ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 derdh lot nje djal per dashuri??

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: derdh lot nje djal per dashuri??   4/2/2008, 4:09 pm

Si mendoni derdh lot nje djal per dashuri???


**********

Un them JOOOOO Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   4/2/2008, 4:19 pm

Edhe ketu po bej copy paste nga atje ku kam dhene mendimin per here te pare per kete teme.

Derdhja e loteve per dashuri eshte ekskluzivitet i femrave. Ne i respektojme te drejtat e autorit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   4/2/2008, 4:20 pm

si jo re


dmth po them un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   4/2/2008, 4:21 pm

po un nuk kam derdh ndonjeher pranaj them Evil or Very Mad Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   4/2/2008, 8:08 pm

oj te derdhur nese vertet do!!
vajzat me te vertet derdhin lot dhe ndoshta e klan ekskluzivitet por din dhe te bejn meshkujt te derdhin lot Twisted Evil I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   4/2/2008, 10:01 pm

PATJETER QE DERDHIN LOT(KANE DHE ATA NDJENJA APO JO?). MENDOJ QE KUR DASHUROJNE VERTETE QAJNE ME SHUME SE FEMRAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   4/2/2008, 11:08 pm

normal qe kemi ndjenja, po un nuk kam derdh ndonjeher lot per dashuri..., (per ndonje gje tjeter po)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   4/2/2008, 11:40 pm

Sepse ti dhe une mbase nuk kemi dashuruar asnjehere vertete, me tere forcen e shpirtit. Mbase asnjehere nuk jemi pushtuar teresisht nga dashuria. Ku i dihet nje dite mund te qajme edhe ne te dy Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   5/2/2008, 12:30 am

un po njeher po nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   5/2/2008, 12:33 am

edhe une bashkohem me mendimin e gocave.dmth,sigurisht qe ka cuna qe derdhin lot per nje dashuri,kuptohet kur me te vertete e ndjen ate.bravo fefe ishe i pari cun qe e pranove(ketu te pakten)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   5/2/2008, 12:52 am

rexhi shkruajti:
oj te derdhur nese vertet do!!
vajzat me te vertet derdhin lot dhe ndoshta e klan ekskluzivitet por din dhe te bejn meshkujt te derdhin lot Twisted Evil I love you

O lol edhe ti ketu...Ha ha ha ha. U po jam kosova...Do thush ti ca du une ketu...Kot per qejf..Uau si sme shkoj ne mendje...Puc lol me ka marr malli.

Sa per temen mendoj se dhe meshkujt derdhin lot por e kan te veshtire ta pranojne dhe nuk e bejne hapur dhe normale nuk tregojne..Ceshtje krenarie. Dhe une do veproja si ata....Dhe te une ceshtje krenarie eshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   5/2/2008, 12:55 am

Njiheni ju te dyja?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   5/2/2008, 1:01 am

PO e kam pas ne shkolle 8 vjecare.Jemi shoqe, une e kam shume xhan per vete...E di qe dhe ajo...Ha ha ha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   5/2/2008, 1:43 am

yeah edhe une e kam akoma me shum xhan hah serisht bashkohem me mendimin e kosoves derdhin lote po nuk e pranojn ceshtje krenarie por ama kur qajne qajn mire hah
hey kosova mire se erdhe ej po nga dhasi ka ndonje forum??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   5/2/2008, 1:50 am

Dhaskali ka forum, por atje lejohen vetem ata te shkolles dhe llogarine e regjistrimit ta aktivizon vetem administratori po i deshi qejfi. Mua nuk ma aktivizoi psh. Se nga e dinte ai qe nuk isha i shkolles se tyre nje zot e merr vesh. Nejse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   5/2/2008, 1:59 am

e dhasi si gjithmon ka dashur te jet i pari po mesa duket jo me nese bravo ametit qe eshte i hapur dhe me forum cool
p>s merr shembull dhasiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   5/2/2008, 2:32 am

haha
te paret e hapem ne te dhaskalit
e hapem qe ne nentor
por aty plasen sherre e debate dhe u mbyll per ca kohe 1
tani e hapem prap !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   5/2/2008, 3:38 pm

rexhi shkruajti:
e dhasi si gjithmon ka dashur te jet i pari po mesa duket jo me nese bravo ametit qe eshte i hapur dhe me forum cool
p>s merr shembull dhasiiiiiiiiiiii

flm rexhi :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   5/2/2008, 8:09 pm

ej e vertea mbetet e vertete ti vi keq kujt ti doje lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   6/2/2008, 4:23 pm

SKA PSE TI VIJE KEQ ASNJERIT ATE QE E KA AHMET DAKLI E KA. ESHTE SHKOLLE 1-SH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   6/2/2008, 4:26 pm

HE MO CUNA KENI DERDH LOT PER DASHURINE NDONJEHERE APO JO?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   6/2/2008, 8:52 pm

Jane te rralla rastet, sidomos ne kete moshe qe cunat kane me teper lidhje jo tamam. Por kur shoh nje cun qe preket nga dashuria, me vjen mire qe ka edhe cuna te tille, po me vjen edhe keq qe ai vuan. Kam pa nje rast psh vjet dhe do te doja shume ta kisha shok ate cunin edhe ti jepja ca keshilla. Gjithsesi nuk eshte turp te prekesh nga dashuria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   6/2/2008, 10:10 pm

ej po dua te degjoj ca cuna he ku jeni pervec fefes e pranon njeri qe derdh lot?
bravo fefe !!!!!!!!
ej cuant rrall qajn por kur qajn qajn me gjith shpirt ama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   6/2/2008, 10:17 pm

nuk e kuptoj cte keqe ka qe te qajne edhe cunat.po telenovelat nuk i shikoni ju se si fryhen nga syte ata per nje vajze?po ata nuk pasken krenari apo do thoni qe eshte per efekte te filmit.te drejte keni po ai qe do vertet e k te pashmangshme te dredhe lot pervajzen e zemres.meqe ra fjala do kisha sh qejf te shikoja nje cun duke qare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   6/2/2008, 10:22 pm

kam par une lol dhe mem te vertete eshte prekese dhe e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
derdh lot nje djal per dashuri??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: