ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   29/2/2008, 6:32 pm

syte dhe e qeshura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   29/2/2008, 9:05 pm

po shkruani e njerez edhe ndonje gje nga fiziku sa turp qe keni Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   4/3/2008, 2:08 am

cunat per kte temen duhet te shkruajne roman!
te fiziku mua me pelqejne: buzeqeshja, syte, buza, trupi sigurisht... te gjitha ne pergjithesi tek ai qe quhet njeriu ideal apo njeriu i zemres
tjeter pastaj, liria sigurisht, ne femrat jemi shume te diskriminuara ne kte fushe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   5/3/2008, 9:30 pm

mendja,edukata,trupi,dhembet,buzet,syte,etj,etj... Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   5/3/2008, 10:33 pm

gjithcka e saja, nese eshte ajo qe dua.
ndersa ne pergjithesi syte, buzet, veprimet, aroma e trupit, etj etj gjera qe te bejne te cmendet nje mashkull....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   7/3/2008, 10:17 pm

buzet ,syt, trupi,floket e gjata te drejta,pervec ngjyres natyrale floket e kuqe jan fiksimi vet.
kurr ecen bukur nje femer terheq menjeher vemendjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   7/3/2008, 10:48 pm

nuk me pelqen tek te gjitha kjo gje ,vetem tek njera ,syte dhe menyra e te folurit.....ashtu me suspanca,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   15/3/2008, 6:04 pm

pablo_escobar shkruajti:
nuk me pelqen tek te gjitha kjo gje ,vetem tek njera ,syte dhe menyra e te folurit.....ashtu me suspanca,
me suspanca? mire syte po kjo tjetera????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   16/3/2008, 10:30 pm

suspanca ja shpjegoj te gjithe auditoriumit tim,qe do te thote flet duke i vonuar fjalet qe te beje kurioz.kjo me pelqennnnnnnnnnnnnnnn........................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   16/3/2008, 10:42 pm

pablo_escobar shkruajti:
suspanca ja shpjegoj te gjithe auditoriumit tim,qe do te thote flet duke i vonuar fjalet qe te beje kurioz.kjo me pelqennnnnnnnnnnnnnnn........................
HE MO PROFESOR SHYQYR QE NAE SHPJEGOVE
PO ATE QE SHKRUHET TE ETIKETA E BLUZES SE PABLO ESCOBAR QE KE VEN ATY DO NA E SHPJEGOSH???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   18/3/2008, 2:59 pm

El_ninjo shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
suspanca ja shpjegoj te gjithe auditoriumit tim,qe do te thote flet duke i vonuar fjalet qe te beje kurioz.kjo me pelqennnnnnnnnnnnnnnn........................
HE MO PROFESOR SHYQYR QE NAE SHPJEGOVE
PO ATE QE SHKRUHET TE ETIKETA E BLUZES SE PABLO ESCOBAR QE KE VEN ATY DO NA E SHPJEGOSH???
haha el ninjo!!! prap skuptuam gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   18/3/2008, 3:01 pm

oj mikona pablo escobari e ka fjalen qe ti me zor flet kur kthen pergjigje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   18/3/2008, 3:25 pm

armela shkruajti:
El_ninjo shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
suspanca ja shpjegoj te gjithe auditoriumit tim,qe do te thote flet duke i vonuar fjalet qe te beje kurioz.kjo me pelqennnnnnnnnnnnnnnn........................
HE MO PROFESOR SHYQYR QE NAE SHPJEGOVE
PO ATE QE SHKRUHET TE ETIKETA E BLUZES SE PABLO ESCOBAR QE KE VEN ATY DO NA E SHPJEGOSH???
haha el ninjo!!! prap skuptuam gje
ajo shpjegohet :PABLO_escobar=pablo escobar.vizen ma shpjego ti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   18/3/2008, 3:39 pm

armela shkruajti:
El_ninjo shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
suspanca ja shpjegoj te gjithe auditoriumit tim,qe do te thote flet duke i vonuar fjalet qe te beje kurioz.kjo me pelqennnnnnnnnnnnnnnn........................
HE MO PROFESOR SHYQYR QE NAE SHPJEGOVE
PO ATE QE SHKRUHET TE ETIKETA E BLUZES SE PABLO ESCOBAR QE KE VEN ATY DO NA E SHPJEGOSH???
haha el ninjo!!! prap skuptuam gje
shpjegohu me mir mo pablo se po i bere lemsh gocat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   18/3/2008, 4:49 pm

NUK E DI NDOSHTA AGRESIVITETI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   18/3/2008, 5:57 pm

syte dhe buzet.......nga karakteri pastaj me pelqen naiviteti i tyre.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   18/3/2008, 7:28 pm

buzet dhe syte, trupi pastaj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   19/4/2008, 12:24 pm

me heq trurin buza e saj qe shpesh here ankohet se nuk e ka te fryre sa duhet dhe un qe i them ajo me e imet eshte me e embel se te gjitha edhe ne fakt kshu kam lexu diku
me heq trurin kur ka bluze te hapur edhe i duket pjesa e gushes qe me vjen tja kafshoj shtuar ketu edhe parfumin e saj te preferuar poeme qe se nderron asnjihere
me pelq pjesa e belit qe eshte e holle edhe leviz si ngjale edhe kur kercen ka lezet si balerine
me pelq pjesa e vitheve sidomos me funde te shkurtra qe i duket kembet ..o zot ta heqin trunin fare
me pelq kur vesh pak taka se ne te shumten e rasteve eshte sportive edhe me taka zgjatet icik nga ceshte edhe ngjan akoma me e hijshme edhe me elegante
ne karakter nuk kam ca te them thjesht me nje fjale e perkryer kemi kaq vjet BASHKE EDHE KUPTOHEMI NE MAX...IA LEXOJME MENDIMET NJ-TJ EDHE PA I THENE...ESHTE BOTA IME .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   22/5/2008, 4:56 pm

asgj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   23/5/2008, 7:35 pm

libertaa dhe moskokecarja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   24/5/2008, 12:17 am

Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   24/5/2008, 12:09 pm

je dakort eeeee??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   26/5/2008, 5:46 pm

hahha popo

po nga ana fizike?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   26/5/2008, 9:21 pm

muskujt dhe fakti qe meshkujt zgjaten me shume se femrat dmth kan mundesi te zgjaten deri nga mosha 20-22vjec
uuu gjithashtu edhe folet tullac qe i mbajn disa. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   30/5/2008, 4:14 pm

te pelqekan tullacet ty mi ??? Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: