ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Antari qe eshte siper meje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   8/2/2008, 1:10 am

Anatri siper meje. Kush na qenka ky administratori qe na beka si interesant?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   8/2/2008, 2:25 am

ky antari siper meje na doli cun punetor ne max(se thoja me te tema metal party)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   8/2/2008, 2:26 am

ket lart e takova sot Smile Smile 2her madje haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   8/2/2008, 2:27 am

Ky lart do e maj mend gjate ditelindjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   8/2/2008, 2:28 am

kesaj lart i uroj suksese ne olimpiade
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   8/2/2008, 2:29 am

Kesaj lart i them "dum fitore te djelen me tr"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   8/2/2008, 2:32 am

Kesaj siper i uroj edhe une suksese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   8/2/2008, 2:32 am

kitarja e ketij te firma me acaroji se ndicon shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   8/2/2008, 2:35 am

Me verte te acaroi kitarja ime te firma o ti zoteria siper meje. Se po qe keshtu e heq une. Gjej tjeter. Ka sa te duash. Te thashe me pare. Rrofte photobicket. E pacim perjete :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   8/2/2008, 7:29 pm

Antarin siper meje e takova sot, pas nje viti qe desh me ka thyer hunden.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   9/2/2008, 1:37 am

Hihi. Po une te njihja, vetem nuk e dija qe ishe ti bojana. Nuk te dija emrin dmth.
Antares siper meje desh ja kam thyer hunden vjet, se isha te klasa e saj, erdhi zysha e anglishtes se kishin mesim ate ore, dhe une dola me vrap dhe u perlplasa me bojanen. U mjaftova vetem me nje "Me fal".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   9/2/2008, 1:42 am

shpresoje qe antari siper meje te vije nsr te metal party.jo per gje po na duhet dhe ahmeti atje se ne gocat e B-se mbetem vetem me duket.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   9/2/2008, 1:49 am

Di vija ne party edhe sikur te mos me kishte dhene bielet anatri siper meje se party ben kushdo, por "metal party"... vetem FEFE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   9/2/2008, 1:51 am

ky lart nuk e mori me vete ate shoqen e vet , nuk do e marri dmth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   9/2/2008, 3:40 am

Kete antarin lart e falenderoj shume per ftesen qe na beri dhe neve.Shpresoj tia kalojme mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   9/2/2008, 11:23 am

shpresoj shume qe antari larte te kenaqet shume sot ne party...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   9/2/2008, 1:25 pm

kti antarit lart i them mosstudioje kaq shuuuuuuuuuuuuuuum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   9/2/2008, 3:10 pm

tashi mos msoj fare jo po pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   9/2/2008, 6:36 pm

anetarit siper meje i them miresevjen ne forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   9/2/2008, 7:02 pm

mos ulet neper bankat e shkolles se jan per te studiuar Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   9/2/2008, 7:24 pm

anetarit siper meje i them hidhi peshqeve ushqim se ke 3 dit pa i hudh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   9/2/2008, 7:35 pm

une skam peshq po atij qe eshte siper meje ia them kete gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   13/2/2008, 11:38 am

ANETARIT SIPER MEJE I THEM QE DO VISH TI SHPIA CUNIT XHAJES PO HE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   16/2/2008, 7:17 pm

po ti ciper meje do vish nganbjeheree tek shkolla apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   16/2/2008, 8:35 pm

pse do te vij tek shkolla? ka vene te tjera per tu takuar mo. me ermagedonin e pime nje kafe ne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Antari qe eshte siper meje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 15Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: