ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 uroni antaret per ditelindjen

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   27/2/2008, 6:35 pm

hajt gezuar ditelindjen kush e ka
se e paskan ja 5 veta sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   27/2/2008, 7:16 pm

GEZUAR DITLINDJEN O NJEREZ QE E KENI SOT DJE OSE NESER. EDHE 1000 VJEC. :torte: :torte:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   27/2/2008, 8:01 pm

gezyuar ditlindjen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marrshit nga jeta me te mirat !!!!!!!!! suksese kudo!!!!!!!!!!!!! :torte: :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   27/2/2008, 11:02 pm

Gezuar ditelindjen!
U befshi dhe 100-vjec.
Suksese dhe vetem suksese! :torte:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   27/2/2008, 11:28 pm

:torte: urime e vetem urime se e ka nje dite me babain tim :dj:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   28/2/2008, 12:24 am

Ferrarin e urova per babin sot keshtu qe uroj keta te tjeret qe e paskan sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   28/2/2008, 1:53 am

u befshi 100 vjec, se sot e paska DITI me AZRAEL

:torte: :dj: :pime birra:

:gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 29
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   28/2/2008, 1:21 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   28/2/2008, 5:28 pm

Gezuar Ditlindjen aisley. U befsh 100 vjec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   29/2/2008, 9:46 pm

u befshi 100 diti dhe azrael
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   29/2/2008, 11:18 pm

flm kosta dhe jurgen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 2:03 am

U befsh 100 vjec Elda ! Gezuar ditelindjen !

:kiss: :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 2:06 am

sot e ke mi??
hajt edhe 100 vjec. uroj te jesh e lumtur se e meriton. :torte: :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 2:09 am

hey shume shume faleminderit te dyve.jeni shume te mire!!!!!!!!!ju kam sh xhan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 2:12 am

asgje mi. e kemi per detyr te urojm ty ne. edhe un tkam xhan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 2:33 am

elda shkruajti:
hey shume shume faleminderit te dyve.jeni shume te mire!!!!!!!!!ju kam sh xhan


........ edhe un te kam shume xhan ..... Wink Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 10:18 am

edhe 100 per elden Basketball :torte:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 10:20 am

u befsh 100 elda.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 3:28 pm

hajde edhe 100 elda. :torte:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 3:52 pm

DHE 100 KUSH KA DITELINDJEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 5:47 pm

:torte: :torte: :torte: :torte: :torte: :torte: :torte: :dj: :gezuar :kiss: queen
[i]GEZUAR EDHE 100 TE TJERA lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 5:58 pm

Un i kam bere dhuraten me te bukur eldes. plasni ng inati po te doni ju te tjeret. E bera moderatore ne forum.

edhe 100 elda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 7:30 pm

Gzuar ditlindjen eldush edhe 117 :te puc pak: :dj: :torte:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 7:31 pm

ne te gjith po e urojm po se mora vesh sa vjec ben mi elda?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
toni montana

avatar

Numri i postimeve : 38
Age : 28
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 7:31 pm

u befsh 118 elda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
uroni antaret per ditelindjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: