ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Klubi i forumit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Klubi i forumit   4/2/2008, 12:26 am

Po ckemi o popull?
Si ja kaloni?
Hajdeni nje here kendej te bejme nje dore muhabet, te pijme ndonje gje. Porosisni cte doni se e keni nga shtepia.

A keni marre vesh ndonje thashethem? Na e thoni se po vdesim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   4/2/2008, 12:45 am

Si fillim po ju qeras un me ca shishe korona, pini sa te doni, po deshet behuni edhe tap :pime birra: :gezuar :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   4/2/2008, 10:46 pm

UNE NUK PARA E PI SHUME BIRREN. KESHTU QEEEE DUA TE ME QERASNI ME NJE COKOLLATE TE MADHE TE MADHE TE MAAAADHE DHE ME NJE REDBULL.
KAQ... PO HE? PER CA DO FLASIM? CA KENI BERE NDONJE GJE INTERESANTE?


NUK LEJOHET DUHANI KETU EEEEE????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   4/2/2008, 11:11 pm

neser kam dtl ! lol
me vjen keq por birr vetem ktu ne form do merrni lol
se neser do e festoj vetem me 1 person
:gezuar :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   4/2/2008, 11:18 pm

hajt gezuar fefe se me duket se do i pikemi ca birra qyl Twisted Evil :gezuar

ej o tajla mir e ke ketu nuk lejohet duhani ketu Very Happy :cigare:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   4/2/2008, 11:46 pm

O fefe. U befsh sa te te doje zemra se mbase nuk do 100.

Ej, po ca me thane mua, qe vitin tjeter ne shkolle nuk do te kete me profilizim, pra ne nuk do te ndahemi ne shoqerore dhe shkencore. Dini gje ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   5/2/2008, 12:33 am

ca thu re tani qe erdhem ne e gjeten ta heqin profilizimin kto??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   5/2/2008, 9:47 pm

ISHALLA NUK E HEQIN SE MORA FUND PASTAJ. SMA PRET PER SHOQERORE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   5/2/2008, 10:10 pm

e po dhe ato shkencoret trut te nxjerrin pastaj e kote eshte qe shum shoke e shoqe qe i ke pas nga viti i par e i 2 nuk i ke me ne klase e provova vet dhe specializimin nuk e kam shuuum qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   6/2/2008, 12:54 am

nejse

po drejtor kush ka ardh te ne???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   6/2/2008, 1:24 am

Ka ardh drejtoreshe thone kto. Jo drejtor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   6/2/2008, 3:05 pm

un ja harrova emrin se na e than sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   6/2/2008, 4:48 pm

EDLIRA JU KA ARDH, KA QENE TE MAHIR DOMI. SA TE MIRE E KENI DREJTORESHEN!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   6/2/2008, 8:30 pm

e quajn VALENTINA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   6/2/2008, 9:23 pm

ajo e imja e ka Silvana !

merrni ket per drejtoresehe se e eshte e mire lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   6/2/2008, 10:03 pm

po pse ju nuk e doni me ??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   6/2/2008, 10:16 pm

merreni ju .. ska gje....
eshte shume e mir eeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   6/2/2008, 10:16 pm

hahah rrofsh shum bujar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   7/2/2008, 12:41 am

hahaa fefe rrofsh po edhe ne shuuum te mir e kemi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
luciferrNumri i postimeve : 11
Age : 28
Registration date : 06/02/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   7/2/2008, 3:16 am

jo po te doni e ndrojme dhe kok per kok bile ju japim edhe ca lek.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   7/2/2008, 3:22 pm

si te doni Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   7/2/2008, 7:54 pm

PO QYSH SI TE DONI REEEE. EDLIREN E KENI SI SHPIRT. ESHTE 1 FARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   7/2/2008, 9:32 pm

ishalla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   8/2/2008, 5:45 pm

R.e.d.i.A shkruajti:
e quajn VALENTINA
e quajne edlira.!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   9/2/2008, 11:35 pm

e morem vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Klubi i forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: