ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ditari yne

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   8/3/2008, 1:42 am

sot sa ndryshe nga nje vit me pare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vjet super e merzitur kete vit shuuuuum cool
na moren nga shkolla me limuzin nx qe fituan olipiadad e na cuan per dreke ndersa ne darke tani sa mbarove mesimin e do iki ne nje metal party sonte!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   8/3/2008, 2:53 pm

boo sa portoj te shkruaj te kjo tema Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   8/3/2008, 3:10 pm

pse shkruan pra kur perton

ose me sakte pse e hape kur perton te shkruash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   10/3/2008, 1:34 am

te kerkoi njeri mendim????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   10/3/2008, 1:37 am

u zgjova ne mengjes nga gjumi, por ne tr. pastaj me vrap dola i hypa furgonit edhe erdha ne el se ashtu kisha nje ditelindje. pastaj verdall kafe neper el....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   10/3/2008, 1:58 am

u zgjova nga gjumi ne 10 30 , ika piva nje kafe erdha ne shtepi. dola prap luajta pak playstation edhe piva i kafe tjeter pastaj erdha ne shtepi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   10/3/2008, 2:00 am

cfare dite e bukur paska qene per ty e lal sinqerisht qe te kam zili........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   10/3/2008, 2:04 am

per cfar ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   10/3/2008, 2:04 am

per diten cool qe paske kaluar pra haahaha se kape.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   10/3/2008, 2:05 am

hahaha po ca dite cool eshte ajo re se ma kan merzit se te shtune te diel kshu jan gjithmon ditet e mia Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   10/3/2008, 2:07 am

hec ma se dite me te mira do te vine edhe per ty, mos e vrit mendjen.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   10/3/2008, 2:09 am

eee as nuk e vras fare Very Happy nejse se kemi dal nga tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   13/3/2008, 4:02 pm

Sot ishte ishte dite pfff, oren e pare histori, ore e dyte matematike kishim se nuk beme oren e matematikes gjysma e klases doli jasht te tjeter qe mbeten brenda ca beshin prova per festen qe do beheshe ne oren 11 e gjys ndersa un me redin loznim tennis me top letrash dhe per raketa kishim un fiziken ndersa redi matematiken.PAsi mbarum lojen bem dhe fizik pastaj ndenjam nja i gjys ore aty te dera se drejtoresha se hapte deren.Gjithsesi dera u hap qe u hap dhe pastaj ika ne shpi,svajta ne feste....pak a shume kjo ishte dita e sotme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   13/3/2008, 4:15 pm

perse nuk erdhe ne feste moj greta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   14/3/2008, 1:24 am

sisha shume ne terezi pastaj kur behet kshu festa e gjithe shkolla behet i rremuje aty edhe ska vend kur te kercesh,nejse shpresoj qe tia ken kaluar mire ato qe shkuan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   14/3/2008, 1:27 am

Keto dite nuk kane qene nga me te mirat. Kam vendos qe ne tre ditet e ardhshme qe jane pushim te fik tel, te mos e hap msn kur te hyj ne net dhe te bej nje relaksim total. Mbase edh ne forum nuk do replikoj, vetem do hyj per te pare po nuk besoj se kete te fundit do e realizoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   14/3/2008, 1:52 am

Greta shkruajti:
Sot ishte ishte dite pfff, oren e pare histori, ore e dyte matematike kishim se nuk beme oren e matematikes gjysma e klases doli jasht te tjeter qe mbeten brenda ca beshin prova per festen qe do beheshe ne oren 11 e gjys ndersa un me redin loznim tennis me top letrash dhe per raketa kishim un fiziken ndersa redi matematiken.PAsi mbarum lojen bem dhe fizik pastaj ndenjam nja i gjys ore aty te dera se drejtoresha se hapte deren.Gjithsesi dera u hap qe u hap dhe pastaj ika ne shpi,svajta ne feste....pak a shume kjo ishte dita e sotme
mbas ketyre deri nga ore 8 e ca ndenja ne komp pastaj dola me ca shok dhe shoqe te motres dhe ja kalova per mrekulli kam vetem i gjys ore qe jam kthyer....vazhdimi i dites nates dmth gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   14/3/2008, 10:24 am

SOT DERI TANI PPPFFFFF KOT ASGJE DIT E BUKUR ME DIELL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   14/3/2008, 2:55 pm

po mir e devil e ke shkruajt ate ne 8 30 te mengjezit. ca do te besh ne ate ore ti hahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   14/3/2008, 5:07 pm

ditari per sot...festova diten e veres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   18/3/2008, 1:02 pm

ditari per sot, ime sa do e nis edhe do ju them ne darke...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   18/3/2008, 1:53 pm

doni te dini disa histori te ditarit tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   20/3/2008, 12:06 am

tre dite pa hyre ne net pfffffffffff

Sot rehat fare. Asgje e rendesishme vec nje bisede me nje shoqe ne pushim te gjate qe me beri nje pytje qe nuk po dija si ti pergjigjesha.

Ajo: Pu sa eshte rritur edhe kjo rraca juaj!
Une: Cfare rrace moj?
Ajo: Ja ju metalaret.
Une: Mbaje mend qe metali do kthehet si ne vitet 70-80 dhe te gjithe do filloni ta pelqeni.
Ajo: Mire mire. po si ka mundesi qe ju nuk dilni nga komuniteti.
Une: Cdo te thuash me kete ti se nuk te kuptoj.
Ajo: Ja psh rrini tere kohes me njeri-tjetrin, po ajo qe nuk kuptoj eshte se pse thuajse gjithmone fansat e ksaj rryme lidhen me fanse te po kesa rryme?

Tani me thoni pak ca pergjigjie ti jap ksaj vajzes?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   20/3/2008, 12:13 am

futi 1 shpull nga ana ime!

nga ana jote beji ca te dush !

edhe ti meriton 1 shpull qe ke shoqje kte !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   20/3/2008, 12:17 am

eshte ajo goca qe i kam thene qe ti o do degjosh rock o ska. e mban mend? pse ke te kem shoqe une? Vetem me devil princess do rri une? Kur u nda ky fat na ra. Nuk i kemi hic qejflie vajzat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ditari yne   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ditari yne
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: