ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ditari yne

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Ditari yne   4/2/2008, 4:04 pm

Ketu mund te shkruani ditarin e nje dite. Gjerat me kryesore qe bet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   6/2/2008, 8:14 pm

Sot kam flejt copa-copa se msova per provim fizike. Provimin them se e bera mire. Ishalla e nis semestrin me kembe te mbare. Pastaj beme nje gare me ato gocat e 2A kush arrinte ne fillim te biblioteka (sa i duam librat, e?). Si perfundim librin qe donim se mori asnjera. Pastaj u verdallisem neper elbasan (sikur sa eshte elbasani). Hengrem nje sufllaqe, erdha ne shpi, u ngula ne comp dhe akoma ketu jam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   6/2/2008, 8:39 pm

dit e bukur bojana te kam zili se me ka marr malli te bej xhiro elbasanit
une prita oren 12 te nates per te festuar ditlindjen e nje shoku bashk me gjith shoqerin gjith naten pa gjum duke ber llafe e duke luajtur me pas ne shkolle si e vdekur e tani ja shyqyr qe kemi thuajse cdo ore bosh e shyqyr qe kemi forumin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   6/2/2008, 8:47 pm

PO................ scratch DITARI ESHTE SEKRET !!!
Gjithsesi sa per mua shiko me lart(dmth isha me Bojanen)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   6/2/2008, 9:17 pm

Sot i futa 1 gjum mbas shume kohesh qe sflija ne dreke !
mora cik veten nga ditelindja....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/2/2008, 12:40 am

Une kam bere nje provim ne fizike sot per tu patur zili... Nuk bera asnje pyetje. Fillim me te mbare se kaq nuk ke ku e gjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/2/2008, 12:44 am

pse mo eri nuk ishte shume i veshtir... ska gje se ka provime plot Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/2/2008, 1:02 am

Po te mos e kesh kapur kapitullin me dore i veshtire do dale ai. Gjithcka dija nga kapitulli ishte F12=kxQ1xQ2/r2 vetem kaq :qesh me lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/2/2008, 1:09 am

un neser kam biologji (qe ngela) -----------mesim te ri
fizik qe e lash oren te marten se kisha dtl , -------2 mesime te reja
histori - mesim te ri ktu Revulucionet e vitit 1848 -------- 4 faqje mesim
sociologji ----- mesim te ri me kujdestaren (plus qe kishte be llafe se kisha len oret se ajo me pa mu ne shkolle)
letersi ---- ktu kishim per te be ese , informacin per 1 autor


1 dit e duhur per te mungu neser !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/2/2008, 1:18 am

edhe per mua bojana me redin e ka dhene pergj.se dhe une bashke meto isha.ia kaluam mire pergjithesisht.pas tyre shkova ne stervitja.nga stervitja ne shpi duke mesu.mbarova me ne fund dhe tani ja ku jam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/2/2008, 1:24 am

Une neser kam kete orar

1.Informatike
2.Fiskulture
3.Fizike (kisha provim sot. Nuk kam per te msu)
4.Teknologji (ket nuk e mson njeri)
5.Histori (i hodha nje sy sa per te mos ik "dru me pre")
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/2/2008, 1:25 am

nga ora 5 nga do ikni ????

mu mund te me keni te tekila lol
e kam gjet ate vend tani nuk e leshoj me , eshte rehat fare haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/2/2008, 1:26 am

Kemi pese ore neser, faktikisht me ate orar q kemi zere se nuk kemi fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 29
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/2/2008, 1:50 am

Mmmm dita ime nuk eshte se ka qene sh interesante me thene te drejten...Shkolle, shpi, nstervitje(aty te pakten sikur e kalon mire) dhe ne shtepi prap me ese ne anglisht...Meqe u lodha thash te clodhem pak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/2/2008, 8:25 pm

deri tani dita iem ka qene cool cdo ore bosh vetem em shoqern neper kafe e duke luajtur me bor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/2/2008, 8:28 pm

LUM SI TI!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/2/2008, 8:29 pm

hah tamam se ato emsimet nuk durohen ndonjehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   8/2/2008, 6:01 pm

sot nuk po me flieshe ne dreke se me kishte marre "malli" per forumin se kam nje jave rresht qe fleje ne dreke dhe zgjohem nga ora 6 ndrroj orarin shikoj ndonje po pata per ta lexuar. dhe shikoj tv.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   8/2/2008, 6:03 pm

sot ne shkolle jam acaru ......
nuk me behesh mesim !
nuk pata asnje ore bosh !
pastaj do dal !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   8/2/2008, 6:05 pm

sot...
vetem 2 ore msim.
dy oret e para bosh.dy ore msim.dy ore prap bosh.hajde shkoll hajde.
"shkolla ideale"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   8/2/2008, 6:11 pm

Sot ishe i dite paksa kot, vetem mesim sme behej, me fliheshe shume gjume se mbrem rashe shume vone se mesova per provimin e anglishtes. Mbas shkolle isha te bojana se mora i gje. Pastaj erdha ne shpi, hengra buke dhe u futa ne komp lashe ca replika ketu dhe pastaj mbasi te maroj pune ketu do bej gati ca gjera per nerser tek festa Metal Party.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   8/2/2008, 7:01 pm

Edhe mu sme rriheshe,sidomos dy oret e fundit. Pastaj edhe u merzitem sot, se na nderruan zyshen e matematikes, do na vejne drejtoreshen. Pastaj erdha me Griten ke shpia ime, pastaj percolla Griten. Ke shpia ime po punonin ustallaret, kshuqe ika bleva i sufllaqe. E hengra, u futa ne comp dhe jam akoma ktu. Pastaj do iki se po me cmen motra, se di ca do baj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   23/2/2008, 11:55 am

dje kishim feste ne apo jo jurgen????????????lol sa gjynaf me vjen per ate te shkretin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   24/2/2008, 4:22 pm

hahahhahahahahahahahahhahahhaha

po e la. feste e papame dje Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   24/2/2008, 4:24 pm

o juri po ku ishe dje ti e? nuk la vand pa te kerkuar azraeli....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ditari yne   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ditari yne
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: