ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 pershendesni antaret me nje kenge

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
AutoriMesazh
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   2/3/2008, 11:40 pm

break 4 love fiksim i pershendes te gjithe... bojanen ne vecanti meqe e paska fiksim...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 4:34 pm

i pershendes te gjithe anetaret me kengen "na jepni noj lek se po mbaron shkolla e duhet me ja dhene mesuesve qe te na kalojne".Kendojne grupi "THE SHBLSH of A.DAKLI".


Ja zilja ra,
kursi filloi,
mezi po pres
qe t'ju takoj,
dhe nxenesit duken
me leke ne dore
dhe si debila
ata vrapojne....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 4:42 pm

PRSH TE GJITHE METALARET ME VIRGINITY DHE MARMELADE TE SYSTEM OF A DOWN SE JANE SH.MIRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 4:45 pm

pershendes ket lart me cigaro - system of a down se e kemi degjuar sot per qjfin tone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 4:49 pm

PRSH ERIN ME NJE KENGE TE STATIC-X SE JANE FIKSIM

ANIN ME NJE KENGE TE METALLICAVE

XHENIN ME HIM

JURIN DHE AZRAEL ME SEPULTURAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 4:52 pm

mos harro teme bish ate cd me kenget e SoAd neser se nuk te flas me m goje po nuk ma prure
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 4:56 pm

PO PO PO MOOOOOOOOO PATJETER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 8:32 pm

prsh el_ninjon me kengen stine si trendafil(hahahahaha)dhe DON CORLEONEN me sensual seduction
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 8:39 pm

PRSH TE GJITHE ATO QE JANE NE LINJE TANI ME NJE KENGE QE DUAN ATO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 8:42 pm

flm uen te psh ty me kengen tende te preferuar dhe pse nuk e di cila eshte!! Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 8:46 pm

Bojana shkruajti:
Oj Grita, po mu s'me pershendet me break 4 love ti? mire, mire. Jo per gje po eshte kenga ime e preferuar house. Une te pershendes me i kenge qe e degjova dje: Eyes on me - Celine Dion.
po he mi dreq se e di qe e ke qef ate kengen po meqe na ishte merzit jurgeni dhe meqe po e degjoja ate kengen kur lashe komntin e pershendeta. Rrofsh per pershendetjen qe me ksihe be edhe un te pershendes me kengen qe ty te pelqen me shume. Very Happy Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 8:49 pm

OJ GRETA EDHE UNA TE PRSH ME KENGEN TENDE TE PREFERUAR.
TE FALA MOTRES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 8:50 pm

oh rrofsh gjithashtu nga ana ime ke nje pershendetje super te vecante Wink :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 8:51 pm

FALEMINDERIT SHUMMMMME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   3/3/2008, 9:17 pm

pablo_escobar shkruajti:
i pershendes te gjithe anetaret me kengen "na jepni noj lek se po mbaron shkolla e duhet me ja dhene mesuesve qe te na kalojne".Kendojne grupi "THE SHBLSH of A.DAKLI".


Ja zilja ra,
kursi filloi,
mezi po pres
qe t'ju takoj,
dhe nxenesit duken
me leke ne dore
dhe si debila
ata vrapojne....hahahahahahha

ose duhet te them me mir Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


po ngeeeeeeeeeeeeeel

ishalla marrim ndonje not te mir tani nga fundi te kalojme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   4/3/2008, 12:16 am

ej, ki kujdes mos i hapesh muhabet lekesh dhe zyshas pablos se ashtu eshte nje muhabet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   4/3/2008, 12:46 am

Silvani - Hekurani dhe shoket e tij

per gjith mallistat dhe ish mallistat e forumit
hahaha
degjojeni eshte kenga me njish shqip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   4/3/2008, 1:07 am

Iced Earth - Dracula
per ELden qe i ishte prish kompjuteri!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   4/3/2008, 1:08 am

beji repeat se e dua edhe une ate. vetem 9 kenge kam degjuar nga IcedEarth dhe me kane hyre ne zemer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   4/3/2008, 1:16 am

Iced Earth - God Of Thunder per Ermagedon

1 kenge te Green day per shoqen e Ermagedon , Kristianen se mesa kuptova un ato degjonte ajo ! ( ma kujtove ti te ajo tema metallica , te fala neser lol )


06 - Harvester Of Sorrow - Metallica per te gjith ato qe do lexojne kte pergjigjen time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   4/3/2008, 1:24 am

po e shkarkoj ket kengen qe thua ti me lime wire
shif sa e forte:
Downloading from one host
Progres 2%
Speed: 1kb/s
time: 52:46

Fuck dial up
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   4/3/2008, 1:30 am

haha
ehhh
kam vujt dhe un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   4/3/2008, 3:31 pm

fefe_metallica shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
i pershendes te gjithe anetaret me kengen "na jepni noj lek se po mbaron shkolla e duhet me ja dhene mesuesve qe te na kalojne".Kendojne grupi "THE SHBLSH of A.DAKLI".


Ja zilja ra,
kursi filloi,
mezi po pres
qe t'ju takoj,
dhe nxenesit duken
me leke ne dore
dhe si debila
ata vrapojne....hahahahahahha

ose duhet te them me mir Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


po ngeeeeeeeeeeeeeel

ishalla marrim ndonje not te mir tani nga fundi te kalojme

qefi ta ka ty tkalosh po notat e mira i pe ti. hajt se ta godis une qefin ty. o do marresh 1 note tmire te Eda qe ti mbyllesh gojen e do trraf kot, ngjove? Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   4/3/2008, 7:03 pm

pershendes anetaret online me listen- beyonce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   4/3/2008, 10:52 pm

fefe_metallica shkruajti:

1 kenge te Green day per shoqen e Ermagedon , Kristianen se mesa kuptova un ato degjonte ajo ! ( ma kujtove ti te ajo tema metallica , te fala neser lol )

me tha te te pershendes me nje kenge qe nuk ia mbaj mend emrin. Killing in the name of, me duket se e kshte emrin. te fala edhe ke edhe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendesni antaret me nje kenge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 17Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: