ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Metal party

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
MeTallicA

avatar

Numri i postimeve : 37
Age : 31
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   15/3/2008, 6:46 pm

JennY_Valo shkruajti:
une nuk do vi se........dhe ti fefe mos bej si i merzit se ja une akoma me keq se ty, kot ky. Sad Sad Sad


Ik moj ti kot kjo. Ti kshu thu perhere do vij dhe svjen.Nejse, une u knaqa sot.Doli lezecem.Tani party radhes do kete GERMS live.


Edituar pėr herė tė fundit nga MeTallicA nė 16/3/2008, 6:51 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   15/3/2008, 6:48 pm

MeTallicA shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
une nuk do vi se........dhe ti fefe mos bej si i merzit se ja une akoma me keq se ty, kot ky. Sad Sad Sad


Ik moj ti kot kjo. Ti kshu thu perhere do vij dhe svjen.Nejse, une u knaqa sot.Doli lezecem.Tani party radhes do kete GERMS liv.

iiiiiii kot ky. e para: une asnjeher nuk them me bindje qe do vi. e dyta: pse re nuk dua une te vi??? une kam shum qef por mua po mbrapsht me vin punet.
iiiii ik o ledio se me merzite me shum. Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   15/3/2008, 7:05 pm

rrofshi cuna dhe goca nga Ahmeti !
ato qe erdhen !
vertet si tha Metallica , doli lezetshem !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
treblaNumri i postimeve : 4
Age : 29
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   16/3/2008, 12:22 am

flm gjith ato qe erdhen ke party..jeni te nerum te gjith. hec aty!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   16/3/2008, 12:24 am

hera e par qe vija ne nje metal party ishte e papar fare,bravo ju qofte......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   16/3/2008, 12:26 am

po ju kur do n ftoni ne ndonje Hip Hop Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   16/3/2008, 12:27 am

MeTallicA shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
une nuk do vi se........dhe ti fefe mos bej si i merzit se ja une akoma me keq se ty, kot ky. Sad Sad Sad


Ik moj ti kot kjo. Ti kshu thu perhere do vij dhe svjen.Nejse, une u knaqa sot.Doli lezecem.Tani party radhes do kete GERMS liv.

Me verte? Po heres tjeter ja vleka jo 100%, por 150% me ardh. Hajde se do e ndizni keq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   16/3/2008, 12:33 am

edhe une u kenaqa shume sot,jo per gje po kerceva e me shume se heres tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   16/3/2008, 12:51 am

trebla shkruajti:
flm gjith ato qe erdhen ke party..jeni te nerum te gjith. hec aty!!!

ku ka m te nderum se ju qe beni festen mer lal. hec aty!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/3/2008, 11:06 am

fefe_metallica shkruajti:
rrofshi cuna dhe goca nga Ahmeti !
ato qe erdhen !
vertet si tha Metallica , doli lezetshem !


na felliqi ermagedon te ajo party po hajt mo vl Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/3/2008, 3:50 pm

PSE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/3/2008, 3:51 pm

Po ja fut kot me,ja pse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/3/2008, 3:52 pm

e kisha per jurgenin qe ia fut kot e!!pastaj ti Jurgen fol per veten tende jo per te tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/3/2008, 3:53 pm

AHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/3/2008, 4:40 pm

MeTallicA shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
une nuk do vi se........dhe ti fefe mos bej si i merzit se ja une akoma me keq se ty, kot ky. Sad Sad Sad


Ik moj ti kot kjo. Ti kshu thu perhere do vij dhe svjen.Nejse, une u knaqa sot.Doli lezecem.Tani party radhes do kete GERMS live.
iiiiiiiiii po uen qe jam larg sa inat!!!!!!!! Sad
ej beni dhe pak qef per mua ok lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/3/2008, 4:57 pm

Po mi bejme ne per ty megjithse do ishte mire qe te vije vet edhe pse ma do mendja qe seshte e mundur,nejse se kam harru te them ja kalum shum mir...I them adit qe shume rrofsh per kerkesen muzikore qe i kerkova un.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   20/3/2008, 12:00 am

jurgeni shkruajti:
fefe_metallica shkruajti:
rrofshi cuna dhe goca nga Ahmeti !
ato qe erdhen !
vertet si tha Metallica , doli lezetshem !


na felliqi ermagedon te ajo party po hajt mo vl Very Happy:D:D
Ore po pse flliqesh ti nuk po e kuptoj une. Mos erdha gje me ty ne party une? Mo ndenja ne te njejten tavoline me ty?

Shif punen tate, mjaft u more me te tjeret!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   20/3/2008, 12:01 am

elda shkruajti:
e kisha per jurgenin qe ia fut kot e!!pastaj ti Jurgen fol per veten tende jo per te tjeret
:te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   20/3/2008, 4:29 pm

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   26/3/2008, 6:51 pm

Ermagedon shkruajti:
jurgeni shkruajti:
fefe_metallica shkruajti:
rrofshi cuna dhe goca nga Ahmeti !
ato qe erdhen !
vertet si tha Metallica , doli lezetshem !


na felliqi ermagedon te ajo party po hajt mo vl Very Happy:D:D
Ore po pse flliqesh ti nuk po e kuptoj une. Mos erdha gje me ty ne party une? Mo ndenja ne te njejten tavoline me ty?

Shif punen tate, mjaft u more me te tjeret!

po rri re urt se ti para nje viti shkruaje te banga ''I LOVE HOUSE MUSIC'' edhe kishe ran ne dashuri me bob sinclair edhe me morandin po rri urt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   26/3/2008, 6:54 pm

ke ven edhe ato pijet aty te ikona jote . ti nuk di aromen e birres hahahaha rri re urt se stonon kur flet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   26/3/2008, 8:14 pm

KY METAL PARTY ISHTE COOL MGJTH NDEJTA SHUME PAK ME PELQEU SHUME SIDOMOS ORGANIZIMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   26/3/2008, 11:39 pm

po ju tani qe kam ikur une po beni shpesh metal party?? iiiiii sa te keqinj Sad Sad
nejse,kenaquni ju kenaquni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   27/3/2008, 12:28 am

Duke qene se nga ky party nuk kemi vene asnje foto po e ve nje sot

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   27/3/2008, 12:31 am

Kjo eshte festa te tekila??? Nga keta qe po kercejen njoh ja 3 me duket...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Metal party   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Metal party
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: