ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Metal party

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:32 am

do doja te isha tek festa juaj po hec ma here tjeter (nese mundem)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:36 am

mire mo edhe nuk bejme....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:40 am

fefe_metallica shkruajti:
un se di nese do bej me!
se sot u zuna me 1 cun.....
dmth gjith shoqeria e tij svjen dhe sbesoj se behemi aq veta sa per 1 feste !!!

Me ke u zure o lol? Ne me zor po e presim partyn tjeter, ky pa te keq na thote u zura une. Edhe kete na e bere re?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:42 am

ka te drejte ermagedon fefe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:44 am

kam te drejte qe c'ke ma ate pune Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:44 am

pse se je administratori? hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:48 am

Rregulloi punet shpejt se duam prap party ne! LOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:48 am

he pra he...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:49 am

jo per gje por dola dhe ca si minus te kjo festa tani ......
te tjera po bera : leket para
dhe me shume mundesi do e bej 150 lek hyrjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:50 am

beje nuk ka gje. edhe 200 po deshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:51 am

vjen ti !
po te tjeret....
spo flas per ato nga shkolla juaj por per ato qe njof un .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:54 am

Haha lol. Dmth kete ta mbajme mend si te fundit une dhe jurgeni, ndersa vajzat si te parin dhe te fundit njekohesisht?
Ore se si shume po llap edhe une. Bej si te duash ti. Se me duket se u bera i bezdisshmem tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:55 am

haha
jo me
festa do behen sa te doni ju
por un sdo marr ndonje iniciative me be

kur te bejne kto te tjeret ju lajmeroj un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:56 am

Ne nuk po themi per festa au iu. Po flasim per "Metal Party" po jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 1:57 am

edhe un!

se te au-iu vetem te 1 kam ik!
me shoqen e banges !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 3:20 pm

O FEFE PO TI SIKUR THE QE DO BEJE NJE SE SHPEJTI?????'PARA 14 MARSIT.QENKAN PRISH PLANET KSHU EEE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/2/2008, 4:03 pm

po!
dmth pergjigje do te jap mbasi te kthem sot ne darke ne shtepi se do takoj ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   12/2/2008, 12:50 am

neser do bisedoj me ato te shkolles sime po pata kohe dhe do ju them
se ftesen e bera shpar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   12/2/2008, 4:16 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   12/2/2008, 4:45 pm

me ne fund e mesova dhe un kush eshte kosta dhe kush esteh aristidhi

hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 12:45 am

hahhahaa fefe po ato as nuk ngjajne re Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 12:47 am

e di re po prap i ngaterroja
hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 1:08 am

eshte fotoja me cool qe kam pare.komplimente eri(dhe photoshopit gjithashtu).keshtu do te kemi dhe kujtime nga metal party.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 1:10 am

po modifikoj nje tjeter tani
ate ku ke dake ti, une, fefe, greta dhe bojana (se te vret kjo po e harrove ta shkruash)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 1:58 am

he re ku e ke foton ti ?

kjo eshte ftesa e festes se ardhme : preview ketu ne forum

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Metal party   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Metal party
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: