ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Momentet me te bukura te jetes suaj

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Momentet me te bukura te jetes suaj   4/2/2008, 4:05 pm

Cilat kane qene momentet me te bukura te jetes tuaj??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   4/2/2008, 4:17 pm

Une po e marr repliken time origjinal si e kam postuar atje nga e ke marre ti kete teme. Ja cfare kam shkruar atje:

UUUUUUUUU sa momente te bukura. Kur rashe brenda
per here te pare. haha. Kur me ke lene babi ti jap makines per here te
pare. Kur kam perplasur makinen per here te pare dhe te fundit deri me
sot. Kur vijne pushimet verore me zor i presim, pastaj me zor presim
shkollen. Pushimet ne himare para tete vjetesh jane te paharrueshme
sepse mesova notin. Ekskusioni qe kam bere ne Vlore ne klase te tete,
edhe ate nuk do ta harroj. Kur arrita 10,000 vizita tek faqet.com haha.
Shikimi i saj eshte fatalisht i bukur. Kur **************************.
Kjo nuk thuhet, por ishte shume shume e bukur. Ej, nuk eshte ajo qe po
mendoni ju, se ju vete mendja vetem keq. Jam i sigurte qe ka edhe shume
momente te tjera, por qe nuk me kujtohen.
_________________
Die my darling
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   4/2/2008, 4:25 pm

hahaha o er po me te bukura e kisha fjalen Razz:P

Un nuk kam patur shume Evil or Very Mad . Me kujtohet vetem 2 . Kur dolem te dytet ne kampionatin e rrethit te elbasanit qe moren edhe medalje. Dhe kur ika per here te parme shoket e stervitjes ne mal te zi ne klase te 5 ose 6 sme kujtohet mir...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   4/2/2008, 4:26 pm

Po mua keto mu kujtuan ne cast kur e pashe temen pasatj nuk e vrava me mendien per te menduar momentet qe jane vertete me te bukurat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   4/2/2008, 4:31 pm

momentet me te bukra te jetes jan shume!
plus qe i kam kalu me njerez qe skam me lidhje keshtu qe sdu ti kujtoj !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   4/2/2008, 8:15 pm

eh! sa shume! vete adoleshenca eshte periudha me e bukur e brenda saj gjen momente te mrekullueshme. por me i fundit eshte ekskursioni per ski me klasen
dhe ajo qe nuk e haroj eshte kur dilnim ne 5 te mengjesit per vrap tek parku me shoqerin :ne qef: Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   4/2/2008, 8:30 pm

eh
kur dilshim per vrap ne mengjes dhe ne darke thonin :
"kto cigaret ne paket po i le per neser ne mengjes kur te dal per vrap te parku"
hahahahah
se vrap vetem emrin kishte ai , se vetem mhb benim ose rrinim ulur lol


ps. skam dal me rexhin per vrap , por me shoqerin time dhe per ate fola lart !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   4/2/2008, 8:49 pm

tamam lol se me shum moshat e reja beshin vrap! te tjeret mblidheshin me grtupe e luanin ose merreshin me muhabet une beja ndonjehere vrap po jo cdo dit
pastaj ikshimper kafe te lokalet aty afer
eh kohe e momente qe nuk i harroj ja kam kaluar shum mire e kam ber gozha shoqeri te re atje
pastaj ka lezetin e vet te zgjohesh qe ne pik te mengjesit per te dal me shoqerin apo ai ajri i paster hhahah jo shpesh se pastruset benin te veten hahah lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   4/2/2008, 11:02 pm

hahahaha fefe po kur iknim per vrap me keto te lagjes Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   4/2/2008, 11:34 pm

Une kam dale per vrap qe nga klasa e gjashte deri ne te teten, por sa filloi gjimnazi nuk e di pse nuk dola me. Vitin e shkuar me jane lutur per te dale per vrap, po sa zgjohesha me vinte nje gjum dhe pernjeheresh mendoja: Jo se sot nuk iki. E keshtu dy tre dite dhe nuk dola fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   6/2/2008, 7:51 pm

Kur me lindi motra,
kl.2 dhe 3 kur isha ne shkolle private se neper aktivitete isha gjithmone nr.1 dhe benim shume ekskursione
ne kl.4 kam fituar nje konkurs, po nuk harroj menyren se si me priti klasa ime
ardhja te "qamil guranjaku" se gjeta shoqerine me te bukur ne bote
pushimet verore dy vjet rresht ne kanada
2 festat qe kam be per 14 dhe 16 vjetorin
.......... (po pres akoma momente te bukura)
mund te kete edhe me shume, po kaq me kujtohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   6/2/2008, 8:00 pm

normale qe do kesh me shume te jesh adoleshente eshte gjeja me e bukur
per mua kur fitova olipiaddat ketu ne shkolle kur me zgjodhen presidente kur benim 'dallavere' me shoqen e ngushte dhe mos harrroj me te madhen kur mora vesh per forumin e ametit :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   7/2/2008, 12:30 am

Edhe ate te fundit e paske futur ne gjerat me te bukura te jetes. Haha! Kam ndertuar dicka qe te tjeret e fusin ne gjerat me te bukura te jetes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   7/2/2008, 12:31 am

Doja te thoja "Kemi ndertuar". Se e kam bere bashke me jurgenin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   7/2/2008, 12:31 am

pse nuk e e bere edit mesazhin lart po shkruajte 1 tjeter?? Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   7/2/2008, 12:33 am

sa per kujtimet me te bukra te jetes do jet dhe dita e djeshme , 5 shkurti !
jo vetem 1 ngjarje nga e djeshmja , por e gjith dita !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   7/2/2008, 3:00 pm

:gezuar :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   7/2/2008, 8:05 pm

e se tani u kujtova 3 ngjarje shume te bukura mbaj mend e para kur elbasani ishte permbytur nga shiu dhe vetem une me shoqen time dolen tek lokali jon i preferuar gjith rruget ishin bosh e dyta kur gjysma e shoqeris vendosi te merrte ashensorin gjysma shkallet ne ne ashensor mbetem brenda dhe te gjtih po na prisnin jashte ishte nje nder ditet me cool e 3 qe mbaj mend eshte 24 dhetor 2006 ku me nje njeriun tinm qe e kam shum xhan kemni biseduar e kaluar momente me te bukura ne pik te drekes ku nuk kishte asnje perqark
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   8/2/2008, 12:34 am

fefe_metallica shkruajti:
pse nuk e e bere edit mesazhin lart po shkruajte 1 tjeter?? Razz Razz

Mos bej sikur nuk kupton!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 1:23 am

KOHET ME TE BUKURA PER MUA KANE QENE NE FUND TE KLASES SE 8.BASHKE ME 2 SHOQET E MIA VETEM RRUGEVE RRINIM NUK MESONIM AS PER RPROVIMET NE FUND.PASTAJ NATEN E MBREMJES SE KLASES SE 8 DHE DITE E DITELINDJES SIME KETE VIT.JANE SHUME TE BUKURA PER MUA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 1:24 am

SE HARROVA PUSHIMET PARA 2 VITESH KANE QENE TE PAHARRUESHME TE PAKTEN PER M UA.MENDOVA SE ASHTU DO ISHTE GJITHMONE SHOQERIA IME PO.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 1:31 am

...PO VERTETOVA QE SHOQERIA E VERTETE NUK EKZISTON. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 2:05 am

as un nuk i harroj kohet kur ishin lirimet e provimit!
iknim ne shkolle per gallat , dilnin nga ora 10 , deir ne oren 1 neper lokale e pube!
haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 10:48 am

per mua kohet me te bukura kane qene kur kam qene ne gjimnaz, ose me sakte kur kemi shkuar ne sarande kemi ba qejf te papare. deri tani keto gjana jane me te bukura dhe ruhen ne memorjen afatgjate...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 3:25 pm

pert mua gjeja me e bukur deri tani ka qene kur kalova VITIN E RI ne Zvicer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Momentet me te bukura te jetes suaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: