ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Antari qe eshte siper meje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Antari qe eshte siper meje   4/2/2008, 4:20 pm

jepni nje mendim per antarin qe ka replikuar siper jush Very Happy:D


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 4/2/2008, 4:27 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   4/2/2008, 4:21 pm

ky siper ta nderroje titullin e temes dhe nga ky ta vendosi antari siper meje lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   4/2/2008, 4:23 pm

Ky siper meje ka te drejte se duket sikur po na e fusin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   4/2/2008, 4:29 pm

antari qe esht siper meje e ka hum fare Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   4/2/2008, 4:30 pm

Antari qe eshte siper meje nuk e di qe mua ma vodhen. Nuk e humba.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   4/2/2008, 7:19 pm

antarit i qeshte siper meje i kan vjedh trute Very Happy:D (boll se po e ban chat)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   4/2/2008, 11:13 pm

PSE NUK E BENI ANTARI QE ESHTE POSHTE MEJE???? APO VETEM SIPER DONI JU CUNAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   4/2/2008, 11:14 pm

e nga e di ti kush eshte posht???

apo sia ke idene temes??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   4/2/2008, 11:29 pm

ok po e shpjegoj edhe nje here:

Te kjo mund te thoni cfar te doni per antarin qe eshte pergjigjur siper jush. dmth un tani duhet te them dicka per fefen psh
fefe metalari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   4/2/2008, 11:50 pm

antari qe eshte siper meje ben mire te gjeje nje grup me te mire se green day
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   5/2/2008, 12:20 am

antari qe eshte siper meje te shofi veten e vet.... se ato nuk jan grupi qe kam me shum fiksim po nejse te pakten jan me mir se him Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   5/2/2008, 12:25 am

o antari siper meje nuk e kuptoj c'hyjne Him kur une jam fans i nightwish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   5/2/2008, 3:41 pm

antari siper meje po e ban temen chat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   6/2/2008, 5:50 pm

NUK JAM AQ E TRASHE SA TE MOS KUPTOJ TEMEN. TY MOS TE DUKET VETJA I ZGJUAR?????
E THASHE KOT SE SKISHA CA TE THOSHA PER JURGENIN OK???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   6/2/2008, 9:10 pm

Antarja siper meje ndonjehere me pelqen me ca komente, ndonjehere sme pelqen fare, po ne fund te fundit mbetet e parendesishme perderisa vazhdon te beje si interesante dhe nuk tregon kush eshte.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 7/2/2008, 6:31 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   6/2/2008, 10:04 pm

o antaret siper meje jeni me te miret prandaj lerini te sharat se nuk kane ca ju shajn jo per gje te gjith jeni :inocent:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   7/2/2008, 1:32 am

Antrja qe eshte siper meje eshte co2l. Do thoni ju ca eshte kjo. Formule kimie qe e ka shpik i shoku, Ka si elemte 1c 2o dhe nje l, pra del cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   7/2/2008, 1:50 am

thnx dhe ti co2l je lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   7/2/2008, 1:52 am

Antari qe eshte siper meje ose me ka dhene Block ne msn, ose nuk e ka hap msn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   7/2/2008, 1:54 am

jo mi la po nuk e hap se tani do iki ne shpi po une nuk te ve block ty asnjehere lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   7/2/2008, 1:55 am

antari siper meje. mos u beto asnjehere se nuk i dihet jetes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   7/2/2008, 1:56 am

ket lart e pershendes me 11 - Low Man's Lyric - Metallica
nese nuk e ke degju , shenoje dhe degjoje se esthe balad e bukur !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   7/2/2008, 1:58 am

O ti siper meje, e kam pa ate lyric nga mbrapa. Vetem Low Man's.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   7/2/2008, 2:02 am

dhe shpare ishe duke degjuar Until it sleps. Me mire te me kishe pershendetur me kete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   7/2/2008, 3:31 pm

tajla shkruajti:
NUK JAM AQ E TRASHE SA TE MOS KUPTOJ TEMEN. TY MOS TE DUKET VETJA I ZGJUAR?????
E THASHE KOT SE SKISHA CA TE THOSHA PER JURGENIN OK???

uee edhe kte ma the Sad Sad ?? nejse, po nuk jam un ai admini qe bej si interesant Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Antari qe eshte siper meje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 15Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: