ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sa mungesa keni ??? Sa ore late sot ???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sa mungesa keni ??? Sa ore late sot ???   27/3/2008, 10:58 pm

shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sa mungesa keni ??? Sa ore late sot ???   31/3/2008, 10:47 pm

sot nuk lashe nd ore(gje e re shume ne fakt)vetem fiskulturen qe nuk beme po ikem pa e pyt zyshen nese do benim apo jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sa mungesa keni ??? Sa ore late sot ???   1/4/2008, 8:05 pm

sot mora 2 mungesa nje oren e par nje oren e tret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sa mungesa keni ??? Sa ore late sot ???   1/4/2008, 8:32 pm

As une si zakonisht nuk lashe ore. Mgjthse shpresonim te benim nja 2 ore bosh, beme vetem oren e fundit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sa mungesa keni ??? Sa ore late sot ???   1/4/2008, 8:34 pm

ii sa me behet qefi hahahhaha Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sa mungesa keni ??? Sa ore late sot ???   1/4/2008, 8:35 pm

Po ne mire, se te pakten e beme nje ore pushim. Po ju qe s'bete fare? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sa mungesa keni ??? Sa ore late sot ???   1/4/2008, 9:51 pm

sot lash 2 oret e fundit se ashtu me doli nje pune pe per dy marr paralajmerimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sa mungesa keni ??? Sa ore late sot ???   1/4/2008, 11:37 pm

Ne fakt e kisha bere ne plan te lija oren e fundit te teknologjise sot,po fatmiresisht na la presori te iknim se dhe ai nuk ishte me duket.sa mire se kishim dhe provim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sa mungesa keni ??? Sa ore late sot ???   6/5/2008, 4:37 pm

Sot lashe 2....tani ne shkolle jam dhe pse e kam lene se duhet me prit vllain..grr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkAngel

avatar

Numri i postimeve : 57
Age : 28
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa mungesa keni ??? Sa ore late sot ???   10/5/2008, 5:19 pm

mungesa kam 35 ndersa per oret sot eshte pushim dhe nuk kam lene asnje ore:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa mungesa keni ??? Sa ore late sot ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa mungesa keni ??? Sa ore late sot ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: