ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 uroni antaret per ditelindjen

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 7:55 pm

el_ninjo shkruajti:
ne te gjith po e urojm po se mora vesh sa vjec ben mi elda?
po nuk e shef gjithe ate 117 ti el ninjo 17 vjec mbush.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 9:08 pm

urime!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dhe 117 vite tetjera ose u befsh sa vjec te duash se ndoshta do 118 kshxh urime!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :torte: :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 9:55 pm

HEY JU FALEMINDERIT TE GJITHEVE.JENI SHUME TE MIRE.EDHE UNE JU KAM SHUME XHAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/3/2008, 10:15 pm

elda u befsh edhe 100 vjec!urimet me te mira vijne per ty.sa me shume suksese.
:torte: :torte: :torte:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   12/3/2008, 6:57 pm

u befsh 100 elda :torte: :torte: :torte:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   27/3/2008, 10:05 pm

Une pashe qe sot aty thoshte qe e kishte ditelindjen xhekson, por nqs eshte ai xhekson qe njoh une, e ka gabim se me duket se nuk e ka sot ditelindjen. gjithsesi "U befsh 100!" xhekson. :torte:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   29/3/2008, 7:36 pm

:torte: per gesin se pashe qe kishte ditelindjen edhe pse nuk e di se kush a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   30/3/2008, 5:17 pm

u befsh 100 ges
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don_corleone

avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   31/3/2008, 2:55 pm

:torte:uroj gjith ata qe kan ditlindjen sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   31/3/2008, 3:07 pm

edhe 117 ata qe kane ditlindjen sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   31/3/2008, 3:16 pm

gezuar??? te jete valle kjo fjala me e madhe per te uruar 1 ditelindje te mrekullueshme e plot supriza?nqs po atehere : GEZUAR DITELINDJEN MIKONA TKSHXH ARMELA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   31/3/2008, 4:31 pm

Gezuar ditelindjen te gjithe ju qe e keni sot. U befshit 100 vjec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   31/3/2008, 4:34 pm

pershendes te gjith ato qe kane ditlindjen sot dhe i them gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   31/3/2008, 6:01 pm

gjithashtu edhe une GEZUAR.ia kalofshi sa me mire sot

cheers :torte: cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   31/3/2008, 6:07 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/4/2008, 1:03 am

100 vjec greta!
puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 27
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/4/2008, 11:14 am

U befsh 100-vjec greta :torte: :te puc pak: po mua do me ftosh?? hahhaa shaka ia kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/4/2008, 8:16 pm

e uroj shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuumė Greten dhe vetem Greten dhe vetem ate !!!!!! MUUUUUUUUUUUUUUUUUAHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/4/2008, 9:00 pm

U BEFSH 100-VJEC SHOQE !!!JETE TE LUMTUR E SUKSESE KUDO!! :te puc pak: :torte: :te puc pak: :torte:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/4/2008, 9:29 pm

Km ca dite qe nuk kam hy ne net. Sot hyra vetem per te uruar Greten!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   11/4/2008, 11:56 pm

SHUME SHUME SHUME FLM RROFSHI TE GJITHEVE,FEFE ELDA ERI EFI KRISTIANNA SHUME FLM ME VERTE. JU DUA SHUME TE GJITHEVE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   12/4/2008, 10:08 am

GRETA DHE 100000000000000000000 DHE SA TE DUASH TI YLLI
TE KAM XHAN TE PUC FOOOOOOOOOOOOOOOOOTTTTTTT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   12/4/2008, 5:37 pm

O greta po si nuk na vuri icik metal ai dj!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   12/4/2008, 8:36 pm

DHE KUR VURI RMIX ME SA KAM BY*** E MIRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   12/4/2008, 9:09 pm

aty ne ato momente jam shkri tu qesh.. :qesh me lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: uroni antaret per ditelindjen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
uroni antaret per ditelindjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: