ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Metal party

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 1:54 pm

po te tequla do e beni??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 3:32 pm

Kurse kete foton ktu po e ve vetem prej gretes se tha qe vetem kjo foto i kishte pelqy

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 3:35 pm

po ve edhe nje foo te fundit dhe e mbyllim muhabetin e ketij partyt tani looooooooool

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 3:44 pm

Nese nonjeri qe ka dale ne fotot e mesiperme, nuk i pelqen vetja te me thote dhe une e heq foton me vrap. Po nuk deshet te ma thoni ketu me dergoni nje mesazh privat.

O fefe, po e zej rradhen e prferences muzikore qe tani une lol.
dark chest of wonders - nightwish
po ket nuk vi une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 3:56 pm

flm shume per ate foton qe vure per mua ndersa ajo fotoja qe ia ke heq koken fefes hiqe se sme pelq te lutem mire.vij ne nji qe kemi dal te gjithe kshu ul.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 4:01 pm

po prit nje here ta shohe fefe pastaj e heqim.



Per ke foto qe kemi dal ul e ke fjalen, per ate qe kam ngritur une dy gishtat?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 4:02 pm

ee per ate ose ke te dush ti po ajo seshte e bukur kshuqe sa ta shof fefe zhduke Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 4:17 pm

Po mendoja ti montoja koken e ndonjerit fefes tani. Psh koken e Kurt Cobain se e ka edhe ne bluze. Duhet ta kete qejf. Do isht bukur, trupi i tij me koken e Kurt Cobain edhe ne te tjeret qe dalim foto me Kurt Cobain, nje njeri qe eshte vetevrare para disa viteteve. Waw, sa ide e bukur. Nuk e di sa do ja arrij, por do e provoj nje here.

Fotoja qe kerkoi greta:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 4:21 pm

bukur Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 5:41 pm

ca ishte ajo foto ashtu re eroo , futi ndonje modifikim , por jo te me heqesh koken lol
as mu sme pelqen
tamam e ka then greta


as ideja e kurtit sme pelqen ,
se un nuk i pelqej nirvanat , aq me teper kurt cobain!
por bluzen e vesh per inat te disave !
gjera personale kto!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 5:45 pm

ps . sa per ate festen nuk behet dot tani afer
1. kte jav eshte shen valentini
2. javes tejter do bej 1 shoqja ime 1 fest tjeter vet

mund ta bejme me dat 21 mars ! ehh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/2/2008, 10:47 pm

Po une bera sa per shak mer lol. Ja tani po e heq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
MeTallicA

avatar

Numri i postimeve : 37
Age : 31
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/2/2008, 1:24 am

fefe_metallica shkruajti:
ca ishte ajo foto ashtu re eroo , futi ndonje modifikim , por jo te me heqesh koken lol
as mu sme pelqen
tamam e ka then greta


as ideja e kurtit sme pelqen ,
se un nuk i pelqej nirvanat , aq me teper kurt cobain!
por bluzen e vesh per inat te disave !
gjera personale kto!

Per inat te kujt e fefe ? Ue ca kam per te ba.Do i them atij per te cilin e ke dhe jam i sigurt qe ke per ta dredh mhb. Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/2/2008, 1:36 am

haha
ja ke fut kot prap Razz Razz
e kam per inat te ...... ne msn ta them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA

avatar

Numri i postimeve : 37
Age : 31
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/2/2008, 1:38 am

Ueeeeee ti je robi me mashtrus.Te thash qe ke per ta dredh. Razz:P:P


p.s. ja kam fut tamam fare ske ku e lun topin. Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/2/2008, 1:40 am

mir ca te them un pra
gjithsesi bluzja nuk esht as per shume kohe e imja ...
e lexove sms ti sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA

avatar

Numri i postimeve : 37
Age : 31
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/2/2008, 1:42 am

Po po ke te drejte.Une jam Fatos Nano pra. Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/2/2008, 11:04 am

Ermagedon shkruajti:
Kurse kete foton ktu po e ve vetem prej gretes se tha qe vetem kjo foto i kishte pelqy

e metal party dhe pini coca cola!!!!!turpppppppppppppppppppp.!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   27/2/2008, 7:41 pm

e ca sipas teje ne gocat qe ishim te festa ca te pinim birra apo noi xhek ne nrice, e ke shume gamin ne pime ca na u pi dhe ska noi gje per turp ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   27/2/2008, 8:12 pm

dhe uen per kola jam !!!!!!!!!!! Very Happy lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   27/2/2008, 8:43 pm

shume bravo rexhi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   27/2/2008, 10:19 pm

Kurse une jam per korona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   27/2/2008, 10:37 pm

edhe une per korona lol..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   28/2/2008, 8:15 pm

ok une po marr kafe haahahah :perqesh: :perqesh:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   29/2/2008, 5:08 pm

Greta shkruajti:
e ca sipas teje ne gocat qe ishim te festa ca te pinim birra apo noi xhek ne nrice, e ke shume gamin ne pime ca na u pi dhe ska noi gje per turp ketu.
se ke kapur me duket.!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Metal party   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Metal party
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: