ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Metal party

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:31 am

Se di....Sia kam iden fare(do shikojme dhe neser)....Gjithsesi as une se kam te sig se deri nga ora 12-1 mund te jem ne Olimpiade duke thartuar trut po nejse....Te shohim dhe te bejme.(mundesia me e madhe eshte te mos vij mgjth e kam me qejf) se Mari ma ka pershkruar sh bukur heren e fundit...Ajo ishte kenaq...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:36 am

pse vetem heren e fundit ishte knaq ajo ???
ehh
en fakt kto festa jan njish fare
po nuk ke qene ndonjeher sia ke idene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:38 am

do e provoj dhe une me ne fund.ishalla del me verte bukur se e kam marr me qejf kete party.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:38 am

Edhe une qe nuk kam kercyer jam kenaq te ajo e fundit. Lere me ta qe tunden tere kohes :ne qef:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:39 am

elda shkruajti:
do e provoj dhe une me ne fund.ishalla del me verte bukur se e kam marr me qejf kete party.

ti u bere dhe organizatore tani
haha
po ndan ftesa
lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:43 am

mire pra er.do jua jap une ftesen nsr.e mos me thuaj nuk dua se nuk do vish fare pastaj.(shaka e?)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:44 am

ej dhe une kam nje feste te premten mbrema nga ora 8 do vini se ju kammarr ftesa Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:46 am

a sikur te ishte e mundur.befsh qejf ti te pakten po edhe per ne e?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:52 am

patjeter edhe ju beni qef per mua ama Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 1:55 am

ne do behemi tap per ty hahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 2:00 am

ashtu ju lumte flm se ketu duhet te jesh 21 te blesh alkol po jo te behesh tape hahh Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 2:01 am

hell yeah lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 2:02 am

elda shkruajti:
mire pra er.do jua jap une ftesen nsr.e mos me thuaj nuk dua se nuk do vish fare pastaj.(shaka e?)

Rri se do vi ta marr vete. Se kam lene nam. Kemi tre jave ne forum dhe nuk kam ardh tju takoj nje here. Kur te vi????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 2:08 am

he pra he shyqyr qe u kujtove.kur te duash re.aty jemi ne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 2:20 am

e bet temen chat me!
o er futi 1 te fshime pergjigjeve lart !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/2/2008, 2:22 am

Ne vend. ja tani! Jo per gje, po ketu behet vullneti i populli!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   10/2/2008, 12:10 am

he me!
si ja kaluat ju ???

un per vete shume mire1


mgjth neser kemi ca pun me 1 zoje qe na prishi pune !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   10/2/2008, 1:03 am

une shume mire u kenaqa per vete.kishim dhe shoqeri te kendshme. hahaha.e di une punen tuaj me zyshen .mire tia beni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   10/2/2008, 1:07 am

Edhe une ja kam kalu mire. Jam knaq aq shume...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   10/2/2008, 3:20 pm

fefe_metallica shkruajti:
he me!
si ja kaluat ju ???

un per vete shume mire1


mgjth neser kemi ca pun me 1 zoje qe na prishi pune !

ej po he se fiksim fare ishte festa
:bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   10/2/2008, 4:18 pm

ishte nje nga festat me te bukura qe kam qene ndonjehere. flm fefes per ftesen dhe cunave per shoqerine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   10/2/2008, 4:23 pm

faleminderit edhe juve per shoqerine. reciproke kjo pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   10/2/2008, 11:19 pm

Bashkohem me mendimin dhe falenderimin e bojanes shume shume flm cuna dhe festa ishte shume cool..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 12:36 am

faleminderit o cuna qe mi paskeni kenaq te festa shoqet me shoqerin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:27 am

normal jemi cuna me klas ne :ckemi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Metal party   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Metal party
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: