. Suspanca te mberthen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   29/2/2008, 10:09 pm

Me qene se jemi ketu do i them atyre antareve qe kane fiksim te komentojne replikat e mia e di qe per ket me siper do me thoni: Mos shkruaj si 60 vjecar prandaj mos u lodhni kot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   1/3/2008, 9:10 pm

hahha pse ti eri u beson gjithmone gjerave qe te tjeret thone per ty?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   1/3/2008, 10:52 pm

jo se u besoj po e kane bere boze duke u marr me mua dhe tani e kam mesuar permendesh ca do shkruajne pasi bej nje replike. Keshtu qe mos i harxhoj e them vete. mendoj per te tjeret une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   2/3/2008, 10:54 am

Do kete nje sezon tjeter pas ketij qe mbaroi? Se une mezi po pres, po vras mendjen si do ta lidhin me versionin qe dhane kur mbaroi tjetri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   2/3/2008, 11:54 pm

une kam lexuar skenarin e dy serive ta para te sezonit te katert.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   4/3/2008, 7:08 pm

dhe si te duket? si do vazhdoje po kshu me ishullin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   5/3/2008, 3:09 pm

Pak a shume kjo eshte ajo qe ndodh ne serite e para te zezonit te katert:

Ne ishull vjen nje helikopter tjeter qe serisht bie ashtu si i pari. Disa nga te humburit shkojne ne nje anije shpetimi ku i bejne disa analiza. Te humburit fillojne te jetojne ne shtepite e Te tjereve. Saidi behet shok i ngushte me Benxhaminin (Benin). Dezdemoni vazhdon te kete vegime per te ardhmen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   5/3/2008, 7:11 pm

sme intereson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   5/3/2008, 7:15 pm

aas mua nuk me intereson....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   5/3/2008, 11:45 pm

per ju e vura une?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tė ēmendurit e "Lost"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tė ēmendurit e "Lost"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: