ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Momentet me te bukura te jetes suaj

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 3:26 pm

:gezuar :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 3:32 pm

:bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 3:41 pm

lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 3:45 pm

yeah.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 3:54 pm

yeah....po ishte per ty lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 4:02 pm

po pra..... moment i bukur dhe kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 4:11 pm

kush yeah.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 4:13 pm

ai qe morem njehere nje makine verore dhe dolem xhiro ne durres(e di henri814)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 4:14 pm

ca paskei ba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 4:22 pm

eeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 4:30 pm

ca eeeeeeeeeee lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/2/2008, 8:39 pm

qe linda , dashurova dhe po jetoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   15/2/2008, 3:00 am

haha mir qe dashurove, pate ndonje cik fat te pakten Wink lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   18/2/2008, 6:47 pm

momenti me i bukur ka qene kur ika per pushime ne rimini te italis
me shokun tim xhen_shefi atje ja kemi kaluar shum bukur
momenti me i bukur ishte kur morem ca italiane dhe darkuam me to
shpenzuam pak por ia vlejti sespe une kam pashaporte italiane
dhe i nxora nje viza turistike xhenit ato dite kan qene ditet me te bukura te jetes sime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   19/2/2008, 11:09 am

hahaha hallall xhen shefi Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   19/2/2008, 8:15 pm

ha e burr se rrejne ato se iken ne venezia jo ne rimini.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/2/2008, 2:20 am

do ken ber ndonje tur ne itali. i kan marr gjith qytetet me rradh

u o la po ne peskara iket ju e Very Happy:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   21/2/2008, 7:08 pm

para nje viti kisha dy shoqe qe i doja si motra dhe shkoja sh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   21/2/2008, 10:47 pm

ej po ky xheni sa shetit e cuna.sikur ishte ne spanje ai e dija une?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   21/2/2008, 11:31 pm

e leviz hum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   22/2/2008, 12:15 am

e pra e o xhen kur do ikesh prap???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhen shefi

avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   22/2/2008, 6:43 pm

o fshati ty nuk te japin certifikat do kesh pashaporte italiane ti. po boll e k... se na flliqe fare ktu e
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   24/2/2008, 4:27 pm

hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   24/2/2008, 9:07 pm

kjo fundjava ka qen 1 nga momentet me te bukra !
jam be telef keq fare , aq sa edhe mund te mos iki neser ne shkolle , por jam knaq !
1 fundjav larg elbasanit !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   26/2/2008, 4:06 pm

ike ne shkolle??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Momentet me te bukura te jetes suaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: