ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 derdh lot nje djal per dashuri??

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   6/2/2008, 10:24 pm

lum si ti.o njepyetje kam un;ai qe ke pare ti ka qare per ty apo per dike tjeter?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   7/2/2008, 12:11 am

tajla shkruajti:
HE MO CUNA KENI DERDH LOT PER DASHURINE NDONJEHERE APO JO?

un akoma jo njeher, se di per te tjeret :pime birra:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   7/2/2008, 8:40 pm

uen them qe cunt derdhin lote dhe sa per tju perg bloom kam pare dhe te derdhin lot per mua dhe per te tjere e nuk jane 1 apo 2 po me shume ndaj thenm qe edhe cuant derdhin lote kur dashurojen vertete por jane krenar ta pranojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   7/2/2008, 9:04 pm

po normal qe derdhim lot se njerez jemi edhe ne....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   7/2/2008, 9:57 pm

ashtu ja cuni qe ka ndjenja bravooooooooo po ju cunat e tjere ku jeni???????? :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   7/2/2008, 9:58 pm

un nuk qaj me
se perher me kan len
hahahaha
jam mesu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   7/2/2008, 9:59 pm

hahah epo aq eshte keq hera e pare dhe e 2 se po u mesove qesh nuk qan apo jo haha Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   7/2/2008, 11:38 pm

hahaha fefe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   15/2/2008, 8:35 pm

po do qajm se na ka keq shpirti
kam qajt i her po nuk kam ndermend te qaj me se eshte e kot se gocat dun plumin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   15/2/2008, 8:37 pm

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   15/2/2008, 9:03 pm

sigurisht qe qan. po nuk mendoj se do te ndodhe me. mire e ke e did dun plumin/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   15/2/2008, 9:47 pm

e morem msimin :pime birra:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   15/2/2008, 10:25 pm

mire e keni re cuna jane per ti fut plumin. ato sikur e bejne kastile vetem per te ne pare ne qe qajme po e dime ne se sa qajme as se rrujme fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   16/2/2008, 1:09 am

PO SEPSE E KAM KALUAR VETE DHE E DI SE DO TE THOTE
TE VUAS PER NJE VAJZE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   16/2/2008, 1:13 am

besoj se derdh lot kur ndjenjat jane te sinqerta dhe te pastra. mua nuk me ka ndodhur. shpresoj te e ndodhi te vuaj pak per dashurine... boll ma kemi bo qejf...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   16/2/2008, 6:08 pm

NUK JANE GOCAT ATO QE DUAN PLUMBIN POR JENI JU. APO E MBANI VETEN SI CUNA TE MIRE JUVE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhen shefi

avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   16/2/2008, 6:37 pm

po patjeter qe derdh lote sepse dashuria eshte nje dhimbje e pakurueshme dhe nuk eshte per turpe te derdhesh lot per njeriun qe do.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StudentiNumri i postimeve : 18
Age : 34
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   16/2/2008, 8:18 pm

Qenie njerezore jane dhe djemte. Ca ka per te qene te vecante? Kam lexuar dikur nje aforizem a shprehje, "Lotet e mashkullit jane te arta dhe lotet e tyre jane te ralla. Qajne vetem kur kane nje dicka qe i rendon ne shpirin e tyre."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   16/2/2008, 8:19 pm

bravo lal me kete shprehjen. qenka njish...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   17/2/2008, 3:10 pm

tajla shkruajti:
NUK JANE GOCAT ATO QE DUAN PLUMBIN POR JENI JU. APO E MBANI VETEN SI CUNA TE MIRE JUVE?

pse dashkemi plumin ne mi?????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   18/2/2008, 8:46 pm

po ne pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   18/2/2008, 9:08 pm

o xhes ma shpjego pak kete
pergjigje
po ne pse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   18/2/2008, 10:53 pm

po gocat na beren per te qajt "PLUMIN"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   29/2/2008, 6:41 pm

kosta shkruajti:
mire e keni re cuna jane per ti fut plumin. ato sikur e bejne kastile vetem per te ne pare ne qe qajme po e dime ne se sa qajme as se rrujme fare
hahahahhahahaahahahhahhahahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   29/2/2008, 8:59 pm

hahaha se kisha pare kete repliken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: derdh lot nje djal per dashuri??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
derdh lot nje djal per dashuri??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: