ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Martese apo bashkejetes?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   18/3/2008, 7:26 pm

une jam per bashkejetese, gjithmone e kam thene kete...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   27/3/2008, 1:05 am

Bashkjetese mesa shoh thone te gjithe po mentaliteti shqiptar se kaperdin dot bashkjetesen akoma...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   27/3/2008, 2:18 pm

NE FILLIM BASHKJETESE PASTAJ MARTESE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don_corleone

avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   28/3/2008, 7:46 pm

NE FILLIM BASHKJETESE PASTAJ MARTESE me pelqeu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   28/3/2008, 7:47 pm

asnjeren as tjetren ktu ne angli...secili per vete te vet edhe pse mund te jemi te lidh bashke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   28/3/2008, 7:59 pm

martesa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   29/3/2008, 12:24 pm

JO MI BASHKJETES PASTAJ MARTES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   19/4/2008, 12:25 pm

bashkejetese pastaj martese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kledisaNumri i postimeve : 7
Age : 26
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   3/5/2008, 11:41 am

me mire bashkjetesa se ke kohe per ta njohur personin me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   3/5/2008, 5:53 pm

me mire bashkejetesa ne fillim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   4/5/2008, 9:32 pm

un jam per martesen,,,bashkjetesa me duket si pretekst per te nderruar sa me shume.se nese arrin te mendosh per martesen me dike,do te thot se njiheni mjafueshem sa per te lidhur jetet tuaja.kurse bashkjetesa qe eshte bere mode kohet e fundit nuk kerkon asnje perkushtim,duken thjesht si dy njerez qe rrine kot me njeri tjetrit,qe kan nisur nje aventure qe te ardhmen ja len fatit,dmth se cajne koken nese do vazhdojn per shume kohe bashke apo jo,,,,kurse martesa eshte komplet e kunderta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   7/5/2008, 12:41 pm

per mendimin tim,martesa eshte hapi me i rendesishem ne jete dhe duhet ta njohesh mire personin me te cilin do kalosh gjith jeten.po sikur mas 2 vjetesh gjerat mos shkojne mire per juve?car do beni pastaj?atehere martesa dale nga dale do marri fund,kurse ne qofte se ne bashkejetese gjerat ecin mire,pastaj ka premisa te mira per nje martese afatgjate dhe te lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   7/5/2008, 9:50 pm

prap them se martesa eshte me mire.sic thash dhe me lart,bashkjetesa eshte per ato njerez qe sjan te sigurt ne ndjenjat e tyre,dhe mendojne se pas nja 2 vjetesh mund te nderrojn sa ti japin fund lehte fare,pa pasur asnje detyrim ose pa dhene asnje shpjegim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   8/5/2008, 7:56 pm

un e kam ndare mendjen per vete do martohem ne fillim pastaj do bashkejetoj,se ne te 2 ja rastet njesoj eshte per mua,jam i sigurt te personi qe kam zgjedhur se nuk do me zhgenjeje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   8/5/2008, 10:03 pm

SANTUCO shkruajti:
un e kam ndare mendjen per vete do martohem ne fillim pastaj do bashkejetoj,se ne te 2 ja rastet njesoj eshte per mua,jam i sigurt te personi qe kam zgjedhur se nuk do me zhgenjeje
haha,po vere moshen e sakte,se me kte mosh qe ke vene ktu ste beson njeri qe ke plane per martese.... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   8/5/2008, 10:06 pm

PIKASO shkruajti:
ME mir bashkjetes se nese nuk te pelqen e len ndersa ne martes ajocope leter te lidh si me zinxhir
ja,ajo qe thash une,bashkjetesa eshte per ato qe se marin lidhjen serjozisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkAngel

avatar

Numri i postimeve : 57
Age : 29
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   10/5/2008, 5:16 pm

bashkjetese them une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Martese apo bashkejetes?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Martese apo bashkejetes?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: