ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 pershendesni antaret me nje kenge

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   1/4/2008, 11:29 pm

eshte instrumentale ajo. pa llafe bla bla bla. Kenga e pare qe une kam degjuar nga nightwish ajo esht dhe rashe ne dashuri me at grup.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   1/4/2008, 11:31 pm

i paskam rane pikes pra. me behet qefi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   1/4/2008, 11:50 pm

A.N.I. shkruajti:
pershendes Jennyn qe ka humbur fare,se di ca ka qe nuk eshte futur as ne forum as ne msn,,,,na ka bere merak :perqesh: me kengen e saj te preferuar.ej xhen s'bere mir qe i tradhetove HIM per System of the Down.... kush e di sa keq dhe sa i vetmuar ndihet Ville tani.. Sad

YLLIIIII FLM PER PERSHENDETJEN EHHH VILLJA IME. PO UNE SI NDJEHEM KUR AI ME TRADHETON ME CUNAT E GR. Sad Razz Razz . HAJT SE FLASIM NE MSN. ME BEJ ADD. PRAP SE ME KISHTE FSHIR ENXHI, APO JO??
UN TY TE PRSH. ME SUPERGIRL- REAMONN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   1/4/2008, 11:53 pm

eh ajo enxhi, mire mua me kishte fshire qe jam cun, po ty pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   1/4/2008, 11:55 pm

Pershendes te gjithe anetaret qe s'jane ne shqiperi me here without you - 3 doors down
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   2/4/2008, 5:12 pm

Pershendes Bojanen me kengen going under e Evanescance.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   2/4/2008, 5:33 pm

Ermagedon shkruajti:
eh ajo enxhi, mire mua me kishte fshire qe jam cun, po ty pse?

ndoshta i ka prishur te gjith. ose ja fus kot une por ashtu me del. nejse se enxhi esht shpir njeriu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   2/4/2008, 11:29 pm

Kam vite qe nuk e kam takuar Enxhin. Ka qene shume vogl atehere kur une rrija ndonjehere ma ANIN kur na rastiste. Nuk besoj te me mbaje mend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   2/4/2008, 11:51 pm

as mua sma mer mendja se te mban mend,ajo harron dhe ca hengri sot per dreke,hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   5/4/2008, 2:39 pm

Pershendes Elden me Kengen e Jordin Sparks-tatto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   5/4/2008, 2:45 pm

Pershendes te gjithe ato qe jane online dmth nji vizitor edhe veten time me kengen e Linkin Park- numb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   5/4/2008, 3:20 pm

PRSH TE GJITHVESHUME SHUME SHUME ME KENGEN QE JU JE PELQEN ME SHUME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   5/4/2008, 4:19 pm

Pershendes Greten me ate kengen e Megit qe sia mbaj mend titullin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   6/4/2008, 4:05 pm

pershendes mikonen,el-ninjon,oooooooooo,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/4/2008, 12:12 pm

pershendes armelen ktu lart me music
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/4/2008, 12:20 pm

pershendes armelen me kengen last night - diddy&keysha cole dhe africa - morandi(si gjithmone), xyz me one in a million - bosson, nje tjeter xyz me never never - brick & lace, el ninjon me ndonje kenge te eminemit - cleanin' out my closet, eraldin megin me die die my darling dhe wicked game, dhe te gjithe chatin me somebody's me


Edituar pėr herė tė fundit nga Mikona nė 8/4/2008, 12:00 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/4/2008, 3:03 pm

Persshendes greten me kater kenge.

1. Wish i had an angel - nightwish
2. sleeping sun - nightwish
3. november rain - guns n roses
4. i don't want to miss a thing - aerosmith

dhe eshte legen kush pershendet me kto kater kenge se jane vetem per mua dhe per greten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/4/2008, 9:14 pm

oooooooooooo pse thu kshu ti ibbi??????? edhe mua me pelqejne keto kenge!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 27
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/4/2008, 9:20 pm

pershendes te gjithe ato qe jane online pra fefen ,greten dhe kittin me kengen Watching over me-Iced Earth (kenga ime me e parapelqyer kjo) :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/4/2008, 9:23 pm

Ermagedon shkruajti:
Persshendes greten me kater kenge.

1. Wish i had an angel - nightwish
2. sleeping sun - nightwish
3. november rain - guns n roses
4. i don't want to miss a thing - aerosmith

dhe eshte legen kush pershendet me kto kater kenge se jane vetem per mua dhe per greten.
:te puc pak: :perqafim: :kiss: Eshte pershendetja me e bukur qe me kane ber ndonjeher, jane 4 kenget qe me pelq me shume nga keto grupet, shume detaj i bukur ky, erald te kam shum xhan dhe shume flm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/4/2008, 9:24 pm

flm shume efi edhe un te pershendes shume ty me kengen qe ke ti qef me shume pas kesaj qe me ke pershendetur mua..... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 27
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/4/2008, 9:29 pm

po po edhe ti shume faleminderit por shoqen tende me te afert e pershendete te dyten mire mire ke te drejte pasi se di kush jam puc puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/4/2008, 9:33 pm

si si? Me fal por se kuptova kete komnetin me lart shoqen time me te afert???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   8/4/2008, 10:26 pm

pershendes shume shume:
Santucon me -Cmendem, elita 5( te kujtohet?) ju te tjeret mos qeshni,po kjo kenge ka shum domethenie per mua
Jennyn-me te gjitha kenget e Ville Valo
Erin-me Innocence-Avril Lavigne
nje big hugg per kto te 3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 27
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   8/4/2008, 10:39 pm

pershendes veten time me Watching over me -Iced Earth por edhe te gjithe pjestaret e forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendesni antaret me nje kenge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 15 e 17Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: