ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ditari yne

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   27/2/2008, 6:19 pm

Sot ishte dit qefi nga 5 ore qe kisha 3 bera. Oren e pare letersi, pastaj bosh mungonte drejtoresha qe na jep matematik, pastaj prape bosh se mungonte presor Celiku. PAStaj dy oret e tjera mesim. Mbasi mbarum mesimin ika me elden redin dhe bojanen te lanshim ca fotografi dhe pastaj ne shpi. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   27/2/2008, 6:28 pm

AI_CUNI_ATJE shkruajti:
o juri po ku ishe dje ti e? nuk la vand pa te kerkuar azraeli....

hahaha ika e takova vete Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   27/2/2008, 6:32 pm

un sot dola me 4 ore
pastaj kafe te divino
pastaj shita motorrin
pastaj te motra
tani ne shtepi
pastaj se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   27/2/2008, 7:49 pm

DOLA ME 5 ORE (DHE PO PLAS NGA ZILIA QE KY LART DOLI ME 4)
XHIRO DERI NE NJE FAR VENDI ME SHOQEN
SHTEPI SHTEPI PASTAJ KALOVA NGA SJTEPI, INTERNET DUSH BUK DHE....KAQ DERI NESER.....SE NESER KAM FEST
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   27/2/2008, 7:51 pm

sot vetem or bosh kafe me shoqerin plasne me zyshen per ekskursion nje jave ne darke kemi nje ditlindje mezi po pres te iki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   28/2/2008, 2:00 am

si ja kalove atje te ajo dtl??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   28/2/2008, 8:06 pm

ndosha nje nder festat me te bukura deri me sot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dhe me e bukura ishte se e gjith festa ishte surprize per persononin qe kishte ditlindjen dhe e gjitha ishte organizuar nga shoqeria!!!!!!! shpresoj te bejn te njejten gje dhe pet ditlindjen time Very Happy
e keqa e festes: te gjithe me dhimbje koke e pa gjume e te gjith munguan oren e pare ahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   28/2/2008, 9:43 pm

Sa u kenaqem sot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   29/2/2008, 12:26 am

rexhi shkruajti:
ndosha nje nder festat me te bukura deri me sot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dhe me e bukura ishte se e gjith festa ishte surprize per persononin qe kishte ditlindjen dhe e gjitha ishte organizuar nga shoqeria!!!!!!! shpresoj te bejn te njejten gje dhe pet ditlindjen time Very Happy
e keqa e festes: te gjithe me dhimbje koke e pa gjume e te gjith munguan oren e pare ahahahahah

po mua do me ftosh?? Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   29/2/2008, 11:04 pm

Sot ishte nje lloj kohe e bukur. Edhe zysh Moza neper shkalle tha : e mire se ju duhet edhe nje ore pushimi ne kete kohe". Kshuqe ne e shfrytezuam. Dola me Elden, Greten, Redin verdalle dhe na u duk vetja sikur ishte vere. Mezi po pres te vije vera. Pastaj shyqyr qe eshte e premte edhe ja ngulemi ketu ne forum. Po s'di ca te besh perpara ketu se i cik te mungosh dhe hapen aq shume tema. Mire mire. Shpresoj tia keni kaluar edhe ju te gjithe mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 28
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   1/3/2008, 12:14 am

yyyyyyyy sot ka qen dite e bukur vap, me kater or...xhiro neper el me ca shoqe te papame bleva dhe nje parfum qe e kisha fiksim ka arome shume te mire dhe jo vetem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 29
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   1/3/2008, 12:34 am

SOT dhe ne pergjithsi e gjithe java ka qene TERS. Ka fillu mrapsh dhe kshu ka perfundu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   1/3/2008, 10:59 pm

Sot. ne 9 ngrihem. Ne dhjete shkoj ne nje feste (ka pak lidhje me forumin kjo festa) pas festets kthehem ne shtepi. Pastaj dal prap. Tere diten verdalle, tani prap shpi.

Ej, me kete rast pershendes antarin el_ninjo. Pse do thoni ju? Kot mer kot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   1/3/2008, 11:40 pm

sot ika ne stadium , u pendova!

paradite u bera lemsh me ca cuna , kam ngaterru ca gjera ......

takova dhe dhe jennyn
ehhh
ca nuk me tha lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   2/3/2008, 12:36 am

sot mzi ngrihem ne mengjes shkoj ne nje party (qe ka pak lidhje me forumin)pas festes dal pi njekafe me shoqnin e vjeter te 8 vjecares.pastaj iki ne spi mbasidte dal prap dhe verdall.weekend muhabeti........meqe rafjala pershendes dhe un ermagedonin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   2/3/2008, 4:32 am

sot u zgjova ne 3 te drekes ndenja nja 2 ore ashtu ne tel me pas hy ne et asnje online!!!!!!!!
me pas ne darke akullore pastaj party !!!
dit normale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   3/3/2008, 12:10 am

pse sme bere nje zile mua Razz:P Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   3/3/2008, 12:21 am

sot u bera me lek
me ne fund
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/3/2008, 12:00 am

une e di, ti e di, ti me thua: si ty nuk ka
une e di, ti e di, ti me thua: bla bla bla bla
------------------------
Sot kater ore mesim. Ne 12:30 party te Mediterraneo, klasa ime dhe e dyta B. Qejf hesapi. Nuk ndenja deri ne fund te festes se ne oren 14:30 isha i ftuar tek Babiloni ne nje tjeter party qe e benin vitet e katerta ekonomik tek Ali Myftiu. Prap qejf hesapi. Tre here kam kercyer vetem kengen Bla Bla Bla te Julkes sot. Le te pellcasin nga inati ata qe kane bere vetem nje party.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/3/2008, 12:05 am

hahaha ja se shef po plasim neve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/3/2008, 12:28 am

pas shkolle edhe une te mediterano.mire ia kaluam jo keq mgjs sikur na e bene me hile e na lane vetem 2 ore.pas saj shkova me gocat te rezarti.kam ngrene nje sufllaqe me cfare shpejtesie se me duhej te ikja ne stervitje.pas stervitjes me motren shkuam per ti ble nje buqete me lule zyshesh se saj.kam ndenjur rreth nje ore e gjysem aty see ishte rradhe e papar.pasi erdha ne shpi vetem sa hengra buke pastaj gjithe kohen ketu ne net.mesimet si kam prek me dore dhe as mendoj ta bej.(skisha shkrujt nd kaq shume)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/3/2008, 1:15 am

sot ika ne shkolle para 1 ore
shkruajta me sprajt ca gjera
nder to :
mesues jeni yje , gezuar !


kshu kot per 7 mars
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/3/2008, 6:12 pm

sot jam acaru keq fare.
u zbukurova se gjoja do iknim ne fest (jo, para ksaj ndenjta dhe pash i cift qe i njof qe po jepnin puthjen e pare te hyrja pall. tim dhe une i inkurajoja),
pastaj neper shi mora rrugen per te road house dhe normal qe nuk u futa fare dhe perfundova te Aquarius. pastaj xhiro ne el. dhe shiu qe sa vinte dhe po me acaronte, tani ne shtepi.
shyqyr qe nuk ka mbaruar duita se po mendoj te dal prap vetem. skam online Fefen qe ti them se i kam then qe do dal 1 her me ate. lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/3/2008, 9:41 pm

si perfundim dola me jennyn lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/3/2008, 9:59 pm

po dhe mua me pushoi koka qe po me dhimbte shum. lool :kiss: per fefen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ditari yne   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ditari yne
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: