ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Antari qe eshte siper meje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   17/2/2008, 3:25 pm

antari qe eshte siper meje ngeli duke repliku te lojrat haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   21/2/2008, 6:14 pm

ky antari siper meje mua me ruan kur shkruaj? hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   22/2/2008, 1:45 am

Ket antarin siper meje di se ku ta takoj tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   22/2/2008, 5:38 pm

ktij lart per turp nuk i mbaja mend emrin. e ka dhe te bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   22/2/2008, 6:12 pm

AI_CUNI_ATJE shkruajti:
pse do te vij tek shkolla? ka vene te tjera per tu takuar mo. me ermagedonin e pime nje kafe ne.
ku te duash tu e flori pastaj une nuk jam "ermagedon".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   23/2/2008, 1:41 am

ketij siper meje i them qe do takohemi mo e di emagedoni ku te me takoje hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 4:33 pm

ky lart eshte ish maturant (nga profili)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 4:36 pm

anetares siper meje i them: mos ki merak se nuk i tradhetoj Metallicat kur te iki atje( meqe i kishte thene mamit tim te ma kujtonte kete)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 4:41 pm

hahaha jo vetem metallicat, por rocku dhe metalin ne pergjithesi di i mbash ne zemer se i hypa trenit dhe erdha me vrap ATJE, OK??vetem se vras mendjen si do ja bej me oqeanin Shocked Shocked
:te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 4:47 pm

hahahaahah, bej si te besh,per rockun ja vlen gjithcka,apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 4:48 pm

po pra po. po bileten a nuk ma siguron ti mi?? kot kshu per qef. hi hi hi
ksaj lart i them mirupafshim dhe e :kiss: fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 4:50 pm

dhe un kesaj lart i them ciao,dhe sa per bileten, pa merak , se ta siguroj une,,,hehee,puc puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 4:52 pm

mora vesh qe kjo lart meje do shkoje ne Amerike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 4:57 pm

po ky lart nga e mori vesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 4:59 pm

po me ty lart sikur kam nje shoqe te perbashket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 5:05 pm

uu po,harrova qe me ty lart kemi nje shoqe te perbashket ( ne fakt me shume se 1)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 5:13 pm

kjo lart meje me sa duket njifka te gjith klasen time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 5:15 pm

jo te gjith,po njoh ca nga klasa e ketij lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 5:35 pm

anetari qe eshte siper meje eshte shume goc e mire....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 8:52 pm

te dy qe jane lart apo vetem njeri i them ketij qe a ciper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 8:54 pm

ky lart me duket shum i sinqerte dhe i hapur (sidomos ne lidhje me erin)hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 11:16 pm

sot mora vesh qe kjo siper ka moter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 11:23 pm

antari siper meje eshte rob zoti Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cobain

avatar

Numri i postimeve : 42
Age : 51
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 11:33 pm

kte lart fatkeqsisht nuke njoh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   26/2/2008, 11:37 pm

ky lart ben mir te ndryshoj moshen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Antari qe eshte siper meje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 15Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: