ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Momentet me te bukura te jetes suaj

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/3/2008, 6:00 pm

po edhe une u talla me ty ika tani ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   22/3/2008, 2:25 am

I DI VETE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   22/3/2008, 12:07 pm

PSE ESHTE MOMENT I BUKUR KUR TALLESH????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   23/3/2008, 1:13 pm

per disa po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   23/3/2008, 4:17 pm

para ca shekujsh...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   19/5/2008, 3:48 am

ehhhhh,,,c'na kujtoni kto tani,se na bete per te qare Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad duhet te pres edhe nja 2 vjet per ti rijetuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   19/5/2008, 5:37 pm

pse???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/5/2008, 12:01 am

jurgeni shkruajti:
pse???
po sepse jam larg gjithckaje qe me ka bere te lumtur..dhe pas 2 vjetesh besoj se do i kem afer gjerat qe me benin te lumtur.....dmth kam plan per ndonje rruge andej nga Shqipria,ose ato qe me benin te lumtur do vijn ktej,,si dihet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   20/5/2008, 6:42 pm

po cke mi ti se po erdha une te sjell pak eren e shqiperis dhe ta heq merzitjen
do bejm gallat mi goceeem do i cmendim vendasit Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   21/5/2008, 12:15 am

1 e perjetova tani afer , por mbaroji !
vlll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Momentet me te bukura te jetes suaj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Momentet me te bukura te jetes suaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: