ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Momentet me te bukura te jetes suaj

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/3/2008, 5:16 pm

momentet me te bukra te jetes time i kam te paharrushme,
kto te fundit i kujtoj shpesh kur shkoj ne ate vend ne te cilin i kam kaluar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/3/2008, 7:25 pm

pse nuk i thua me mire qe ti marrim vesh edhe neve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   14/3/2008, 7:36 pm

ah momentet me te bukura......................
jana ngulitur thelle ne memorje dhe me torturojne shpesh se e di qe sdo te kaloj dot me si ato momente.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   15/3/2008, 2:26 pm

jane me ato njerez qe nuk kam me kontakte e sdua te kem me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   18/3/2008, 12:53 pm

momentet me te bukura kane qene me shoqerine, kur kemi bere lloj lloj gjerash cool....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   18/3/2008, 1:47 pm

momentet me te bukra gjithmon ne shoqeri kalohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   18/3/2008, 1:48 pm

mementet me te bukura i kam kaluar vjet ne shkolle me shoket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   18/3/2008, 5:27 pm

veren qe shkoi, booo ja kam kaluar shume mire, me ka mar malli te kenaqem perseri aq shume, pershendes me kete rast shoket nga kosova dhe maqedonia!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   18/3/2008, 8:20 pm

Mikona shkruajti:
veren qe shkoi, booo ja kam kaluar shume mire, me ka mar malli te kenaqem perseri aq shume, pershendes me kete rast shoket nga kosova dhe maqedonia!!!!
momentet me te bukura kane qene kete vit me pablo escobarin , duke u tallur me ca "vajza te mira" tek e 2a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   18/3/2008, 9:50 pm

uuuuuu ka shume pjesa me e madhe eshte me shoqerine,sepse me ta ben gjera dhe perjeton caste qe4 veshtire mund te harrohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   19/3/2008, 3:08 pm

del piero shkruajti:
Mikona shkruajti:
veren qe shkoi, booo ja kam kaluar shume mire, me ka mar malli te kenaqem perseri aq shume, pershendes me kete rast shoket nga kosova dhe maqedonia!!!!
momentet me te bukura kane qene kete vit me pablo escobarin , duke u tallur me ca "vajza te mira" tek e 2a
kur thua dhe ti me pablon qe talleni me gocat!!! aman
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   19/3/2008, 3:11 pm

momenti me i bukur-dje kur kam qene tek shtepia e mikones dhe u tallem me disa lolo( 0 )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   19/3/2008, 3:21 pm

HA HA KAM PATUR SHUME MOMENTE TE BUKURA AQ SA NUK I MBAJ MEND!
1-KUR FITOI BABI DOC PER NE SHBA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   19/3/2008, 5:48 pm

Mikona shkruajti:
del piero shkruajti:
Mikona shkruajti:
veren qe shkoi, booo ja kam kaluar shume mire, me ka mar malli te kenaqem perseri aq shume, pershendes me kete rast shoket nga kosova dhe maqedonia!!!!
momentet me te bukura kane qene kete vit me pablo escobarin , duke u tallur me ca "vajza te mira" tek e 2a
kur thua dhe ti me pablon qe talleni me gocat!!! aman
pse moj nuk te mbushet brenda moj mikona.hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   19/3/2008, 5:51 pm

armela shkruajti:
momenti me i bukur-dje kur kam qene tek shtepia e mikones dhe u tallem me disa lolo( 0 )
momenti me i bukur ka qen dje kur po tallesha me ju te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/3/2008, 12:12 pm

gjithashtu edhe une ia kalova shume mire kur u tallem ne maksimum me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/3/2008, 4:44 pm

armela shkruajti:
gjithashtu edhe une ia kalova shume mire kur u tallem ne maksimum me ty
nuk isha tallur ndonjehere ae shume se sa ate dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/3/2008, 5:32 pm

gjithashtu edhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/3/2008, 5:33 pm

edhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/3/2008, 5:35 pm

edhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/3/2008, 5:37 pm

car edhe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/3/2008, 5:41 pm

per ceshtjen me lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/3/2008, 5:42 pm

po une e kisha per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/3/2008, 5:47 pm

pse cfar bera une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/3/2008, 5:49 pm

qe jam tallur me ty ne kl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Momentet me te bukura te jetes suaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: