ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Klubi i forumit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   10/2/2008, 11:51 pm

sapo lexoca ate historine personale qe kishte shkruar AI_Cuni _ATJE dhe me pelqeu shume ishte shume e bukur edhe pse shume e trishte.Komplimentat e mia cunit per shkrimin.(e shkruajta kete koment ketu sepse soja tja lija ate tek historia se sdoja te prishja rendin e histrise per te tj qe do shkruj histori apo proza te tj)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   10/2/2008, 11:55 pm

e hapa ate teme se i kisha ja dy histori ketu ne kom qe me kane pelqyer shume dhe mua. me behet qejfi qe te ka pelqyer...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   12/2/2008, 12:30 am

shte prfundimtre ajo qe thashe une, pra nuk ka per te pasur me profilizim, po a e keni marre vesh me te fundit?

E gjeta se kush esht Tajla. nuk kishte si me shpetonte nje antare anonime ne forum. E di me emer dhe mbiemer tani. Ra edhe miu ne cark, po ra me kembet e veta ama.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   12/2/2008, 12:34 am

mos i fillon emri me a taljes?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   12/2/2008, 12:38 am

apo nuk do te tregosh ti er?nefakt i takon asaj.ej po nga je kaq i sigurte per punen e profilizimit?sa mire do ishte nese eshte e vertete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   12/2/2008, 12:41 am

Po bisedoja me nje shokun e henri814 (qe eshte ne forum), ai qe eshte deputet i shkolles. edhe ai ashtu me tha.

Per sa i perket Tajles, prisni nje here ta shohe vete ajo kete qe kam shkruar pastaj do ja u them kush eshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   12/2/2008, 11:32 am

PO E DIME NE KUSH ESHTE BESOJ UNE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   13/2/2008, 1:15 pm

sa mire sikur te hiqet profilizimi.s'do ndahemi pastaj.me mire te marrim nje formim te pergjthshem them une.po su hoq se di ku do mbytem.s'me pelqejne as shoq.as shkenc.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   14/2/2008, 2:07 am

XHE JEMI NJESOJ.DO MBYTEMI BASHKE SE AS UNE NUK DUA QE TE KETE PROFILIZIM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   14/2/2008, 2:08 am

Nuk do te kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   14/2/2008, 2:09 am

mooos

prap me kte klas un....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   16/2/2008, 5:18 pm

ngelet me porosin e par :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   21/2/2008, 9:22 pm

o kamarier baji i xhiro tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   27/2/2008, 11:22 am

paguan azrael ksaj rradhe Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   27/2/2008, 6:20 pm

pa merak po cohem une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   11/3/2008, 12:42 am

ue sa me kan acaru ato 3 ropt lart dhe ai opeli i shpif !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   11/3/2008, 12:46 am

ca eshte opeli re?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   11/3/2008, 12:47 am

kjo makina qe duket gjysem te fotoja e shkolles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   11/3/2008, 1:22 am

ahhaha kete foton e shkolles dhe nja dy te tj i kam be un tek aparati bojanes. Edhe i dite po e shifja qe sa bukur e kam nxjerr si kam len difekt shkolles pa kap Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   11/3/2008, 1:24 am

haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The hackerNumri i postimeve : 19
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   17/5/2008, 8:34 pm


E gjeta kete foto ``TE RRALLE`` te shkolles sone te ``dashur`` tek flickr.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://elbasan1991.tk
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   19/5/2008, 12:04 am

o njerez ca na thoni ndonje thashethem andej nga ahmeti? ca behet atje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   19/5/2008, 12:05 am

The hacker shkruajti:

E gjeta kete foto ``TE RRALLE`` te shkolles sone te ``dashur`` tek flickr.com
foto e lezetshme,po ato xhamat e thyer nuk rrine pa dale ne foto,apo jo??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Klubi i forumit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Klubi i forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: