ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Metal party

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Metal party   31/1/2008, 6:30 pm
meqe nga ahmeti vetem 3 veta kan ardhe gjithsej ne te gjitha festat qe jan be , te kjo mundohuni te vini sa shume shume ! lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   31/1/2008, 11:54 pm

i jam shtu dhe une listes.do vi me patjeter.flm per ftesen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   31/1/2008, 11:57 pm

asgje Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   1/2/2008, 1:20 am

Ne ke borxh leket e ktij publicitetit qe ke ba pa leje lol.
Mund te kontaktoni me shefin e finances ne dollar-leke-euro-jen.japonez@hotyahoo.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   1/2/2008, 1:21 am

Me qene se nuk me ka rene rasti, doja te te falenderoja qe metal partin e kaluar e ke filluar nja gjysem ore me vonese vetem se une dhe jurgeni nuk kishim ardhur akoma nga rosvelti. Rrofsh lol.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   1/2/2008, 1:46 am

kjo eshte ftesa e re , se ajo e vjetra doli kot kur e printova !


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   3/2/2008, 6:17 pm

ca dite i bie data 9 lol?? Very Happy:D Ksaj rradhe do vim me shum nga ahmeti, po ti do na prezantosh ndonje goce nga dhaskali apo jo? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   3/2/2008, 6:23 pm

te shtunen i bie !

o jurgen !
un do zeje 1 vend vete aty , do rri per qefin tim , be ca te duash ti ,
por thuji vet ti
ckemi se te flasin vet hahahaha
thuji jam shoku i adit se vetem ato qe njof un do vine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   4/2/2008, 12:09 am

ej! neser pysni 1her sa do vine nga klasa juaj er !
po pata kohe po vij 1her andej nga shkolla juaj !
po erdha do ju marr ne tel!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   4/2/2008, 12:13 am

Co nje zile se te marr une. E ke parasysh vete ti! Haha!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   4/2/2008, 12:19 am

ik re!
do te jap cel te marresh 141 vete dhe te shofesh sa kam
un kam dtl tani
turp te mos kesh lek ne cel
hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   4/2/2008, 12:23 am

Jo se per vit te ri kishe ngel thate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   4/2/2008, 10:33 am

nga klasa jone them se nuk do vin shume...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   4/2/2008, 4:18 pm

ehh
1 shoqja ime kishte kurs ate dit
1 shoku im svjen se u nda nga e dashura
ashtu kan dal ca gjera ters per njerzit !
gjithsesi do ket shume te tjere !

sot nuk erdha se ishte shi dhe piva 1 kafe se po pertoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   4/2/2008, 4:21 pm

I thashe megit une. Ajo ka ditelindjen e nje shoku te djelen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 12:23 am

Per ftesa : ikni te 2b , se i dhash Eldes !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:14 am

Une vi pa ftese lol. Pse ca nuk do futem kshu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:17 am

ej po une te vi?????????? kam ndonje ftese???????? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:17 am

futesh! kot per qef ftesa Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:18 am

Te jap une timen. Se une edhe heren tjeter pa ftese shkova.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:19 am

po erdhe ti rexhi te fus un pa lek fare te dera ! lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:20 am

Ermagedon shkruajti:
Te jap une timen. Se une edhe heren tjeter pa ftese shkova.

ti heren tjeter nuk dhe lek eee
e mban mend ?? lol
kesaj here 200 leke hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:21 am

As ksaj rradhe nuk do jap leke...

Ej, po mbake mend edhe qe kam hyre pa leke. Ca ben ti re? I mban shenim?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:23 am

hey o fefe ne ca ore fillon dhe mbaron ajo festa se une sdo iki me stervitjen se kam Olimpiade matematike. Ku i dihet ndoshta dhe vij po mu shkrep.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:27 am

haha
ok kosova hajde
ne 10 :20 do mbyll deren ose 10:30 !
po motra do vij me Marin ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Metal party   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Metal party
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 10Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: