ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 pershendesni antaret me nje kenge

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutoriMesazh
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   16/2/2008, 12:33 am

HI ANETARE TE FORUMIT UNE DIKUR KA QENE NXENES I KESAJ SHKOLLE
DHE QUHEM INDRIT KARAJ
KAM PASUR SHUM DESHIRE QE MIQESIN ME KETA SHKE MOS E HUMBAS DHE
JA KJO ENDER U RREALIZUA
I PERSHENDES ME KENGEN MATURANTET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   16/2/2008, 12:46 am

kenga eshte njish. kam qare kur na e kane vene ne mbremje mature...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   16/2/2008, 4:41 pm

une i pershndes te gjithe miqte e mi me kengen e linkin park- what i've done. :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   16/2/2008, 5:03 pm

prsh REXHIN me The Unforgiven II dhe Hero Of The Day nga MetallicA !

:kiss: :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   20/2/2008, 4:44 pm

PERSHENDES KTE CUNIN LART SE ESHTE SHUM I MIRE DHE UNE E KAM SHUM XHAN
UUUUU SE HARROVA KENGEN-E PERSHENDES ME ONE-METALLICA. :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   20/2/2008, 4:46 pm

pershendes kete siper meje me join me in deth - him se e ka qejf
me gjithe se do te doja te pershendesja me again - him se ate po degjoj tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   20/2/2008, 4:50 pm

SKA GJE SE I PELQEJ TE DYJA.
EDHE UNE TE PERSHENDES ME GONE WITH THE SIN.
EJ PO PSE NUK TE PASH TE ROAD HOUSE???
NEJSEEE lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   20/2/2008, 4:51 pm

nuk isha prandaj nuk me pe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   20/2/2008, 5:40 pm

JennY_Valo shkruajti:
PERSHENDES KTE CUNIN LART SE ESHTE SHUM I MIRE DHE UNE E KAM SHUM XHAN
UUUUU SE HARROVA KENGEN-E PERSHENDES ME ONE-METALLICA. :perqafim:

rrofsh
te prsh dhe un me Master Of Puppets
:kiss: :kiss: :kiss:

ps. sme pelqeu fare ai perqafimi sot haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   20/2/2008, 5:44 pm

pershendes veten dhe gjithe fanset e Metallica me te gjitha kenget e tyre,sidomos me "Turn the page" se ka nje tekst fantastik fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   20/2/2008, 5:45 pm

turn the page?!
Kush do vije ta vallzoje m mua?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   20/2/2008, 5:46 pm

edhe un prsh fansat e metallicave me Low Man's Lyric
nese je fanse e metallicave ateher duhet ta kesh degju ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   20/2/2008, 5:46 pm

Ermagedon shkruajti:
turn the page?!
Kush do vije ta vallzoje m mua?
po vij un se e kam fiksim kete kengen Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   20/2/2008, 6:36 pm

plasen cokollatat me duket hahahahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   20/2/2008, 7:02 pm

jurgeni shkruajti:
plasen cokollatat me duket hahahahahahahahahaha
hahahahaa Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   20/2/2008, 7:14 pm

fefe_metallica shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
PERSHENDES KTE CUNIN LART SE ESHTE SHUM I MIRE DHE UNE E KAM SHUM XHAN
UUUUU SE HARROVA KENGEN-E PERSHENDES ME ONE-METALLICA. :perqafim:

rrofsh
te prsh dhe un me Master Of Puppets
:kiss: :kiss: :kiss:

ps. sme pelqeu fare ai perqafimi sot haha

uaaa si ben ky mi!! po une po haja buke ore, Cke ti te perqafon neser shoqja ty.
po ti po te doje me kishe perqafu t hahahahaa :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   21/2/2008, 4:20 pm

Pershendes ANIN me Blackned-Metallica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   21/2/2008, 4:23 pm

Ermagedon shkruajti:
Pershendes ANIN me Blackned-Metallica
flm,une te pershendes me The unforgiven,kengen e tyre legjende!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   22/2/2008, 5:31 pm

pershendes kte lart me Mama said- Metallica
pershendes Fefen me Paralajmerim - Germs
Pershendes Devil princess me Speak english or die- System of a down
Pershendes Ermagedon me Sleeping son- Nightwish
pershendes gjithashtu mamin babin dhe te gjuth ato qe me duan dhe nuk i dua. hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   22/2/2008, 5:33 pm

PERSHENDES XHENIN ME TOXISITY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   23/2/2008, 12:45 am

JennY_Valo shkruajti:
pershendes kte lart me Mama said- Metallica
pershendes Fefen me Paralajmerim - Germs
Pershendes Devil princess me Speak english or die- System of a down
Pershendes Ermagedon me Sleeping son- Nightwish
pershendes gjithashtu mamin babin dhe te gjuth ato qe me duan dhe nuk i dua. hahahahah

ku ma gjete nje kenge kaq te qete? Te pakten "Walking in the air" se me ate do na besh te qajme Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   23/2/2008, 1:18 am

ndersa une po pershendes te gjtihe me Pralajmerimi nga germs
se po e degjoj tani dhe me te vertet qenka cool
urime cuna bravooooooo!!!!!!!!!!!! :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   23/2/2008, 1:32 am

se ke idene ne ctelash je
jeton ne parajse apo n ferr
ki kujdes nje nga keto dite
dikush afrohet gjithcka te mrr
duhet te kesh frike nese gabon
atehere mos fol vetem hesht
ki kujdes nje nga keto dite
dikush afrohet driten te fik
mendohu mire
mos u nxito
ne ate qe ben
je vone per te qene i virgjer
mendohu mire para se te veprosh
por edhe shume vone per te qene k***
nese ke qejf t aktrosh

Aq here sa e kam degjuar e kam mesu permendesh tekstin

edhe une me ket ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   23/2/2008, 1:45 pm

ke dal nga tema shkruaje ke teksti qe ju pelqen me shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   23/2/2008, 4:15 pm

PRSH ALBEN OSE ANIN ME KE TE DOJE AJO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendesni antaret me nje kenge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 17Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: